Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ifkael
11. mar 2013

Nechce nikto nic z nemecka? Idem objednavat..

leony83
11. mar 2013

@ifkael odkial?

ifkael
11. mar 2013

@leony83 my-babyhop.de

ifkael
11. mar 2013

Ja beriem od nich kocik, doprava je zdarma...ak niekto by chcel... len sa pytam

ifkael
11. mar 2013

@25nikolla25 prosim... neon ma ciernu konstrukciu? Na obrazku mi to taha do modra...

25nikolla25
11. mar 2013

@ifkael nie,je tmavo modra,cierne su len niektore veci na nom,take drobnosti,napr.kos dole,rukovet....ides kupovat neon? 🙂

ifkael
11. mar 2013

@25nikolla25 po tejto informacii.. veru asi nie. :( kks..dobre ze som sa spytala, ak by mi to prislo a konstrukcia modra..by ma vystrelo.

takze u nas vyhral allblack.

25nikolla25
11. mar 2013

@ifkael a co ti vadi na modrej konstrukcii??ved to k tomu kociku uplne pasuje 😕

123lenka
11. mar 2013

Ahojte. Má tu niekto bugaboo donkey? Prosím o info či ste spokojní alebo nie...
@ifkael tiež sme si boli tento kočík obzrieť v nemecku a vyšiel lacnejšie ako v CZ.
Díky za typ na stránku, pozriem sa na to....

ifkael
11. mar 2013

@25nikolla25 no ja som mala v plane kupit biele kolecka...a urobit z neho allblack.... modru konstrukciu nezladim nijako. plusko je fajn, ze mozes si ho prezliect ked omrzi cloveka farba..

ifkael
11. mar 2013

@123lenka teraz bude allblack donkey.. uuuzasny.

ifkael
11. mar 2013

@25nikolla25 a mne by ten neon ked ma modru konstrukciu..vydrzal max. dva mesiace...a uz kocik menit nemienim

123lenka
11. mar 2013

@ifkael ideš celý čierny objednávať? Ja rozmýšlam nad farebnou kombináciou. V nemecku mali žltú, velmi sa mi páčila. Ale červená s čiernou sú také elegantnejšie... neviem ešte fakt. Ja tú celú čiernu nechcem kvoli teplu v lete, aspon podložku a striešku farebnú, ale základ čierny...

ifkael
11. mar 2013

@123lenka cely cierny...a tu novu zltu striesku..jazz up. ci ako sa to vola

123lenka
11. mar 2013

@ifkael no presne! tak to ti schvaľujem 😀 Ja ešte porozmýšlam, potrebujem ho až na september, tak to budem riešiť v lete... Pošli potom foto 🙂

ifkael
11. mar 2013

@123lenka este uvazujem nad modrou.. maly ma modre oci, by mu o islo...

25nikolla25
11. mar 2013

@ifkael a to by malo aky vyznam kupit biele kolecka?ved tam ide hlavne o tie kolecka ze su zlte a preto je ten kocik iny 🙂 ty si chcela mat asi len tmavo modry potah,ci?

kilian
11. mar 2013

@ifkael tie Jazz up su v skutocnosti oveeeela krajsie ako na Foto.zlta nieje taka ostra,kriklava a ta modra je naaadherna.

ifkael
11. mar 2013

@kilian beriem modru...pojde k ociam malemu. 🙂)) zltu mozno neskor...

ifkael
11. mar 2013

@25nikolla25 ja chcem mat v prvom rade cciernu konstrukciu.. a tie zlte kolecka boli take ine... pacil sa mi aj neon..aj all black. som myslela, ze ked sa lisi len zltymi koleckami a sedackou, ze kupim biele kolesa.. farebnu striesku..mozno aj ciernu sedacku- a urobim si z neho aj all black. uz iny kocik kupovat nechcem... preto by to boli dobre investovane peniazky. no takto... ked je modra konstrukcia- tak pre nas all black. ja by som sa na neon dlho nevydrzala pozerat... 😅

123lenka
11. mar 2013

@ifkael tak to máš jasné 🙂) Ja uvidím, či mi na skríningu povedia pohlavie a uvidíme. Ale vravím páči sa mi žltá, alebo červená... a základ čierny.

miia16
12. mar 2013

@ifkael uz si objednavala z tej nemeckej stranky??????

cherryblossomgirl
12. mar 2013

Ahoj, chcela by som sa spytat, ci nahodou nema niekto na predaj nahradne sedadlo na Bugaboo Bee (nie +), dcera ho polamala v miestach, ktore drzia striesku a tym padom je kocik nepouzitelny 🙄 teda viacmenej

anicka_e
13. mar 2013

Skusali ste niekto ten Obchudek u Sarinky? Ceny za Bugaboo su tam fakt zaujimave, v diskusii majitelka obchodu tvrdi, ze ma kocarky od znamej zo zahranicia, ale nejak sa mi tomu nechce verit...

cherryblossomgirl
13. mar 2013

@tanija133 ano, vdaka, viem, kde sa daju kupit nove, len som zistovala, ci nahodou nema niekto na predaj z druhej ruky

tanija133
13. mar 2013

@cherryblossomgirl jasne pohoda...

mahulenka87
13. mar 2013

máte niektorá bližšie info o novom Bugaboo Buffalo? 🙂

barborkamar
14. mar 2013

Ahojte ...nechystá sa niektorá z vás predať bugaboo bee nie plusko ?Alebo neviete o niekom kto predáva? 😎

taminameiki
14. mar 2013

ahojte môzete mi prosim poradit ktore madlo pasuje na bee+ najlepsie?
dakujem