Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

janinna11
2. máj 2013

Caute kocky, chcela by som vediet vas nazor, resp. lepsie povedane skusenosti s Bgb Bee plus - mam ho asi 2 mesiace, verziu All Black, zatial som spokojna, kupovala som ho najma ako nieco male a lahke pre syna (2roky 8mesiacov), som tehu a on vela naraz neprejde, rad sa proste vozi a ked nieco vybavujemv meste, je to pohodlne aj pre mna, vsetko stihnem rychlejsie, ako ked sme na peso 🙂. No teraz uvazujem, ze moju teutonku uz vobec nepouzijem pre druhe mimi, lebo je to opacha.... tazka i velka. Zvazujem kupu Baby Cocoon pre druhe mimi, termin mam zac.jula, chcela by som pouzivat bee-cko od narodenia maleho, lebo by som chcela vediet, ci ste ho tu niektora tak pouzivali a ako ste boli spokojne s Cocoon, ci sa mi to vobec oplati kupit...

Tak teraz radte zeny 🙂

kristynakubecova
2. máj 2013

Kamoska mela maleho uz bez cocoonu od tusim 4 mesicu av pohode.Ja bych se zaridila podle obdobi.Ja mam obe holky v zime takze jsem mela proto cameleona, ale pokud cekas mimi takhle na leto tak v zime uz bude velke ze s fusakem to bude jako v klasickem sportaku.Takze ja bych se toho nebala.U meho predchoziho tehu ktere nevyslo, jsem mela termin v srpnu a presne tak jsem to mela naplanovane, plusko a cocoonem.Jen si nejsem jista jestli, az bude vedro, se tam nebude parit.Hodne mi to pripomina fusak.Ale okoukla bych to nekde na prodejne😉

pallacinka
2. máj 2013

@trixi Ja si myslim, ze ten rozdiel je preto, ze Nemci testovali skodliviny v materialoch a Cesi nie- prave v tomto Cam pohorel. Ale pred par rokmi takto dopadol aj nas milacik Brio a nedala by som ho za nic 🙂

kristynakubecova
2. máj 2013

@pallacinka Aha to me nenapadlo, neumim nemecky🙂, co tam na nem je tedy skodlive.Moje draha mala totiz ji a kouse uplne vse😉)

janinna11
2. máj 2013

@kristynakubecova diky za nazor, viem, ze to vyzera ako fusak, ale ta vrchna cast sa da cela odopnut a potom to bude ako taka makka prenosna vanicka, takze si myslim aj ja, ze by to mohlo byt ok 🙂

kristynakubecova
2. máj 2013

Vzhledem k tomu ze budes mit mimi na leto, ja bych do toho s klidem sla🙂.Navic, napric tomu jak jsem si malovala, ze si tentokrat uziju hlubokou korbu dlouho, protoze je obrovska tak uz od 5 mesicu byla ve sportaku. Tak jsem si potom rikala, ze kdybych si koupila bee rovnou vyslo by to na stejno.Ale jinak cam je moje srdecni zalezitost, takze bych ho asi stejne koupila, jen bych k tomu pripojila bee driv.

kristynakubecova
2. máj 2013

Holky poradte, nevite o nejake fakt sikovne pani co by mi usila denimovy komplet na bee? Strisku a podlozku. nasla jsem nejake panina mimibazaru, ale moc jsem z toho na zivo nadsena nebyla. bud se strisky srazil a po jednom vyprani brutalne ztratily na barve a nebo jsou jako povleceni do postylky.No proste neni to ono.Vim ze origo je origo a po zkusenostech se toho drzim, ale chtela bych si potom tu boudicku pomalovat a dozdobit kaminky a to se mi z originalni strechy moc nechce🙂))

finda
2. máj 2013

@janinna11 ahoj, ja by som na bezne pouzivanie beecko od narodenia urcite nedala, poloha v lehu nie uplna rovina ale to je moj nazor 😉

kristynakubecova
2. máj 2013

a nevyrovnava to nejak ten cocoon? Protoze silvercross surf, ma napr.do sportovni sedacky takovou vlozku pro mimi ktera ten sed dorovna do absolutni roviny.Nazivo jsem nevidela, jen na you tube. 😉

kristynakubecova
2. máj 2013

Mozna bee misto cocoonu doplnit timhle, ale nevim jestli by to pasovalo, ale prave neco takoveho ma ten surf🙂
http://www.spuntik.cz/babymoov-ergonomicka-univ...

cherryblossomgirl
2. máj 2013

Dievcata, odkial sa teraz najviac oplati objednat bee+? vdaka

janinna11
2. máj 2013

@cherryblossomgirl ja som ho objednavala z babypark.cz a prisiel mi asi za 4-5tyzdnov a bola som si ho vyzdvihnut priamo na predajni v brne a az pri prevzati som platila.

kristynakubecova
3. máj 2013

Ja z chytrych hracek, maji toho hodne skladem,🙂.Tehdy meli dokonce all blacka🙂

kristynakubecova
3. máj 2013

Holky tohle bych chtela nechat usit, nevite o nekom???Diky za radu😉

kristynakubecova
3. máj 2013

Mohlo by to byt i bez toho fusaku, jen striska a podlozka😉

matarafka
3. máj 2013

@kristynakubecova Skus pozriet tu na MK hviezdu 22, mne sila podlozky a som spokojna, su pekne vypracovane. Ma v albumoch aj striesky

penelope1
3. máj 2013

Predáva sa aj samostatne bugaboo cameleon 3 len šporťák? a cenovo koľko vyjde?

silviatt
3. máj 2013

@penelope1 nepredava. Aj ja by som brala 🙂

penelope1
3. máj 2013

@silviatt tak to nemajú dobre vymyslene

silviatt
3. máj 2013

@penelope1 to nie. Ja mam cam2 a keby sa dala kupit len sportova cast, tak hned predam a kupim 3. Ale dcera ma 15mes, tak vanicka by mi bola zbytocna

kristynakubecova
3. máj 2013

Souhlas, dcera ma 15 mesicu a mam uz jen bee + a po camovi se mi strasne styska, klidne bych brala zpatky i dvojku, ale mit doma hlubokou korbu se mi nechce☹

kristynakubecova
3. máj 2013

@matarafka juu dekuju zkusim najit a pisnout ji, moc dekuji za radu🙂

kristynakubecova
3. máj 2013

Holky na konikovi to moc neumim, nevite jak najit inzerenta? Snazim se najit tu hvezdu 22 🙂

matarafka
3. máj 2013

@kristynakubecova podla mna vela zavisi aj od latky, skus pozriet na veselajehlicka.cz, maju tam krasne latky ale aj cena je vyssia

kristynakubecova
3. máj 2013

Jehlicku znam , maji nadherne veci, skoupila bych tam cely kram🙂), mam od talluli fusak do bee a matros z jehlicky a je to bozi🙂)), moc dekuji za link😉

kristynakubecova
3. máj 2013

Tak už jsem ji pisla tak uvidime, jak to dopadne🙂 Kazdopadne tam ma uchvatne veci, toto napr. 🙂

floress
3. máj 2013

Jakou přebalovací tašku kupujete k BGB? Ta kozena se mi nelibi... Nevite proc se nevyrabi uz ta "canvas"?

kristynakubecova
3. máj 2013

Ta canvasova byla fakt hezci, ja mam bud oilily, ty vypadaj na bugaboo super, nebo mam velke kabely a vesim si je na hacky od jjcole a nebo organizer bugaboo.

callipa
3. máj 2013

@taminameiki kde jsi si je fotila, prosim te? zitra se chystame do drazdan a doufame, ze h nekde budou mit na krame a poradne si ho osahame....