Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

miia16
3. máj 2013

@floress ja mam tasku Pink Lining 🙂

zuzana_muller
3. máj 2013

@kristynakubecova aj ja mozem odporucit hviezdu 22 🙂 velka spokojnost ...

kristynakubecova
3. máj 2013

Juuu, tak super, uz to prave spolu resime a pani nalezla naprosto uchvatne latky a pokud to klapne tak to bude vypadat presne jako na obrazku, snad to vyjde🙂

julietta111
4. máj 2013

Dobrý den, mám dotaz nevíte někdo kde by se dala sehnat nebo nechat ušít stříška na starší typ bogaboo bee. Díky za radu!

mecavi
4. máj 2013

jsv79 takuto radost si spravila julia🙂)

mecavi
4. máj 2013

A takuto ja🙂

mecavi
4. máj 2013

A tento pre lydiu( hermiliona)🙂))

jsv79
4. máj 2013

@mecavi nádherný, zatiaľ náš TOP, neviem sa vynadívať 😉

hermiliona
4. máj 2013

@mecavi totooooook tunaaaaaaa je ten mooooooooooj???????? kraaaasny 😎 😝

mecavi
4. máj 2013

@hermiliona ano 🙂)) original zabaleny! V pindelok posielam🙂 potom pridas originalbe fotto😉 my blacka nemame! Takze tiez budes original!

hermiliona
4. máj 2013

@mecavi 😅 moje srdce plesaaaa.Juj ci sa tesakujem. 😵

mecavi
4. máj 2013

@hermiliona aj Julia sa tesila🙂)) ved aj ja 🙂))

miia16
4. máj 2013

baby, kde zozeniem slnecnu clonu 2013 na BGB Bee+ ?????? 😉 za naaaaajvyhodnejsiu cenu ???

mimi27712
4. máj 2013

ahojte maminky. Rozmyslam nad kupou bugaboo bee, poradite, kde by sa mi ho oplatilo kupit? Dakujem.

kristynakubecova
5. máj 2013

Ted kamoska objednala v nemecku a za 13000 i s dopravou, to mi prijde super

mitote
5. máj 2013

@floress ja prebalovaci tasku ani nemam, mam klipy od JJ Cole a na to pridelanou svoji cernou armani kabalku 🙂

kajuska01
5. máj 2013

@mimi27712 aj teraz su tu zopar bee plus v bazariku....či chces nove?

mimi27712
5. máj 2013

@kajuska01 ak by bolo v super stave, kupila by som aj pouzivany, ale zdaju sa mi dost vysoke ceny za pouzivane.

mecavi
5. máj 2013

@mimi27712 napis veronique.ba ona bude predavat nove.

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristynakubecova
5. máj 2013

Bugaboo jsou docela drzaky, takze si myslim ze lze koupit pekny i bazarovy, ale take je docela dulezite jak stare mas mimi na jak dlouho kocik planujes, ja mela treba pouzity pul roku cameleon, ale vedela jsem ze dele jak do roka ho mit nebudu tak to bude asi v pohode a bylo, ale bee budu mit treba do tri let, jedtli ho teda nevymenim za jiny typ 🙂 a proto jsem chtela novy, abych mela zaruku atd. 😉

blau
5. máj 2013

@kristynakubecova ta nova je super odvcera namontovana neolutujes kupu

kristynakubecova
5. máj 2013

no vazne o ni premyslim, urcite budu kupovat letni a u te stribrne mi vadi,ze je hned odrena.

mimi27712
5. máj 2013

@mecavi Ďakujem. Skúsim napísať. Môžem sa spýtať, kde sa dá zohnať tá strieška Andy Warhol? Tá autíčková sa mi páči. Ďakujem.

mimi27712
5. máj 2013

@kristynakubecova Ďakujem. To práve neviem, koľko budem mať kočík. Potrebujem niečo malé, skladné a tento sa mi páči. Malý bude mať rok, začína bežkať a kočíkovať sa moc nechce, ani mi nespinká už v kočíku. Mám stokke, ale ten predávam a objednala som si nový, ale vyzerá to, že mi nepríde, tak rýchlo niečo zháňam.

duplicka
5. máj 2013

baby nemate niekto na predaj transportnu tasku ? na sk asi ta nova pluskova este nie je, nevideli ste niekde ponuku

mecavi
5. máj 2013

@mimi27712 ja som kupila gutweinrakusko. Na bee len na objednavku.

kristynakubecova
6. máj 2013

Holky nebudete některá prodávat stříšku na bugaboo bee sand? Díky za info🙂

jessey
6. máj 2013

Baby poradte kde vo Viedni mozem vidiet nazivo kociky BGB. Cam a Buffaloo, pripadne kde ich maju hned k odberu. ak viete aj presnu adresu. A este sa chcem spytat da sa kupit samostatne sportova cast? ci to musi byt ako kompletka? A bgb bee je od akeho veku dietata? je vhodny do snehu a na zle cesty?