• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@kristynakubecova ten oranžový je teda 1. generace? :slight_smile:
10. máj 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova nee už to vidím, tu bílou "páčku" :slight_smile: ok, tak na tu se zaměřím :slight_smile:
10. máj 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannyss presne, podle polohovani to stopro poznas, modrej prvni gen., tu uz nebrat a oranzovy druha gen.Ta je podle me porad super:slight_smile:
10. máj 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova toto je 1. generace? :slight_smile:
10. máj 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hannyss prvni generace, hele funkcne bude stejne dobrej pokud se o nej nekdo stara stejne jako druha,ale to vysouvani rukojeti je strasnej vopruz:frowning2:.Mela jsem prvni i druhou gen.takze vim o cem mluvim :slight_smile:
10. máj 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova jasný, díky moc za vysvětlení :slight_smile: uvidím, jestli do cameleona nakonec půjdu, manželovi se moc nepozdává, ale na živo ho neviděl, jen fotky a on zas tak často jezdit nebude :slight_smile:
10. máj 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey ja som to platila kreditkou a nemala som ziadny problem. Na druhy den po objednavke mi napisali ze poslali balik a do 2 dni tu bol (teda nie doma ale na poste kedze to na SR dorucuje tzv. Postovy kurier , ktory sa len vola kurier, ale od kuriera ma veeeeelmi daleko. Domov nikdy nepride, vzdy som nebola zastihnuta a papierik mi donesie nas postar o 3 dni na to. Takze to vzdy musim ist zobrat na postu. Nehorazne...)
10. máj 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannyss To je stejne jako u nas:slight_smile:. I kdyz manzel mel cama docela rad, ale mam ted bee plus a to nesnasi, ale on ridi vyjimecne takze jsem si to udelala po svem:wink:, jsem moooc spokojena:wink:
10. máj 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller no mne napisali ye to posielaju dhlkou
10. máj 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova já jej zatím jen studuji po netu a když sem tam někde potkám, tak okukuji, ale v ruce jsem ho ještě neměla, tak jestli mě tak nadchne i potom, tak mám jasno :grinning: na některých diskuzích mě sice odrazují, že je to jen městský kočárek, ale já se nedám :grinning:
10. máj 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedej se, protoze my se zimnima prednima kolama skrosili hory, brutalni teren i pisek.Je to bezkonkurencni kocar, ale ty kola do snehu bych prikoupila:slight_smile:
10. máj 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristynakubecova ty chci určitě taky... :slight_smile:
10. máj 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsou fantasticky:slight_smile:.
10. máj 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac je krasny a uplne rovnaky ako moj donkey, az na ten kosicek vedla babatka :dizzy_face:
11. máj 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac ok :wink: v pohode
11. máj 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Skusila som prehodit striesky, camovu na buffa a opačne. Co na to poviete?
11. máj 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prosím o radu - na internetu se z ciziny dá nový Bugaboo koupit asi za půlku toho co tady v ČR......myslíte že je to originál? Těch inzerátů je hodně, např. http://www.aliexpress.com/item/khaki-black-Bugaboo-Stroller-with-full-accessories-high-quality-promise-lowest-price-ship-within-24hours/671483149.html
Díka za radu.
11. máj 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajinka121 to nie je original.
11. máj 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey ano, ale nemecku DHL dorucuje na Slovensku Postovy kurier...:frowning2: takze ono to ide DHL ale na SR to pojde Postovym kurierom.
11. máj 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannyss tak cameleon rozhodne nie je len mestsky kocik! Neviem co chcu tie baby s tymi kociarmi robit, co je podla nich mestsky kociar, ale ja som bola v nasom "bratislavskom mestskom lese", sla som po lesnej ceste aj s pluskom a presla som bez problemov, o Cameleone ani nehovorim! No ale je pravda, ze na Gerlach teda nevyjde ani plusko ani cam :slight_smile:
11. máj 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuzana_muller :grinning: dobre napiiisaneeee.
11. máj 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_muller díky moc :slight_smile: je asi fakt, že většina, kdo říká, že cam je městský kočárek do obchoďáku, jej nikdy neměla... :grinning: já potřebuju kočárek skladný a lehký, ale přitom vhodný na vesnici - štěrkové cesty, polní cesty, atp...
11. máj 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate nahodou na predaj bugaboo bee plus deep purple striesku, alebo na vymenu mam blue a limited edition zelenu
11. máj 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosim mate tady nekdo fotecku Coral red strisky ???? Nebo v albicku ???Rozhoduji se mezi coral red a pink a nemuzu si vybrat ...coral jsme na zivo nevidela...
11. máj 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajinka121 Podle me padelek, v USA jsou bugaboo cameleon levnejsi, ale cca o 4000 max kdyz jsou slevy, proste 11000 neni uvěřitelné za nový original kocar bugaboo.Vzdyt jete se prodavaj za 11000 min.Podle mě padělek.
11. máj 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannyss Rozhodne souhlas, neznam vsestrannejsi kocarek nez cameleon a musim konstatovat ze i bee zvladne hodne terenu:slight_smile:
11. máj 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyda ja mam coral je krasna na slniecku je taka do ruzova inu foto v mobile nemam
11. máj 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silviatt
@kristynakubecova děkuju moc. jsem si právě říkala že je to nějak podezřele levné, ale nemám srovnání s originálem. I když možná je ta kopie na pohled skoro nerozeznatelná....ale kvalita bude asi jinde. Nabízí tam takto levně i stokke kočárky.
11. máj 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyda ja mam v albume coral
11. máj 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok