Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

finda
7. apr 2013

@srneckav aj ja na 99% apple, prave som cumakovala na fotky na nete a bude to krajsie. Zajtra hned aj zbehnem s beeckom do obchodu aby som to vyskusala 😀

kajuska01
7. apr 2013

Mamicky ake madlo pasuje na bee plus?a kde by som ho zohnala.?dakujem za kazdu radu.....

veronique.ba
7. apr 2013

@kajuska01 Ahoj, ja mám madlo z Gesslein Swift, potrebovalo však menšiu úpravu, lebo sa mi šmýkalo po konštrukcii. A ešte niektoré mamičky maju z Chicco multiway, ale s tým nemám skúsenosti

glorita
7. apr 2013

Baby ja pre zmenu poprosim (neviem to najst v historii )link na nemecku stranku odkial kupujete bugaboo ...
Resp.ak by som kupovala novy,kde ma vyjde najlacnejsie?

andrea999
7. apr 2013

@glorita 🙂

glorita
7. apr 2013

@andrea999 vdaka 😉 kupim niedke len tu sportovu cast bez korby,ked uz ju mam?

Alebo :na nl stranke je cela konstrukcia(269e)uz na bgb cam 3,,ale teraz nevim je to aj s velkymi kolesami?ak nie,daju sa vobec koit?to nie su tie terenne,ze?vi niekto poradit?stale zvazujem co je pre mna vyhodnejsie.......a vobc bude ta cam 3 konstrukcia kompaktibilna na cam 2????

veronique.ba
7. apr 2013

Mamičky, nebude niektorá z Vás predávať prenosnú tašku na BGB Bee? Najlepšie s kolieskami... 🙂

veronique.ba
7. apr 2013

@glorita môžeš pozrieť aj stránku www.engelundbengel.com občas tam majú lepšie ceny 😉

ifkael
7. apr 2013

@finda v aladdine maju. som bola v sobotu na prieskume. 😉

finda
7. apr 2013

@ifkael super 🙂 😵 aspon viem, ze tam nepojdem nadarmo. Dakujeeemmm
A este taka otazka mimo tuto temu, kde sa da kupit madlo na ten moj maclaren?

ifkael
7. apr 2013

@finda http://maclaren.pl/35-palak baby davali tuto stranku...

finda
7. apr 2013

@ifkael ty si zlaticko dakujem 😵

ifkael
7. apr 2013

no ja tu budem za najvacsieho exota...v sobotu odislo bee... a ja ho musim mat zase.... jazdne vlastnosti mi nechybaju...ale chyba mi ako vyzera.... asi bude zase. len musim dat sancu par tyzdnov nune - uz je na ceste k nam.... a uz musim dohliadnut, aby mi poslali s kratsou snurkou beecko.... @kilian nedalo mi to...z principu musim mat novsi... 😅 😅 😅 😅 😅 kebyze muz nefrfle, tak mu aj odolam...ale musim to doma pocuvat, ze JEHO kocik je prec.... 😔

finda
7. apr 2013

@ifkael to vazne? Kolko si ho mala doma? Inak prave pozeram na tu tvoju striesku jade co predavas 😀 , myslis ze by sa mi hodila aj k apple doplnkom? Mohla by byt aj pre babu nie?

andrea999
7. apr 2013

@ifkael aj ja chcem kratšiu šnúru...a jak im to vysvetlíš? ja nemecky neviem,ale rozmýšlam o tom už dlho... 😉

ifkael
7. apr 2013

@andrea999 zajtra im chcem napisat..postavili sa k tomu, ked sa to reklamovalo, ze to je zalezitost bgb a nie ich... a este mi napisali ze neon je urcite novsi teda... ze diiiiiiiiiik. ale ak to nebudu vediet ovplyvnit, zoberiem z babypark.cz ... a teda nie hned, ale musim aspon 3 tyzdne nechat muza vydychnut nech ho neklepne... doma sa tvarim, ze... nevadi, nepotrebujeme kociky... muz dnes mi hovori, ze by si ma zobral zase.... tssssssss..... tak si to nemozem pokazit a chvilu to musim vydrzat

😅 😅

andrea999
7. apr 2013

@ifkael 😀 😀 chápem...ja objednám asi aj s warholom volakedy v máji a ked inač nebude tak tiež babypark
alebo chytry hračky...daj vedieť,čo ti napíšu a neona nech si nechajú 😀 😀

ustrachana
7. apr 2013

@ifkael ja ked som mala v babyparku neon tak tiez mal dlhu snurku 🙂 all black co mam teraz ju ma kratku 😉

andrea999
7. apr 2013

@ustrachana a odkial máš all blacka? z babyparku?

ustrachana
7. apr 2013

@andrea999 ano z babyparku, ale doplnky objednavam z chytryhracky.cz

andrea999
7. apr 2013

@ustrachana ja asi skúsim z chytrych hračiek, majitelka toho obchodu Vanda je super, spolahlivá...
v babyparku ked som bola osobne.tak som natrafila na takú nadutú predavačku 😒 ,ale možno náhoda 🙂

ustrachana
7. apr 2013

@andrea999 ja som mala v babyparku pri kupe neona tlak 1000, hroza, skoncilo to az staznostou u majitela 🙂 pri all blacku to bol uz iny nakup 😀 😀 😀 😀 najskor som chcela tiez cez Vandu, ale potom po skusenosti v babyparku som povedala, ze kocik jedine osobne a do Prahy sa mi nechcelo ist ani to nebolo v tom case mozne z manzelovej zaneprazdnenosti a Brno mam na skok.ale doplnky v pohode cez Vandu, teraz mam akurat u nej letnu striesku aj minuly tyzden prisla, ale zhodli sme sa na tom, ze este je na nu cas vzhladom na pocko takze mi pride az s dalsou objednavkou 🙂 je to super zena a da sa s nou vzdy dohodnut.... 😒

andrea999
7. apr 2013

@ustrachana ano je super,ja asi aj nejaké hračky zoberiem...a máš pravdu,brno je blízko a dokonca tam mám synátora na výške a už ho aj v babyparku poznajú 😀 ale cez vandu sa nebojím,ozaj bleskové dodanie 🙂

kalista
7. apr 2013
silviatt
8. apr 2013

Baby, ta nova letna strieska je seda alebo biela prosim vas? Mne pripada ako biela na obrazku a v popise maju, ze seda BUGABOO Bee+ Letní prodyšná stříška Glacier Grey. Dakujem. A poradte prosim, odkial ju je najlepsie objednat. Dakujem moc.

kalista
8. apr 2013

Checknite instagram je tam jedna foto s dalsou warholkou 🙂 na plusku len mi to neide stiahnut

kkristin
8. apr 2013

@silviatt aj ja som si myslela ze biele ale došla mi domov a je seda :(

kilian
8. apr 2013

@kkristin
@silviatt nieje snehobiela ako na fotkach.

kkristin
8. apr 2013

@kilian hej už viem mam ju už doma ale nevadí ...využijeme aj tak....len tu farbu mohli vymyslieť nejaku krajsiu ;(