• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

14. septembra 2017 
@srneckav aj ja na 99% apple, prave som cumakovala na fotky na nete a bude to krajsie. Zajtra hned aj zbehnem s beeckom do obchodu aby som to vyskusala :grinning:
7. apr 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mamicky ake madlo pasuje na bee plus?a kde by som ho zohnala.?dakujem za kazdu radu.....
7. apr 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 Ahoj, ja mám madlo z Gesslein Swift, potrebovalo však menšiu úpravu, lebo sa mi šmýkalo po konštrukcii. A ešte niektoré mamičky maju z Chicco multiway, ale s tým nemám skúsenosti
7. apr 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja pre zmenu poprosim (neviem to najst v historii )link na nemecku stranku odkial kupujete bugaboo ...
Resp.ak by som kupovala novy,kde ma vyjde najlacnejsie?
7. apr 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 vdaka :wink: kupim niedke len tu sportovu cast bez korby,ked uz ju mam?

Alebo :na nl stranke je cela konstrukcia(269e)uz na bgb cam 3,,ale teraz nevim je to aj s velkymi kolesami?ak nie,daju sa vobec koit?to nie su tie terenne,ze?vi niekto poradit?stale zvazujem co je pre mna vyhodnejsie.......a vobc bude ta cam 3 konstrukcia kompaktibilna na cam 2????
7. apr 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky, nebude niektorá z Vás predávať prenosnú tašku na BGB Bee? Najlepšie s kolieskami... :slight_smile:
7. apr 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@glorita môžeš pozrieť aj stránku www.engelundbengel.com občas tam majú lepšie ceny :wink:
7. apr 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@finda v aladdine maju. som bola v sobotu na prieskume. :wink:
7. apr 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael super :slight_smile: :dizzy_face: aspon viem, ze tam nepojdem nadarmo. Dakujeeemmm
A este taka otazka mimo tuto temu, kde sa da kupit madlo na ten moj maclaren?
7. apr 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@finda http://maclaren.pl/35-palak baby davali tuto stranku...
7. apr 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ty si zlaticko dakujem :dizzy_face:
7. apr 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tu budem za najvacsieho exota...v sobotu odislo bee... a ja ho musim mat zase.... jazdne vlastnosti mi nechybaju...ale chyba mi ako vyzera.... asi bude zase. len musim dat sancu par tyzdnov nune - uz je na ceste k nam.... a uz musim dohliadnut, aby mi poslali s kratsou snurkou beecko.... @kilian nedalo mi to...z principu musim mat novsi... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kebyze muz nefrfle, tak mu aj odolam...ale musim to doma pocuvat, ze JEHO kocik je prec.... :pensive:
7. apr 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael to vazne? Kolko si ho mala doma? Inak prave pozeram na tu tvoju striesku jade co predavas :grinning: , myslis ze by sa mi hodila aj k apple doplnkom? Mohla by byt aj pre babu nie?
7. apr 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael aj ja chcem kratšiu šnúru...a jak im to vysvetlíš? ja nemecky neviem,ale rozmýšlam o tom už dlho... :wink:
7. apr 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea999 zajtra im chcem napisat..postavili sa k tomu, ked sa to reklamovalo, ze to je zalezitost bgb a nie ich... a este mi napisali ze neon je urcite novsi teda... ze diiiiiiiiiik. ale ak to nebudu vediet ovplyvnit, zoberiem z babypark.cz ... a teda nie hned, ale musim aspon 3 tyzdne nechat muza vydychnut nech ho neklepne... doma sa tvarim, ze... nevadi, nepotrebujeme kociky... muz dnes mi hovori, ze by si ma zobral zase.... tssssssss..... tak si to nemozem pokazit a chvilu to musim vydrzat

:sweat_smile: :sweat_smile:
7. apr 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael :grinning: :grinning: chápem...ja objednám asi aj s warholom volakedy v máji a ked inač nebude tak tiež babypark
alebo chytry hračky...daj vedieť,čo ti napíšu a neona nech si nechajú :grinning: :grinning:
7. apr 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael ja ked som mala v babyparku neon tak tiez mal dlhu snurku :slight_smile: all black co mam teraz ju ma kratku :wink:
7. apr 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana a odkial máš all blacka? z babyparku?
7. apr 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 ano z babyparku, ale doplnky objednavam z chytryhracky.cz
7. apr 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ustrachana ja asi skúsim z chytrych hračiek, majitelka toho obchodu Vanda je super, spolahlivá...
v babyparku ked som bola osobne.tak som natrafila na takú nadutú predavačku :unamused: ,ale možno náhoda :slight_smile:
7. apr 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea999 ja som mala v babyparku pri kupe neona tlak 1000, hroza, skoncilo to az staznostou u majitela :slight_smile: pri all blacku to bol uz iny nakup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: najskor som chcela tiez cez Vandu, ale potom po skusenosti v babyparku som povedala, ze kocik jedine osobne a do Prahy sa mi nechcelo ist ani to nebolo v tom case mozne z manzelovej zaneprazdnenosti a Brno mam na skok.ale doplnky v pohode cez Vandu, teraz mam akurat u nej letnu striesku aj minuly tyzden prisla, ale zhodli sme sa na tom, ze este je na nu cas vzhladom na pocko takze mi pride az s dalsou objednavkou :slight_smile: je to super zena a da sa s nou vzdy dohodnut.... :unamused:
7. apr 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ustrachana ano je super,ja asi aj nejaké hračky zoberiem...a máš pravdu,brno je blízko a dokonca tam mám synátora na výške a už ho aj v babyparku poznajú :grinning: ale cez vandu sa nebojím,ozaj bleskové dodanie :slight_smile:
7. apr 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
7. apr 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, ta nova letna strieska je seda alebo biela prosim vas? Mne pripada ako biela na obrazku a v popise maju, ze seda BUGABOO Bee+ Letní prodyšná stříška Glacier Grey. Dakujem. A poradte prosim, odkial ju je najlepsie objednat. Dakujem moc.
8. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Checknite instagram je tam jedna foto s dalsou warholkou :slight_smile: na plusku len mi to neide stiahnut
8. apr 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt aj ja som si myslela ze biele ale došla mi domov a je seda :(
8. apr 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkristin
@silviatt nieje snehobiela ako na fotkach.
8. apr 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian hej už viem mam ju už doma ale nevadí ...využijeme aj tak....len tu farbu mohli vymyslieť nejaku krajsiu ;(
8. apr 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok