Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ifkael
3. apr 2013

@danulavo o jazdnych vlastnostiach beecka sa tu rozpisovat nebudem...mam ho. a nechavam si ho len z dovodu, ze ako je odparkovany v obyvacke, neviem ho pustit z domu - sa mi paci ako vyzera...a je to muzov oblubeny kocik... vzdy aj bol, a teraz je spokojny ze konecne ho ma zase doma ... ale ja spokojna niesom vobec,zlaty maclaren... ale o kladoch zodpovedajucim cene radsej pomlcim. je hodny 200€. aj to je asi moc

danulavo
3. apr 2013

@ifkael já jsem teda s bee + žádné problémy nikdy neměla, za to na nunu jsem byla pěkně naštvaná. Cena určitě neodpovídá, ale to u většiny designových věcí 😉 . Já na maclaranu nemá ráda ty golfové hole - prostě že nemá spojenou rukojeť.

leishmania
3. apr 2013

@glorita ani wd40 nepomohla na piskanie? a jakoze chybali? ked siich vycistila od vlasov zacali piskat?

leishmania
3. apr 2013

@ifkael mne sa teda s bee jazdi ooovela lepsie ako s maclerenom 🙂 ja bee milujem az na tie vlasy 😀

chichinka
3. apr 2013

@leishmania no aj mna by zaujimali odkial su, keby to boli len moje tie vlasy, tak ok 😀 ale takto je to humus 😀 😅
@danulavo aj ja nemam rada na golfkach tie zvlast rucky, ja potrebujem spojene 🙂

ifkael
3. apr 2013

@leishmania vsak ja si zvyknem... len frflem...lebo nezvyk....

leishmania
3. apr 2013

@ifkael uvidis, mozna ano, ved nie kazdemu vyhovuje 🙂

glorita
3. apr 2013

@leishmania wd ckom dost casto striekame,ale to koliesko jedno je akoby uvolnene z tych obkrutenych vlasov co su. Obtocene v prostriedku kolieska ak vies na co myslim a tym padom hrkoce dokola a vrzga jak dive,navyse prelomilo sa mi pred tyzdnom lanko na brzde a vypadli oba pliesky z rukovate,cili koci jak zadara keby som mala 😔 ale davam to do servisu a pocula som ze to robia vacsina cameleonov 😝

leishmania
3. apr 2013

@glorita to sa ti teda riadne rozpadol chudak. hadam to dobre opravia

glorita
3. apr 2013

@leishmania no moc toho neopravia-brzdu kupujem novu,kolieska nove,cili bude ako zajtra kupovany 😀 ale teda moc kvalita to neni ked porovnam PP GT 3 pri synovi a drzaaaaallll!!!!!!

leishmania
3. apr 2013

@glorita jaj, skoda ze este neni v zaruke!

phillippa
3. apr 2013

zeny kde sa da kupit novy bb bee plus na svk poradte prosim

ivamoravkova
4. apr 2013

@ivett děkuju za odpověd 🙂 zajdu si ho koupit do gessleinu 🙂 koupím origoš, bude asi dražší,ale chci tam to madlo radši mít 🙂 děkuju 🙂

silviatt
4. apr 2013

@phillippa predeti.sk

silviatt
4. apr 2013

Nemate na predaj deku bugaboo?

silviatt
4. apr 2013

Nemate na predaj deku bugaboo?

julialara
4. apr 2013

Dievčatá prosím, odkiaľ kupujete doplnky - podložky, deky, tašku ,na kočík Bugaboo bee plus? Ďakujem

kalista
4. apr 2013

@glorita preco neriesis reklamaciu? Ked uz nie v obchode odkial je, tak priamo posli video do bgb.

zuzana_muller
4. apr 2013

@phillippa pre deti v Ba maju aj nazivo vystaveny.

glorita
4. apr 2013

Lebo uz ma 4 roky:( no co som pocula od zańCh,tiez im tak vypvedal,aj v predeti mi ujo hovoril...

kkristin
4. apr 2013

Baby máte typ na nejaký letný fusak do beecka na leto ideme na dovolenku a ked bude vecer pofukovat nech mam ....mam denim

kkristin
4. apr 2013

@ivamoravkova prosím ťa to madlo si zohnala ak áno kde?dakujem

bebel
4. apr 2013

@julialara všetko môžeš kúpiť v predeti...ale kdekoľvek, každý, čo má po ruke...ale inak aj z webshopov v Nemecku a Holandsku, Švajčiarsku...v kamenných obchodoch v Rakúsku a ČR.
Limitky sa zháňajú ex post na e-bayi a po bazároch.
Záleží od toho, čo konkrétne zháňaš a koľko chceš utratiť, aby sa ti oplatilo poštovné.
Veľmi dobrá akcia je v ČR s časopisom Marianne na jeseň...vtedy je 25% zľava s kupónom v Babyparku na všetko..... ja som tak nakúpila na BGB komplet výbavu ku camu, striešky, zimné kolesá , doplnky, fusaky .

julialara
4. apr 2013

milá @bebel, moc ti ďakujem

zuzana_muller
4. apr 2013

Taaak ma dnes paraaadne na*rali! Najskor sa mi (uz piaty krat!!!) kurier ani neunuval dorucit zasielku z mybabyshop a rovno ju ulozil na poste s tym ze nie som doma (hoci u nas je vzdy niekto doma) - vlastne postovy kurier zo Slov.posty ma este nikdy 'nenasiel' doma a telefonne cislo je mu zatazko vytocit, vsak??? No a potom otvorim balik- a poslali mi STARU Breezy striesku (tu sedu) namiesto novej! Skoro ma porazilo...
Nemate niekto skusenosti ako taketo situacie riesia ti Nemci?

kalista
4. apr 2013

@zuzana_muller napis im urcite ti ju vymenia, zial posta na tvoje naklady. Mne ako kompenzaciu postovneho poslali cup holder

zuzana_muller
4. apr 2013

Ale predtym som sa este aspon potesila z mojho noveho jarneho "obleku" na plusko - dufam ze uz od vikendu bude naplno pouzitelny 🙂
Asi tyzden Vas tu intenzivne sledujem a uz aj mne "sibe" 😀
Tak sa Vam aspon pochvalim 🙂

zuzana_muller
4. apr 2013

@kalista to nemyslis vazne ze idem platit 20 euro za jednu striesku???? To ma teda nastvu!!!!

zuzana_muller
4. apr 2013

Neviete preco mi tie fotky otocilo? Ako ich mam dat dobre ☹