Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mam309
2. apr 2013

@kajuska01 dakujem.videla som,ale to je aj s krytom na vanicku.ten mam.zhanam len striesku

bebel
2. apr 2013

@kilian naša včela skoro na Sahare

taminameiki
2. apr 2013

Prosim o radu kde kupim madlo chicco multiway ?

kajuska01
2. apr 2013

@bebel nadherna.... 🙂

kilian
2. apr 2013

@bebel 😀 😉

petrasafr
2. apr 2013

Holky, kdybyste některá prodávala na Cameleona stříšku SOFT PINK, tak jí beru všemi deseti 😉

kkristin
2. apr 2013

@zuzana_muller tak mi to nedalo a už som aj objednala ;)

tea284
2. apr 2013

Dievcata poradte mi prosim nejake stranky kde objednavate doplnky na kocik Bugaboo. Dakujeeeem

zuzana_muller
2. apr 2013

@kkristin 😀 bude to dobre, uvidis.

mycats
2. apr 2013

mam pocit, ze ked uz nebeeckujem, tak same super novinky sa objavuju v doplnkoch ☹

25nikolla25
2. apr 2013

Ahojte,dneska som bola prvy krat vonku s beeckom a mala som taky dufam ze mensi problem....ta chrbtova opierka sa da nadstavit do viacej vysok,samozrejme ju chcem mat uz co najvysie ale ako som isla tak mi stale klesala dole...mam tam zaveseny aj organizer.....robi to aj vam alebo sa to tam da nejako upevnit???neviete mi povedat preco mi to pada dole a nedrzi to?dakujem pekne za odpoved

srneckav
2. apr 2013

@bebel Jeee to je luxus.

Tak já už jsem bee+ úplně pohlcená. Teď už jenom rozhodnout, jestli vybrat all black nebo klasiku...já prostě nevím. Už nad tím přemýšlím asi týden a pořád nevím 😒 😒

zuzana_muller
2. apr 2013

@srneckav urcite all black! Ja mam plusko aj cam3 all black a nedam na nich dopustit 🙂

srneckav
2. apr 2013

@zuzana_muller manželovi se taky víc líbí (mimochodem první kočár, který se mu líbí - myslím celkově bee+), akorát já k němu budu chtít růžovou stříšku a ta růžová se mi možná malinko víc líbí s klasikou. Jenže ten černý je takový líp kombinovatelný s dalšími doplňky. Už bych ho chtěla doma 😵

zuzana_muller
2. apr 2013

@srneckav neviem ktoru ruzovu myslis, ale s tou soft pink je to podla mna krasne ... 🙂
http://coolspotters.com/public-figures/harper-b...

srneckav
2. apr 2013

@zuzana_muller Se soft pink je krásný, taky jsem koukala. Já myslela s tou fuchsiovou. A taky mě štve, že si to k tomu budu muset dokoupit a budu mít černou "navíc". Že se to nedá vzít zvlášť, jako klasika. Těžké rozhodování. Taky asi na tom černém nejde tak vidět každý škrábaneček že?

evi1829
2. apr 2013

Blue jewel ;)

evi1829
2. apr 2013
duplicka
2. apr 2013

@evi1829 mas prosim ta podlozku co ma zadnu stranu aj na uchytenie na cam? tu taku latku na natiahnutie nie iba gumicky

evi1829
2. apr 2013

@duplicka da sa zachytiť aj na cam aj na Bee s gumickami. Je to podlozka Bugaboo 2012

duplicka
2. apr 2013

@evi1829 lebo ta novsia co je na fb ma ten zadny latkovy diel ako bgb fusak

glorita
2. apr 2013

@petrasafr ja idem akurat predavat tu soft pink 😵 mas este zaujem? 😉

bebel
3. apr 2013

@duplicka @evi1829 strecha je pekná, ale tie ich vložky- no neviem im prísť na chuť.....

Tá Klárina je 1000 a 1 k originálu . Na leto 1značne radšej šitú z bavlny.

btw upozornenie v Predeti majú aj snacktray na predajni, ale bez adaptéra na bee+ 😎

evi1829
3. apr 2013

ja som objednala neon, ten jednoznacne budeme nosit bez vlozky...

kkristin
3. apr 2013

@srneckav asi podľa toho do čoho ides ja mam denim bee plus a tam sa mi osobne nepáči all black je to take moc tmavé ana mna takze podľa toho do čoho ides

bebel
3. apr 2013

@kkristin ja mám all black s denimovou sedačkou 😉

kkristin
3. apr 2013

@bebel každému čo sa páči mne to len prišlo v predajni take moc tmavé a smutne preto som išla do normálneho a veľmi sa mi to páči so stokke dekou k melange setu je to krásne 🙂

ifkael
3. apr 2013

@evi1829 kraasna je strecha. Aj u nas bude- k synovym modrym ociam 🙂))

evi1829
3. apr 2013

@bebel denimovy potah je super! Mala som cam denim 107, uuuzastnyyyy!! Neon ste niekto videli na zivo?? Ja len cez net, a neviem, ci zmenu neolutujem...

glorita
3. apr 2013

Baby,teda najma tie co viete porovnat bee a bee plus:je bee plus sirsie ako stare bee???

A odkial kupujete vlozky do bee????? 😎
Diiiik moc.