Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ifkael
22. mar 2013

@pink31 kde si nasla take saty?

face
22. mar 2013

Kolik myslíte, že ty nové stříšky budou stát? Jako jazz up, nebo jako missoni? 😀

pink31
22. mar 2013

@ifkael na fashiondays 🙂 uz ich mam kupene 😎 nech potom ladim 🙂 ja by som kludne tuto strechu aj pre chlapca

kilian
22. mar 2013

@face missoni

face
22. mar 2013

@kilian a sakra 😒 a nevíš, bude k tomu také deka?

andrea999
22. mar 2013

ešte nejaké

pink31
22. mar 2013

@andrea999 ty si aka paaatracka 🙂

danula2
22. mar 2013

@andrea999 a tusim sa to hodi aj k striebornej konstrukcii ta kvietkovana strecha, je tam aj cierna aj biela, POMOOOOOOOOOOOOOOOOC 😝

kalista
22. mar 2013

@ifkael ja uz ho mam objednany blue diamond aaa u idim aka bude cena warholky a ak ma to neprejde zoberiem kveciny ved su cervene

andrea999
22. mar 2013

@danula2 no veru,ladí to 🙂 a cena bude asi peknáá 😀

kilian
22. mar 2013

@kalista aky blue diamond? 😕

kilian
22. mar 2013

Podla mna to vnutro malo byt tiez cierne na Tom autickovom...

kalista
22. mar 2013

@kilian jazz up modry je blue diamond ;)

kilian
22. mar 2013

@kalista jaj. 😀 tu sa predava ako jewel blue..

kalista
22. mar 2013

@kilian :D na fb piali blue diamond...pre mna MODRA 🙂

kilian
22. mar 2013

@kalista ale nadherna modra! Straaasne sa mi paci.aj ta Sunny Gold <3

klarawerder
22. mar 2013

Mně se ten Warhol nelíbí...všeobecně nemám ráda kombinaci černé a červené - přijde mi to takové laciné. Bouda s autama opravdu vypadá jako kravičková 😀 Celkově mi přijde, že oba motivy mají tak velké vzory, že to na těch stříškách nevypadá bůhvíjak...Navíc ten s autama působí tak nějak zmateně a absolutně nesymetricky, že to úplně opticky deformuje linii stříšky. No, Warhola můžu 😉....ale tenhle projekt se jim podle mého názoru moc nepodařil...Warhol má milion vhodnějších motivů, které mohli použít...

ifkael
22. mar 2013

Esteze ich je tolko, ze si kazdy vyberie ;) sto ludi sto chuti

kalista
22. mar 2013

Warholovske strechy budu aj dalsie,, budu ich postupne doplnat. Tak snad sa najde nejaka Monroe 🙂 pestrofarebna

ifkael
22. mar 2013

Blackino je doma ;))))

julialara
22. mar 2013

Kúpim buď set alebo len deku missoni na bugaboo bee plus. č.t.0905798708

ustrachana
22. mar 2013

tak aj ja sa od dnes hlasim do skupiny stastnych majiteliek Blacka 😀

zvijka
22. mar 2013

Maminky, nepredava niekto cierny nanoznik na vanicku na Bgb Cam? Dakujem vopred.

ifkael
22. mar 2013

@ustrachana 🙂 super!

ifkael
22. mar 2013

@ustrachana kde si kupila? Spokojna? Malemu sa paci?

Mne sa deti biju kto tam bude sediet..tak 4rocnemu vysvetlujem ze uz sa predsa daaaavno nevozi... A muz konecne z kocika nadseny ;)

ustrachana
22. mar 2013

@ifkael v babyparku.maly je u nasich ale vcera ho skusal v pre deti aj mac bmw a v bgb sedel lepsie.uz to bude ok kedze aj po zdravotnej stranke je uz ok aj brusko je ok

nienna
22. mar 2013

@srneckav ahoj, pozerám že chceš z nemecka kúpiť cameleona, ja som tiež pozerala do budúcna že skade ho budem kupovať a našla som že už aj na slovensku ho predávajú a za takú istú cenu ako nemci. pozri si predeti.sk......možno ich budú mať aj na predajni vystavené 🙂

bebel
22. mar 2013

@nienna v pre deti majú cam aj neon, aj black, aj obyč... aj donkey

nienna
22. mar 2013

@bebel waw vážne?? moje srdce piští 😀

nienna
22. mar 2013

baby a nezdá sa vám že ten nový buffalo má užšiu vaničku ako cameleon?? a celkovo vzadu tak nejak divne trčí tá strecha, neviem, je praktickejší ako cam ale cam je podľa mňa krajší