• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

6. decembra 2017 
:slight_smile: Pardon na sand na bugaboo bee plus
6. máj 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@all baby, fusak cocoon mi do akej teploty/zimy bude stacit? viete povedat z vlastnych skusenosti pls? neviem, ci nemam dokupit este nejaky z ovcieho runa.. :confounded:
7. máj 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule nik mi neporadi?Kde vo Viedni kupim bgb cam denim?
7. máj 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey ja vo Viedni viem len o Dohnal obchode- je to na Kartnerstrasse. Neviemmci tam maju denim k odberu, ale viem ze BGB tam predavaju aj ich tam maju vystavene, ale ci je k odberu ihned nejaky to neviem...
7. máj 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
ahoj holky, může mi některá z Vás poradit, kde bych mohla koupit sluneční stříšku na Cameleona - modrou nebo zelenou? Nikde ji nemají skladem...(mohla by být i použitá)...předem děkuji za odpověď :wink:
7. máj 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller a keby som ta moc poprosila nevedela by si mi tam zavolat? lebo ja po nemecky neviem:frowning2:
7. máj 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey no kludne, ale ani ja neviem nemecky, takze by som sa asi nedozvedela nic viac ako ty. Skus im napisat maiĺ anglicky alebo zavolat po anglicky...
7. máj 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey babyone v scs maju denim hned k odberu(ked ho uz nepredali)
8. máj 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey ...jestli můžu radit, určitě tam předem zavolej, nebo napiš...mají tam většinou vystaveny jen 2 ks Bugaboo, max. 3, jinak je to na objednávku, takže než tam pojedeš tak si to pozjišťuj a popř. předem objednej...Jinak mají také Bugaboo a doplňky k němu také v Kika...
8. máj 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím majitelky Bugaboo Cameleon, jak jste s ním spokojeni? pročetla jsem x diskuzí a pořád váhám :slight_smile: Líbí se mi na kočárku váha a skladnost... Jak je to s kočárkem při jízdě, n"nerachtá" moc v nerovném terénu? Myslím dlažební kostky, štěrková cesta, polní cesta - projede se s ním dobře? Sem tam lesní cesta... Není v něm miminko moc "vytřepané"? :slight_smile: jak je to s odpružením u tohoto kočárku? Koupila bych jej starší, v jakém stavu jsou tyto kočárky po 2 letech užívání? Váhám mezi cameleonem a mutsy urban rider, ale ten je těžký a ne tak skladný... Děkuji moc :slight_smile:
8. máj 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey ja som tam vzdy napisala a do troch dni mi dali odpoved, ci maju skladom. Radsej napis.
8. máj 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey ja tam idem pisat ohladom strechy, tak sa ti mozem opytat.
8. máj 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este sa tak spytam je nejaka stranka kde sa da objednat bugaboo a poslu mi na sk? ale rakuska alebo nemecka.
8. máj 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey ja som bee objednavala z mybabyshop.de a do 5dni bol doma. Postovne sa neplatilo a maju velky vyber.
8. máj 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt apostovne?
8. máj 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....holky, umíte mi prosím některá z Vás poradit, kde bych sehnala tu sluneční stříšku na Cam - modrou nebo zelenou? Nikde ji nemají v nabídce,,,,díky mooooc
8. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt aha uz vidim ze sa neplatilo
idem pozriet. moc dakujem
8. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannyss Ja jsem velkou fanynkou bugaboo takze nevim jestli jsem nestranna :wink: .Kazdopadne jsem vystridala uz vsechny zname znacky kocaru a bugaboo at uz bee nabo cameleon je nejlepsi, mutsy je tezkotonazni neskladny kocar, co ma mezi sedatkem a operkou takovou strasnou mezeru, musi to tlacit mimi.Ja mela tricvrte roku pouzivany cameleon a byl super, jako novy, 2 roky stary bych asi nebrala, snazila bych se sehnat stari max rok.Ale jsou to drzaky funkcne bude ok urcite i 2 roky stary ale nevim jak po esteticke strance. Ale cameleon nerachta, mimi rozhodne neni natresene a snad jako jedinny kocar ma nastaveni odpruzeni prednich kol podle vahy ditete.Je to milacek :slight_smile: .No snad jsem pomohla.
8. máj 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessey ja som uz velakrat objednavala z mybabyshop.de - mozem odporucit! Postovne neplatis a dodavka je naozaj do 5dni.
8. máj 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannyss
@kristynakubecova uplne suhlasim s Kristynou! Odpruzenie lepsie ako BGB som ja nevidela (teda okrem tych starych klasickych Inglesina a podobne). Dietatko je tam uplne v pohodli, ziadne otrasy. Co sa tyka komfortu pre dieta -hlavne male-je podla urcite lepsi cameleon. Kludne aj do lesa aj po nerovnej ceste- bez problemov!!!! Tiez som vyskusala viac kociarov a nedam na BGB dopustit - ale asi tiez nie som nestranna :slight_smile: uz sme boli aj na bee plus v lese a zvladol to s prehladom - ale tam je to odpruzenie predsa len trosku mensie ako na Cam. Myslim ze stary je v pohode, rocny je ako novy a myslim ze aj dvojrocny sa da zohnat v dobrom stave, ale to by som si sla omrknut osobne. BGB ma aj perfektny customer service, staci ze napises ze nieco nefunguje, posles im video a ak je v zaruke poslu Ti novu suciastku. V tomto su podla mna bezkonkurencni!!!! A ked nahodou zistia ze nieco sa kazi viacerym zakaznikom, tak menia tieto casti vsetkym bez rozdielu - staci sa zaregistrovat cez stranku s cislom kociara a poslu Ti na ich naklady v takomto "hromadnom" pripade novu sucistku - mne uz takto prisli nove kolesa na plusko (lebo v mojej serii vybrovali) aj nove madlo na cam aj na cam3-tiez zistili nejaku drobnu nedokonalost.
8. máj 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte bgb maniačky :grinning:
prosím poraĎte,zvažujem pre syna kúpu bgb bee,nie plusko. má 8,5 mesiaca-nebude mu to ešte veľké? teraz mám cameleona a urbo od mamas and papas,ale chcem zmenu-potrebujem čo najľahší kočík lebo nosím do schodov a po bee poškuľujem už dlho :sunglasses:
bude vhodný pre neho? Ďakujem za odpovede :wink:
8. máj 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova
@zuzana_muller

Děkuji moc! :slight_smile: A je velký rozdíl v Cam 1 a 2 a 3? Ty starší budou nejspíš 2. generace... Určitě bych si jej vyzvedla osobně a většinou jsem narazila na inzeráty, kde podle fotek vypadalo, že si maminky tyto kočárky opečovávají :slight_smile: Málokdo jej prodává po roce užívání... Četla jsem, že se ty přední kolečka rychle ojedou, ale zase si myslím, že není problém objednát nová. Servis mají jen v Praze? Nový mi doma neprojde na 100% :frowning2: a tento kočárek je můj velký sen :slight_smile:
8. máj 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak prvni generaci urcitenekupuj,bud druou nebo treti.Prvni mela vysouvani rukojeti uplne na prd a hrozne se skrabal ram pri skladani.Ted jsem videla na mimibazaru novej 3 all blak za 18500 to mi prijde fantasticke a druha generace sla dolu cenove takze pekny sezenes kolem 10000,to uz docela jde. :slight_smile: ale jsou kolem roku a pul jezdene.
8. máj 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hannyss cam 1 som nemala, medzi 2 a 3 je rozdiel, podla mna je 3 uplne super, ale aj 2 je super -ked nebudes mat 3 tak rozdiel nezistis :slight_smile:))) hlavne ide o skladanie (pri 3 rozlozis 1 rukou, pri 2 nie!) a madlo je otacacie pri 3 - to su najzakladnejsie rozdiely. Zhrniem to, cam2 mal male chybycky krasy, ktore uz cam 3 nema :slight_smile: ale myslim ze sa da zohnat v pohode na bazare aj novsi ako rok-treba pockat, niektore mamicky-maniacky :slight_smile: (ako ja napriklad) predavaju aj 5 mesacne (uz som videla aj 3 mesacny) a su uplne ako nove, len preto lebo vyjde novy model alebo nejaka limitka :slight_smile: Len vtedy sa aj ta cena priblizuje novemu, lebo BGB si celkom drzi cenu. ´
8. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hannyss podla mna tie predne kolieska neni nic hrozne. Urcite ich netreba menit po roku, to urcite nie! A ta cena co pisala Kristy a je naozaj super.
8. máj 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranolka22 Určite bude vhodný :slight_smile: Moja malá má teraz 7,5 mesiaca. V Bee ju vozím od narodenia, keď potrebujem vybehnúť niekam s autom. Teraz keď sedí, tak som si dokúpila madlo, lebo malá je nerada pripútaná a maličká je spokojná :wink:
9. máj 2013 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz je buffik doma a po prvej prechadzke musim povedat ze je fakt supeeer. :grinning:
9. máj 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ak by ste sa chceli rozlucit s off white alebo light green strechou na Bee+ tak mi pisnite. Dik
9. máj 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda vypada dobre, a ta strecha je fantasticka:slight_smile:, ja mit malou mladsi taky bych do nej jeste sla ale je ji 15 mesicu tak uz na to prdim.Holky striska sand na bee + fakt nic??? No kdyby jste nektera prodavala hned mi pisnete:wink:. Dekuju moooc. :slight_smile:
9. máj 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac krásny je :slight_smile: a fotka s vaničkou nebude ? :sunglasses:
9. máj 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok