• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
4. apr 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller ja im ju potom vratim, nech mi vratia peniaze a objednam inde kde je nizsie postovne ...
4. apr 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller ale mas krasne deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: samozrejme aj beecko cierne so soft pink je naaadhera :dizzy_face: s tou strieskou zamenenou je to fakt smola a este k tomu ta otrava zasielania naspat... :confounded:
4. apr 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka dakujem :slight_smile: len neviem preco mi to hodilo takto zle otocene, neviem to urobit inak :frowning2:
no ta strieska nic moc, ale uz som im napisala. Uvidim co odpisu. Nie som ochotna platit 20 euro postovne za striesku ktora vazi asi tak 300g a da sa poslat ako list. Bud mi daju nejake normalne postovne alebo im to vratim a objednam z CR...
4. apr 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, viete mi poradiť, kde v TRNAVE predávajú kočíky Bugaboo? Chcela by som si porovnať Cam a Buffalo...
5. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mahulenka87 v trnave nemaju bgb. Najblizsie v ba v predeti a brno alebo vieden
5. apr 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_muller odkial si prosim ta zohnala soft pink striesku? Nemate niektora na predaj??? Diiik
5. apr 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak sa mi stalo ze som si objednala podlozku offwhite a manžel mi doniesol domov tiez mam dve nechce niekto jednu vymeniť za inú farbu???
5. apr 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller ahoj ťa kozusinka je stokke?hladam totiž nieco podobne
5. apr 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy". Poznámka admina: “Bazar”
5. apr 2013 o 20:26 • blau
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. apr 2013 o 20:28 • tomino6
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Bazar”
5. apr 2013 o 20:29 • blau
@tomino6 len ma to vobec nenapadlo, ze najblizsie nejdem na sk a nemam sajnu co by stalo postovne, mam to zistit?
5. apr 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blau a aka je konstrukcia?...a preco ho hned predavas? Nepaci sa ti?
5. apr 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klasicka konstrukcia, paci sa mi velmi. Vymyslam asi by som chcela allblack. Ale ak nebude mat nikto zaujem pekne si tento poskladam a budeme sa kocikovat. Mala ma len 6mesiacov a este ju vozim v hlbokom, takze bude aktualny tak v maji juny :wink:
5. apr 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, chystáte sa niektorá kúpiť túto novú limitku na beecko? Čo na ňu hovoríte ?
5. apr 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silviatt tu na fore sa mi ozvala jedna mila mamicka Dasa :slight_smile: dakujem velmi pekne, Dasi :slight_smile:
5. apr 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkristin ahoj, ano je to Stokke. Mala som aj Stokke kompletku, kociar som uz predala a kozisinku nechala na "horsie casy" a teraz som zistila ze uplne super sedi do pluska! Aj otvory na pasy sedia perfektne :slight_smile: sama som bola prekvapena...
5. apr 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kalista @chichinka Noooo, tak mam novinky so strieskou... Najskor mi chlapik napisal ze som si to zle pozrela, ze urcite je to nova strieska (lebo staru vraj vypredali v januari a uz vo ecbec nie je v ponuke), ze obrazok moze skreslovat aj farba moze skreslovat a ze mam skontrolovat cislo! Tak som mu porad napisala ze velmi dobre viem ako vyzera stara strecha (ved ju mam doma) a ze to urcite nie je nova co mi poslali :angry: no a poslala som mu fotku toho jeho slavneho cisla :stuck_out_tongue_closed_eyes: samozrejme ze to bolo cislo starej striesky. No, ale co chcem napisat, potom mi napisal ze je to ich chyba, ze v pondelok posiela novu, o postovnom sa nezmienil (takze verim ze nebude ziadne) a este mi aj napisal ze sa rozhodnu ci chcu staru vratit alebo nie :grinning: tak mozno budem mat jednu uplne novu staru verziu navyse ...
5. apr 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ela19 jasné,ale strechu zvlášť a k tomu bee all black :wink:
5. apr 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller to mas striesku od pink31?
5. apr 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. apr 2013 o 22:58 • martinano
ahoj baby.zrovna som menila sriesku na bee+ a napadlo ma ze by som si dala usit striesku aj podlozku z rifloviny... myslite ze sa to da? ale z takej tensej... co myslite? dakujem
5. apr 2013 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka1108 Všetko sa dá :slight_smile: Ja som si tiež kúpila podobnú hrubú látku a hvizda22 mi ide ušiť striešku :slight_smile: viacerým mamičkám ušila sú spokojné :wink:
6. apr 2013 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronique.ba super a prosim ta kolko u nej stoji strieska? ja mam pani marinu z mmb .
6. apr 2013 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka1108 Stojí to 17,- eur za striešku na Bee. Posielam ti link do pošty
6. apr 2013 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronique.ba dakujem.to je super cena:slight_smile:
6. apr 2013 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronique.ba mohla by som aj ja poprosiť ten link? Ďakujem moc
6. apr 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim poradite mi akym stylom navliect podlozku ( bugaboo) cez popruhy na bugaboo bee. Ja som na tieto veci total lava. Uz mam podlozku doma rok a este som sa k tomu nedostala. Dakujem
6. apr 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok