• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@srneckav bolo to s navodom v jednom saciku. Uz ho mas zlozeny?
13. apr 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt Ano, hned jak přišel. Ale nic co píšeš ty tu nemám. Ráno jsem s ním poprvé vyjela... :slight_smile:
13. apr 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona veru, veru. Su krasne. Ten druhy link treba este rozklikat, je ich tam viac ...
13. apr 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zienky nebudete niektora v blizkej dobe predavat skejtik bugaboo, dakujem :slight_smile:
13. apr 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky z mobilu, kvalita nič moc...
nesedí to úplne presne, podložka je o pár cm užšia a dlhšia....
13. apr 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@srneckav tak uz ho mam konecne zlozeny. Nemala som k tomu navod na zlozenie. ma tam byt? Pri cameleone som mala aj dvd. strechu mam nejako pokrcenu a neviem ta dat dole :( ta sedacka, miesto, kde dieta sedi je tam iba tak polozene? Dakujem za rady :slight_smile:
14. apr 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt Já k tomu návod měla, ale zas tam nemám ty antivibrační věci co ty. Ano, sedačka tam jen leží, není k ničemu nacvaknutá. Odpoledne vyjíždíš?:slight_smile: A nemáš navlíknuté ty plasty ve stříšce naopak než to má být?
14. apr 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leony83 Děkuju moc moc
14. apr 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem:slight_smile: nemala som dobre pozapinane tie gombiky na streche. Uz je to ok. Chystam sa so starsou korculovat, tak zoberiem dnes este cameleon a zajtra pojdem na prvu prechadzku :slight_smile:
14. apr 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niektora prosim vas fotku, ako vyzera bee s madlom? Neviem, ci zhanat madlo alebo ten drziak na napoj a jedlo.... Dakujem
14. apr 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller @chichinka @diamand baby nikde som ale nevidela zeby boli zavesene na kociku...da sa to?? lebo mam pocit,ze je to len kabela cez plece :confounded:
14. apr 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miia16 da sa dat na kocik ako kazda ina
14. apr 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby bugaboo cameleon 3...... pasuju nanho aj striesky teda tie setiky z cameleon 2? Zacinam vazne uvazovat o 3ke .. vsimla som si ze sa da na to kupit super skejtik so stolickou :D
14. apr 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanahana7 prosim vas, ked sa da kupit missoni set? na ebay som ho nevidela
14. apr 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miia16 vacsinou - teda zatial vzdy - mali tieto tasky prebalovacie (nie konkretne yummy mummy, tie som nazivo nikdy nevidela, ale som presvedcena, ze to tiez tak maju) aj dlhy popruh, ktory ked si skratis tak das v pohode na rukovat - tak to mam na Sole od Mamas a Papas (tento popruh byva pri kupe zrolovany a schovany vnutri tasky).. a potom si mozes tasku zavesit aj "na kratko" na tie haciky co tu baby davali link - tak to mam na Bee+...alebo bachnut pod kocik (co je najmenej prakticke, kedze je fajn ju mat na dosah ruky :slight_smile: )
14. apr 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka no ja som si uz haciky zadovazila..tak preto sa neviem rozhodnut a toho sa trosku bojim aj ked je to crazy keby tie putka po bokoch nemala...sak vacsinou sa taska nosi na kociku a nie v ruke... :slight_smile:
14. apr 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leony83 to je strašný shit, mala som ho na 3kolke v roku 2006, kupovala som to vo vtedajšom babymarkete....nič iné nebolo. Ak nemáš možnosť kúpiť originál, odporúčam potom toto http://www.babymarket.sk/sk/4347/1851/fillikid-univerzalny-drziak-na-poharik
Som s ním spokojná máme ho na biku aj na zappe xtra.
15. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel dik za info, budem objednavat veci z mytoys a tam som to nasla, tak to idem vyhodit z kosa. objednam original, aj tak potrebujem aj strechu....
15. apr 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, od kolkych mesiacov ste dieta spokojne vozili v bee? Mala ma 7 mesiacov, este sama nesedi
15. apr 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky žádná prosím neporadí s tím slunečníkem Bugaboo? děkuju
15. apr 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherryblossomgirl moja mala vcera 5 mesiacov, dnes bola 1. v bee, lezala smerom ku mne. spokojna :slight_smile: v cam uz cirkusovala, lebo nevidela von.
15. apr 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miia16 yummy mummy sa da zavesit aj na haciky ja som ju tak nosila
15. apr 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea162 aaaano pasuju, ja mam 2 a striesky na 3 a sedi, kde si prosim nasla ten skejtik, zrovna ho chcem kupit pre dcerku.dakujem :slight_smile:
15. apr 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hermiliona No nenasla .. budem hladat az ked kocik bude kupeny .. :slight_smile:)
15. apr 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. apr 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chichinka ano presne to, dakujeme, len fakt ta cenicka je taka roztomilucka :slight_smile:
16. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Chtěla jsem se zeptat ohledně sporťáku u Bugaboo Buffalo - tím jak je sedačka pevná, nejde ji polohovat, ale musí se celá naklonit - není to pro dítě nepříjemné? Nevím zda to tak má i Bugaboo Cam? Díky za zkušenost.
16. apr 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, mate niekto skusenost s nakupovanim v eshope usarinky.cz?
16. apr 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok