• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
@danulavo o jazdnych vlastnostiach beecka sa tu rozpisovat nebudem...mam ho. a nechavam si ho len z dovodu, ze ako je odparkovany v obyvacke, neviem ho pustit z domu - sa mi paci ako vyzera...a je to muzov oblubeny kocik... vzdy aj bol, a teraz je spokojny ze konecne ho ma zase doma ... ale ja spokojna niesom vobec,zlaty maclaren... ale o kladoch zodpovedajucim cene radsej pomlcim. je hodny 200€. aj to je asi moc
3. apr 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael já jsem teda s bee + žádné problémy nikdy neměla, za to na nunu jsem byla pěkně naštvaná. Cena určitě neodpovídá, ale to u většiny designových věcí :wink: . Já na maclaranu nemá ráda ty golfové hole - prostě že nemá spojenou rukojeť.
3. apr 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glorita ani wd40 nepomohla na piskanie? a jakoze chybali? ked siich vycistila od vlasov zacali piskat?
3. apr 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael mne sa teda s bee jazdi ooovela lepsie ako s maclerenom :slight_smile: ja bee milujem az na tie vlasy :grinning:
3. apr 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leishmania no aj mna by zaujimali odkial su, keby to boli len moje tie vlasy, tak ok :grinning: ale takto je to humus :grinning: :sweat_smile:
@danulavo aj ja nemam rada na golfkach tie zvlast rucky, ja potrebujem spojene :slight_smile:
3. apr 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania vsak ja si zvyknem... len frflem...lebo nezvyk....
3. apr 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael uvidis, mozna ano, ved nie kazdemu vyhovuje :slight_smile:
3. apr 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania wd ckom dost casto striekame,ale to koliesko jedno je akoby uvolnene z tych obkrutenych vlasov co su. Obtocene v prostriedku kolieska ak vies na co myslim a tym padom hrkoce dokola a vrzga jak dive,navyse prelomilo sa mi pred tyzdnom lanko na brzde a vypadli oba pliesky z rukovate,cili koci jak zadara keby som mala :pensive: ale davam to do servisu a pocula som ze to robia vacsina cameleonov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glorita to sa ti teda riadne rozpadol chudak. hadam to dobre opravia
3. apr 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania no moc toho neopravia-brzdu kupujem novu,kolieska nove,cili bude ako zajtra kupovany :grinning: ale teda moc kvalita to neni ked porovnam PP GT 3 pri synovi a drzaaaaallll!!!!!!
3. apr 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glorita jaj, skoda ze este neni v zaruke!
3. apr 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny kde sa da kupit novy bb bee plus na svk poradte prosim
3. apr 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett děkuju za odpověd :slight_smile: zajdu si ho koupit do gessleinu :slight_smile: koupím origoš, bude asi dražší,ale chci tam to madlo radši mít :slight_smile: děkuju :slight_smile:
4. apr 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa predeti.sk
4. apr 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nemate na predaj deku bugaboo?
4. apr 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate na predaj deku bugaboo?
4. apr 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá prosím, odkiaľ kupujete doplnky - podložky, deky, tašku ,na kočík Bugaboo bee plus? Ďakujem
4. apr 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glorita preco neriesis reklamaciu? Ked uz nie v obchode odkial je, tak priamo posli video do bgb.
4. apr 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa pre deti v Ba maju aj nazivo vystaveny.
4. apr 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Lebo uz ma 4 roky:( no co som pocula od zańCh,tiez im tak vypvedal,aj v predeti mi ujo hovoril...
4. apr 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby máte typ na nejaký letný fusak do beecka na leto ideme na dovolenku a ked bude vecer pofukovat nech mam ....mam denim
4. apr 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivamoravkova prosím ťa to madlo si zohnala ak áno kde?dakujem
4. apr 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julialara všetko môžeš kúpiť v predeti...ale kdekoľvek, každý, čo má po ruke...ale inak aj z webshopov v Nemecku a Holandsku, Švajčiarsku...v kamenných obchodoch v Rakúsku a ČR.
Limitky sa zháňajú ex post na e-bayi a po bazároch.
Záleží od toho, čo konkrétne zháňaš a koľko chceš utratiť, aby sa ti oplatilo poštovné.
Veľmi dobrá akcia je v ČR s časopisom Marianne na jeseň...vtedy je 25% zľava s kupónom v Babyparku na všetko..... ja som tak nakúpila na BGB komplet výbavu ku camu, striešky, zimné kolesá , doplnky, fusaky .
4. apr 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
milá @bebel, moc ti ďakujem
4. apr 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taaak ma dnes paraaadne na*rali! Najskor sa mi (uz piaty krat!!!) kurier ani neunuval dorucit zasielku z mybabyshop a rovno ju ulozil na poste s tym ze nie som doma (hoci u nas je vzdy niekto doma) - vlastne postovy kurier zo Slov.posty ma este nikdy 'nenasiel' doma a telefonne cislo je mu zatazko vytocit, vsak??? No a potom otvorim balik- a poslali mi STARU Breezy striesku (tu sedu) namiesto novej! Skoro ma porazilo...
Nemate niekto skusenosti ako taketo situacie riesia ti Nemci?
4. apr 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller napis im urcite ti ju vymenia, zial posta na tvoje naklady. Mne ako kompenzaciu postovneho poslali cup holder
4. apr 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale predtym som sa este aspon potesila z mojho noveho jarneho "obleku" na plusko - dufam ze uz od vikendu bude naplno pouzitelny :slight_smile:
Asi tyzden Vas tu intenzivne sledujem a uz aj mne "sibe" :grinning:
Tak sa Vam aspon pochvalim :slight_smile:
4. apr 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@kalista to nemyslis vazne ze idem platit 20 euro za jednu striesku???? To ma teda nastvu!!!!
4. apr 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete preco mi tie fotky otocilo? Ako ich mam dat dobre :frowning2:
4. apr 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok