Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
3. apr 2013

@glorita plusko je o tuším 1,5cm širší co se konstrukce týče a sedák nevím, ale asi taky tím pádem, já mám vložku origoš a jednu šitou od nějaké paní na MMB...

glorita
3. apr 2013

@ivett som si myslela ,lebomvyzera byt aj no foto sirsie🙂vdaka.

A baby nemali mste niekto kto ma bee osobnu skusenost s mams &papas ,konkr.s urbo?
Sale rozmyslam ci vymenit to bee zaieco ine ale uplne vhodny ekvivalent sa tazko hlada.......uz som zvazovala aj brio go,len je velke,sola od. Mamasu vyzera byt tiez fajn,ale tak. T urbo je premakanejsie aj materialovo,len zasa taaa cena-600e!!!! 😲

sonicka27
3. apr 2013

@glorita ahoj ja som mala aj bee + aj urbo a musím povedať, urbo bolo pevnejšie, pohodlnejšie, väčšia strieska, aj chrbtova opierka sa mi zdala vyššia, krásne sa do neho zmestil aj 2 ročný syn. No je to len môj osobný názor, záleží na tom co komu vyhovuje a co sa komu páči🙂 Cena približne rovnaká. Na bee sa dajú zas meniť striesky🙂

klarawerder
3. apr 2013

@bebel Nádhera!!! 😉

glorita
3. apr 2013

@sonicka27 je urbo aj ovela sirsie?mne vadi ze bee je uzke v ramennej(teda chrbtovej)casti a ledva don nasukam malinku vo fusaku a to ma 7m.a len 7kg!!!!!!!!!pri synovi som ho mala najma v lete tak mi to neprislo ze je take uzke.

ifkael
3. apr 2013

@glorita no neviem...syn bude mat dva roky, 14kg. A natrepany nieje

sonicka27
3. apr 2013

@glorita širšie to ani nie, to bolo asi tak narovnako...

ivamoravkova
3. apr 2013

holky sháním madlo na gesslein swift nevíte kde a za kolik seženu ? Děkuji za odpovědi 🙂

ivamoravkova
3. apr 2013

holky yháním madlo ke kočárku gesslein swift nevíte kde a za kolik se dá koupit?děkuji

glorita
3. apr 2013

@ifkael no syn mal 12,8kg v roku-pouzivali sme ho pri nom tiez,ale v nie zime ako teraz a pride mi malinkyyy a nepohodlnyyyy v tom fusaku!!!! 😖

chichinka
3. apr 2013

@glorita ja mam bee+ aj Solu 🙂 co Ta presnejsie zaujima? 🙂

glorita
3. apr 2013

@chichinka dlzka v lahu u oboch,sirka pri ramennej casti (ako sa zapinaju pasy)a co ma dlhsie pod zadkom(ta cast od kostrce po koniec lehatka neviem ako nazvat)...pre teba co je praktickejsie ?a v com sa lepsie citi dietatko?kde sa lsie vyspi?

chichinka
3. apr 2013

@finda Mati a okrem toho jedneho spanku uz nepouzivate kocik? Dami v kociku nespi ale zase sa nim vsade presuvame kedze vzdy chce kracat inym smerom 🙄 😀 podla mna ako pise @bebel (dakujem za radu babulka 🙂) slnecnik je pri aktivnom ziti nie naj volba..tu v BA v Petrzke mam pocit ze dost fuci takze by bol
asi vylomeny este len z vchodu by sme vysli a tiez stale ho upravovat podla toho ako ideme a odkial svieti slnko nie je realne... Mas slnecnik doma? Ak ano tak mozno na ten jeden spanok by stacil..len ci Viki pod tou strieskou nebude moc horuco kedze to nema "vetraky"..

ifkael
3. apr 2013

@glorita tiez niesom z pluska nadsena... :/ v obchodaku super. Ale vonku...://// neviem ci ho nevymenim za nunu. Hrka tiez ako plusko...akurat za 1/3 ceny

chichinka
3. apr 2013

@glorita babulka premeriam Ti to vecer, teraz nie sme doma (pls pripadne sa mi pripomen do IP, som hlava derava 😀 )
Sola ma velmi dobru celu tu sedacku, maly v nej sedi velmi pohodlne, spokojne..ma to aj madlo (maly sa ho rad drzi) dietatko sedi vyssie ako v Bee+, dobry pristup ku kosiku..Na druhej strane je Sola tazsia, ooovela viac sily potrebujem na jej tlacenie (mozno uz treba namazat kolesa? Pouzivam ju presne rok a velmi intenzivne), Bee sa tlaci priam same, neskutocne dobre sa manevruje a teda je to ovela vyssia kvalita ako Sola samozrejme, je to taka moja cutovecka 😀 .. Takze ja ich dost kombinujem - na Petrzalske derave chodniky beriem vzdy Solu, je taka pevna, trosku tvrdsia (ale to nam ozaj nevadi) aj sa na ihrisku nemusim bat ze mi ju niekto slohne 🙂 ale teda oba kociky su skvele aj ked su uplne odlisne a kazdy ma ine kvality a vyhody 🙂 oba mam rovnako rada a super mi sluzia a sa dobre doplnaju.. Ale teda chcem este povedat ze Sola podla mna nie je stavana na x deti, ja si ofukujem kociky, Gesslein v 100% stave som predavala, Bee+ je tiez v 100% stave, zatial ani jeden skrabancek nema.. Ale na Sole to uzivanie fakt dost vidno... 😖

chichinka
3. apr 2013

@glorita a este to som chcela ze fusak elodie details som mala celu zimu nainstalovany v Sole - v zime som najma Solu pouzivala..

ustrachana
3. apr 2013

kocky prosim Vas sedia do bee podlozky pinkie?

ivett
3. apr 2013

@glorita moje malá má přes 2 a čtvrt roku a do pluska se vleze s přehledem, má 90cm, 11kg, není žádný obr, ale místa tam má hodně, myslím, že i větší dítko se tam v pohodě vleze...

ivett
3. apr 2013

@ustrachana sedí, ale nejsou kvalitní, po prvním vyprání ztratí tvar, barvy neodpovídají, matroš je nic moc, za ty peníze nic moc kvalita...

ivett
3. apr 2013

@ivamoravkova já ho měla, sehnala jsem ho přes holčinu tady na MK, ale psala jsem předtím do kdejakého obchodu, nikde ho samostatně téměř neprodávají, jde sehnat těžko, já už ho nemám, na plusko sedělo, ale sjíždělo, muselo se upravit, lepší je chicco, i když to zase drží dost pevně...

ivett
3. apr 2013

@glorita do zimy plusko určitě není, je to spíš takový kočár od jara do podzimu, na sněhu se s ním nedá, člověk se strašně nadře, já ho mám místo golfek, v zimě s ním nejezdím, to si ale myslím, že má problém kdekterý menší a lehký sporťák...

glorita
3. apr 2013

@ivett ved ja ho uz. Mam vyse 4 rokov!jasne ze nie do snehu,ale v ba na chodnikoch toho ani moc nie je 😔 len mi vadi ze s fusakom tam je mala ltt 😨

ustrachana
3. apr 2013

@ivett dakujem 🙂 som chcela este nieco k origos na vymenu takze ked nic moc nebudem to riskovat

miia16
3. apr 2013

baby, kamoska si kupila bee+ ale len zakladnu a striesku osobitne...ale tie droty do striesky tam nie su...tie si musi dokupit??? lebo ja som nikde nevidela,zeby sa predavali samostatne... 🙂

danulavo
3. apr 2013

@ifkael nuna nelze vůbec s bee + srovnávat 😲 . Nuna hrká naprosto příšerně, je proti bee málo pohodlná, úzká, mnohem hůře ovladatelná. To je jak srovnávat fabii s mercedesem - obojí splní stejný podstatný účel, ale ....

minicka
3. apr 2013
leishmania
3. apr 2013

aj vy mate v bee [lus tolko vlasov v kolieskach? dnes som to cistila pol hod

chichinka
3. apr 2013

@leishmania ano, mne to muz cistil 😅

leishmania
3. apr 2013

@chichinka odkial tolko nrchapem,,, akurat som cely vycistila a kolesa sa susia na radiatore, tak bude zajtra vonavy 😀

glorita
3. apr 2013

@leishmania ja ich mam aj v cameleone tie vlasy 😔 dokonca na jednom koliesku mi akoby chybali uz a vrzga jak dive 😠 preto som dnes kocikovala s terrennymi,lebo hanba jak piskam,jak na polskom srote z trhu som uz isla 😢