• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@kkristin
@kilian baby dik. Teraz si uz vobec neviem tu strechu predstavit :slight_smile: Objednat, ci nie??? V predeti ju asi nemaju k videniu, ze?
8. apr 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt popravde pekna nieje ale kedže u nás v lete už sú vysoké teploty a aj kvôli dovolenke som ju si ju nechala ale oveľa viac sa mi páči moja denim verzia ;)
8. apr 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kkristin kraaasne. K denimu vyzera ta deka super. Ked mas ten drziak na napoj, tak tusim ani madlo nepotrebujes. To je k bee drziak alebo univerzalny na vsetky bgb prosim ta?
8. apr 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky:slight_smile: Aj k nám práve letí včielka, trošku som sa vám tu medzitým teda hrabala:grinning: Ale aj tak potrebujem radu--- máte na nich aj nejaké madlá?
@kkristin alebo tento pultík (madlo, prípadne aj taký na nápoj ako máš hore:grinning:) , kde ho zohnať? (už som to tu videla, ale 451 strán je 451 strán :grinning:
A ešte- keď si dávate šiť striešky- prídu vám komplet? Teda aj s tými drôtmi a s tým, s čím sa pripínajú ku kočíku? Lebo čo som tu videla link, tak to bolo tuším 13€ drôty a 13€ (asi každý) ten koniec, čiže fúúúúra peňazí len za konštrukciu strechy :grinning: Alebo dá sa proste iba prezliekať? :grinning: Ja som sa tešila, že urobím bum bum a mám aj dvakrát denne inú káru :grinning:
Akékoľvek rady, linky a podobne oceníííím, nech netápam v tme, ako nová chovateľka :grinning:
8. apr 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som sa chcela spýtať, čo to znamená bugaboo s kratšou šnúrkou??? Prosím o vysvetlenie..
8. apr 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julialara novsie pluska maju kratsiu snuru a tie starsie dlhu.ta snura je myslena,ktora sa nachadza na rucke kocika.
8. apr 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akira13 ale ano,tie tyce ostavaju tie iste.takze mozes bum bum prezliekat aj 5 krat denne :wink:
8. apr 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian Ďakujem
8. apr 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian a je aj iny rozdiel alebo len šnurka??
8. apr 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 vylepsene malickosti.
8. apr 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt na bee je k tomu ešte taky extra nadstavec kúpila som to na chytrehracky.cz
8. apr 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akira13 chytrehracky.cz
8. apr 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oprava chytryhracky.cz
8. apr 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana Ahoj, ty mas neonika?? Mohla by si prihodit nejake foto?? Ja som ho objednala, ale este somho nevidela na zivo, teraz mam all black beecko, a neviem ci neolutujem zmenu..
8. apr 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chcem kupit bugaboo pouzivany. na co si mam davat pozor? co su take veci, ktore sa zvyknu kazit? bude to vobec moj prvy kocik a ani na zivo ho nemam moc ochytany.. dakujem za rady.
8. apr 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eebee ktory bugabac?
8. apr 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eebee ja predávam cameleon minimálne jazdenie kedže mam ešte dva ine kociky
8. apr 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkristin ten pultík na Bee se dá sehnat i u nás?
8. apr 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett urcite áno v predeti.sk to myslím objednavaju nieco mi ťa pani spominala ale z tej českej stránky to máš za dva dni...
8. apr 2013 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evi1829 ahoj, nemam, mala som ho objednany v BP, ale bol cely poskriabany a poskodeny, mam all black a nelutujem lebo neon by ma omrzel kedze nie je tam taka moznost kombinovania farieb.a z BP sa vyjadrili, ze konstrukcia neona je ovela haklivejsia nez na blacku
8. apr 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ustrachana no moj krpec má 23 mesiacov, a chcem trocha zmenu, neonika som obzerala od kedy vysiel.. Budeme sa kocikovat este maximalne rok, tak hadam ma neomrzí ;)
8. apr 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt V Predeti novú letnú striešku nemajú. Včera som sa tam bola pozrieť, či náhodou nemajú, ale nič :unamused:
8. apr 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mate niekto na predaj zadne penove alebo nafukovacie koleso na bugaboo cameleon. dakujem
8. apr 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronique.ba príde na predajňu o 9 tt- mám ju objednanú :sunglasses:
8. apr 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, viete o koľko je vyššie vanička u nového BGB Buffalo oproti Cam???????? :confused:
:slight_smile:
8. apr 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian Ty si zbehla...naaahodou prosim nevies, kedy bude v predaji buffalo a ci bude len na striebornej konstrukcii?
9. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael uz je mesiac v obehu.len na striebornej.all Black urcite az o rok
9. apr 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok