Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

flow333
4. jún 2009

zajo nemam fotak, mamka ho zhrabla, chodi s detmi na plavaren tak ich foti 😀 zajtra sa mi vrati...myslim fotak

zajo79
4. jún 2009

🙂 tak domacu ulohu si zapiis

flow333
4. jún 2009

ok, jasna sprava, poznacene 😀

merinka
5. jún 2009

Ahojte
Nemate niekto skusenost s kocikom STOKKE XPLORY? Neviem sa rozhodnut medzi nim a bugaboom.
Dakujem

jeana
5. jún 2009

ahoj merinka,
so stokke uplne priamo skusenosti nemam... ale stacilo mi vidiet kamosku so 4 mesacnou dcerkou, ktora musela byt uz v sportovom kociku, pretoze do vanicky sa nezmestila...
je neskutocne mala...co sa s BGB ani len neda porovnavat...

u mna by som absolutne nevahala a brala BGB... ja som s nim nadmieru spokojna 😉

severina
5. jún 2009

Ahojte, odvčera mám už aj ja doma Cameleona sand/yellow . 🙂
Pekne sme ho poskladali do skrine.
Bábo sa narodí až v zime, ale chcela som to poriešiť už teraz.
Už som objednala aj zimné kolieska a adaptéry na maxi cosi.
A pokukujem po Paul Frank fusaku a strieške....času máme ešte dosť.
😀

romaroma
5. jún 2009

ahojte. mne sa iny kocik ako bgb vobec nepaci. avsak dat tolko penazi za cameleon, je mi luto dat tolko za kocik. myslite si, ze sa neda prezit zimne obdobie iba s bgb bee?

cicushka
autor
5. jún 2009

tin.tinka) aj ja mam problem obcas s brzdami...no neriesila som to, lebo malokedy brzdim a stane sa to iba obcas...ale asi to poriesim, nech je kocik kompletny, vsak mozno este niekto vyuzije 😀

k.a.t.k.a.
5. jún 2009

mas na mysli mňa 😀

cicushka
autor
5. jún 2009

😀 😀 😀 kua...hej teba...uz to je verjen konecne 😀

cicushka
autor
5. jún 2009

kukni tu denim striesku co som ti hovoria...podla mna je pekna

http://growingyourbaby.com/2009/05/08/selfridge...

k.a.t.k.a.
5. jún 2009

si zapni skype radsej 😠 😀

k.a.t.k.a.
5. jún 2009

no peknáá je 😎

cicushka
autor
5. jún 2009

ah jo. uz idem

diamand
6. jún 2009

romaroma - ja budem tiez v zime pouzivat bgb bee a myslim ze to bude fajn, ale zase Londynske zimy nie su take chladne ako tie Sk

lia
6. jún 2009

ahojte 🙂
aj ja uz pokukujem po farbach na cameleon a neviem sa rozhodnut 🙄 😅
este pre babu viem,ze urcite ta cyklamenova s neviem akou farbou,ale pre chlapca netusim 😅
a vobec neviem odkial ho budeme mat 😀 aj som rozmyslala nad tou holand.strankou,ale co potom ked sa nieco na nom pokazi??
ja som sice zamilovana do stokke xplory,ale je majinky 😖

romaroma
6. jún 2009

diamand - a ved ani v bratislave to vobec nie je tuha zima. aj tak by som si na jar chcela zadovazit sikovny bee, tak to hadam s babom dako preckame.

zajo79
6. jún 2009

tiez si myslim ze pokial moc nemrzne a nefuka tak v pohode v bee sa zima zvladne. A samozrejme haldy snehu asi niesu nic pre bee.

denisab32
6. jún 2009

...tak maminky "úžasná" správa od Holanďanov, vraj slovenský trh je pre nich nezaujímavý ☹ ...taký mailik dostal slovenský predajca,ktorý mal záujem ponúknuť ich na Slovensku (teda neviem ako je to s predeti.sk, asi ich nepresvedčili ☹)
...ja už mám fakt dojem, že väčšina výrobcov si myslí, že sme r...ť sveta

zajo79
6. jún 2009

predeti konci s bugaboo...

denisab32
6. jún 2009

vraj áno...

denisab32
6. jún 2009

ale nemám to ovarená, ale aj v tejto diskusii to bolo spomenuté....

denisab32
6. jún 2009

overené 😀

zajo79
6. jún 2009

chcela som od predeti.sk bee, maju len cierny uz a khaki, aj to posledne kusy a viac ani mat nebudu,lebo s touto znackou koncia..no co,neostava nic ine, len si ho objednavat priamo u holandanov 😒 aj tak to vyjde lacnejsie. I ked si neviem predstavit ked sa natom nieco pose.ie posielat ho do Holandska... 😠

denisab32
6. jún 2009

...nuž veď práve, keby im (kočíkom) urobili (predeti.sk) normálnejšie ceny, tak možno by boli predajnejšie a aj to Slovensko by bolo pre nich zaujímavejšie 😖 ...nuž opäť sa mi niečo "podarilo"...

denisab32
6. jún 2009

chcela som napísať im (predeti.sk) niečo "podarilo"

zajo79
6. jún 2009

mozno by stacilo si menej pridat nad nakupnu cenu..

lia
7. jún 2009

a v rakusku vyjde ovela viac ako u holandanov??
ja som pozrela stranku leiner.at a tam je len bee,neviete ci maju aj cameleon??

kristynakubecova
7. jún 2009

Holky a máte některá zkušenost s nákupem kočárku z USA?Já sem takhle kupovala jen dětské oblečení.Ale nemůžu si pomoct a pořád uvažuju o cameleonovi. A podle mého průzkumu mi vychází fakt z USA nejlevnější. . Cameleon je tak nadčasový, že i když ho asi nevyužiju tolik na mou 15 měsíční dceru, ale na druhe dítě o kterém přemýšlíme tak za pět let by mohl být ještě pořád in. Díky za rady.

zajo79
7. jún 2009

za 5 rokov? ..to uz bude na trhu vselico ine si myslim...