• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
toto mám na mysli, že tam trčí, aj cam to tak má??? :confused:
22. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nienna ma
Buffalo ma uzsiu vanicku,pri hlave sirsiu.dlhsiu ako cam
22. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian a s tou vaničkou myslíš že je užšia ako u cama?? lebo tie poťahy z cama asi nebudú pasovať na buffalo, čo myslíš?
22. mar 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian jaj sorry som si nevšimla tvoju odpoved :grinning: resp. som ťa predbehla
22. mar 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nienna nie nepasuju.ram na camelone mas sumerny,na buffale je hore rozsireny.
22. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian fúha, no každopádne to bude ťažký oriešok či vybrať cama alebo buffalo.....terén vraví buffalo, ale viac sa mi páči cam....no ale v prvom rade nech sa už podarí bábo :grinning:
22. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nienna drzim palce nech sa rychlo podari.ale moc by som sa nerozhodovala uz teraz medzi tymito dvoma modelmi.ved kazdu chvilku ponuka bgb nejaku novinku :wink:
22. mar 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nienna Pro mě to je jedno, jestli na Slovensku nebo v Německu...asi. I když slovensky se domluvím líp :grinning: děkuju za reakci, na stránky kouknu
22. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@srneckav sorry ja som si až teraz všimla že si češka :slight_smile: tak tebe to asi fakt je jedno, joj závidím aj ja už chcem kupovať :slight_smile:
22. mar 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nienna v pre deti na korze maju aj saharu (vcera este mali)
22. mar 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nienna aj mne strecha na buffale na vanicke prijde divna...
22. mar 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana maju tam prosim ta aj bee all black? Ja som im asi pred tyzdnom pisala o 2ks a odpisali, ze dodanie 12tyzdnov. Mozno jeden maju .... Dik
23. mar 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt bee mali iba denim a cam all black nemali
23. mar 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, jak to děláte s pláštěnkou u Pluska? Kde ji v kočárku vozíte? Přijde mi hrozně neskladná...no a v létě jezdit bez ní je na houby, když sprchne každou chvíli...Tak nevím, kam ji mám narvat (krom košíku - tam potřebuju vozit ještě další věci :slight_smile: ) Poradíte?
23. mar 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder ja si preto idem kúpiť ED pláštenku http://www.sofiababy.sk/#3 black a apple of my eye majú už aj otvor prekrytý
23. mar 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel No a ta pláštěnka ED na Beečko pasuje? Pokud ano, tak jdu asi taky do ní...ta originálka je sice ze super materiálu, pevná, vyztužená...ale právě kvůli těm výztužím to člověk nikam nenacpe :angry: ...chtěla jsem právě něco, co nebude vypadat jako polská pláštěnka na nějaké Tako :grinning:, ale zároveň něco, co se stočí do válečku nebo něčeho, strčí do kabelky a vystaráno :slight_smile:
23. mar 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@klarawerder sedí to :slight_smile:
23. mar 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel Super :slight_smile: A poslední otravný dotaz - to okýnko, jak jsi psala, mají tedy tím igelitem kryté pouze pláštěnky black a apple of my eye?
23. mar 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bebel Bezva, dík moc :slight_smile:
24. mar 2013 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nienna je hlavne nižší , keď si vysoká tak radšej pred kúpou vyskúšaj
24. mar 2013 o 04:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ostala mi plastenka na bgb bee plus napiste ip ak by ste mali niekto zaujem
24. mar 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nová strieška a snack tray :slight_smile:
25. mar 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@andrea999 spokojna? Vyzera to super ;)

Muz mal beecko celu sobotu- ze paradny kocik konecne, opovazim ho predat :slight_smile:))

A dnes som bola ja- sneh pohoda, teren mesto pohoda, ovladanie rozpravka.. Akurat maly vrestaal a nechcel tam byt..no z nakupv velke NIC... A strasne tam je natrepany vo vetrovke. Uz nech je teplo.. Ale som rozcarovana trochu...ale to ke asi tym,ze maly je velky a ked ma naladu,ze sa vozit nechce po meste... tak sa nechce ...tak sneh nesneh - fuci nefuci- pojdeme zase zajtra testovat... Ale v Maclarene bol spokojnejsi....
25. mar 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ale musim dat tomu cas...Zvykne si
25. mar 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Na pohlad sa mi nepaci v tom maly ked je vo vetrovke... Je cez cely kocik... Je dost velky...to bude asi tym. Bez fusaku a vetrovky to bude dufam lepsie
25. mar 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 super je ta strecha. Nahodou na cam 2 nesedi?
25. mar 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 geniálna...teším sa na leto :wink:
25. mar 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael aj moja vyzerá v came naprataná..v lete to bude iné bez tých fusakov...konečne :slight_smile:

@silviatt určite sedí,vyzerá to rovnako,jak všetky strechy :slight_smile:
26. mar 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 jeje a material je to iste ako strieborne boli, zaujima ma hlavne jemnost materialu, ta strieborna bola nachylna na skrabance
26. mar 2013 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok