Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzana_muller
21. apr 2013

@evi1829 prosim Ta, da sa Ti to s tym organizerom bez problemov skladat?

klarawerder
21. apr 2013

@evi1829 Dá se ta stříška Sun Canopy někde na netu sehnat? Chtěla jsem ji koupit, ale nemůžu ji najít... Díky 🙂

nelika666
21. apr 2013

ahojte, nechystate sa niektora objednavat z babycare.nl? rada by som sa pridala... 😕

janinna11
21. apr 2013

@evi1829 ta vyzera super, je strieborna alebo biela? Ak sa mozem opytat, kde si objednavala, resp.kupovala?

ifkael
21. apr 2013

@nelika666 uz sa oplati objednavat sama... zlavy nedavaju, a neplatis velke postovne ked nemas velku zasielku..

nelika666
21. apr 2013

@ifkael naozaj, lebo potrebujem predne kolesa na CAM nove..t.j 72eur.. a 27eur za postovne.. to je dost

evi1829
21. apr 2013

@zuzana_muller ano, ja skladam vzdy s organizadorom 😎

evi1829
21. apr 2013

@janinna11 je taká do siva... Material teflon, nepremokavý... Mne sa páci ovela viac ako ta z minuleho roka! Ja som kupovala v Spanielsku..

janinna11
21. apr 2013

@evi1829 aha, objednavala si z nejakeho eshopu alebo? Dakujem za info

jonynek
22. apr 2013

A prosim tu starsi slunecni strisku na Bee jste nahodou v nejakem shopu nevidely? 😉

evi1829
22. apr 2013

@janinna11 ja som kupovala priamo v obchode...

taminameiki
22. apr 2013

tak a na limango de je akcia bugaboo bee+ 319€

lupatko
22. apr 2013

Prosím vás terénne kolesá na cameleon sa nedajú otáčať? 😕 neviem či som ich tam zle dala alebo sa ozaj netočia 😅

zuzana_muller
22. apr 2013

@evi1829 dakujem

zuzana_muller
22. apr 2013

@lupatko nie, nie, neotacaju sa 🙂

lupatko
22. apr 2013

@zuzana_muller Ďakujem 😉

silvia74
23. apr 2013

@glorita Ahoj, mozem sa opytat, kam davas BGC do servisu? my sme ho kupovali v Brne v Babyparku, mal by byt este v zaruke ale nechce sa mi ist do brna ☹

evi1829
23. apr 2013

@taminameiki Ale posielaju len do Rakuska a Nemecka, ci sa mylim?

taminameiki
23. apr 2013

@evi1829 ano do rakuska a nemecka

evi1829
23. apr 2013

@taminameiki dakujem!

face
23. apr 2013

@taminameiki škoda, že neposílají i do ČR 😒

andraska
23. apr 2013

@cicushka prosim ta neviem ci som spravne pochopila ten bogaboo, ma 2konstrukcie , na ktore sa vlastne oblieka vanicka a osve konstrukcia na sedacku??? a est emam otazocku ta vanicka ako velmi je nizko? ja mam tak 164cm, tiez manzel ma lame aby sme kupili tento kocik , al estale mi na nom nieco prekaza.... , bolieval ma chrbat pri prvom snovi a terza uz tiez neisom najmladsia takze uz nechcem prist o krize , a okrem toho tiez je to asi iba kusok latky , nevystuzeny ze ta vanicka? to ma odraza , lebo predtym som mala pevnu odnimatelnu vanicku v kuse naklikavaciu , co bola vyhoda , toto mi vadi ze to odkliknut AIS TAK RYCHLO NEJDE ZE? dakujem za odpoved..

zuzana_muller
23. apr 2013

@andraska AHoj, neviem ktore BGB konkretne myslis, ale myslim ze vsetky su tak jednoduche na ovladanie a odklikavanie ze jednoduchsie to uz asi ani nemoze byt. Skus pozriet video, myslim ze tam najdes odpovede na vsetky otazky :

https://www.youtube.com/watch?v=-1F4u37rDxI
luucia
23. apr 2013

Ahoj holky, chci se zeptat. nemáte některá tuhle přepravní tašku? http://www.babypark.cz/bugaboo-prepravni-taska-... Nevíte zda se tam vejde Bugaboo Bee+ nebo jen Bee? děkuju 🙂

bebel
23. apr 2013

@luucia pre bee+ a je to novinka, takže pochybujem, že ju už niekto má 🙂

bebel
23. apr 2013

@lupatko sú len natáčavé , treba odistiť bielu poistku a potom ich vytočíš do strán, ale neotáčajú sa o 360 stupňov

cesminka
23. apr 2013

Může mi někdo odpovědět? Mám Bug. Cameleon. Všude píšou, že má nosnost 15 kg. MNekamenujte mě, protože mám asi hloupou otázku, ale mám dítě, které váží 16,5 kg a musíme absolvovat dlouhou cestu, kterou asi celou pěšky nezvládne. Máte některá zkušenost s tím, že byste vezla na kočárku i těžší dítě než je těch 15 kg?
Moc děkuju za odpově´ˇd.

luucia
24. apr 2013

@bebel já tu tašku včera objednala z chytryhracky.cz..psali, že jí mají skladem 😉 mě jde spíš o to, že na nějakých stránkách psali, že je jen na Bee a někde, že je na plusko 😉 myslím, že nejsou u nich takové rozdíly v rozměrech, když se složí, ne?

atuska24
24. apr 2013

Zienky ake mate tasky ku kociku? 😉