• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. marca 2017 
@blau a aku mas podlozku,,,,mam tiez coral a tazko sa mi ladi... :unamused:
11. máj 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 od jette joop mmnt hodim link
11. máj 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 nejde mi to cez mobil daj do gugla :slight_smile: jette joop sitzauflage
11. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac Muzu se zeptat, kde jsi koupila buffika? :slight_smile:
11. máj 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@floress jasne, kamoska co býva v vo Viedni mi ho zohnala v obchode Dohnal. Pekny večer.
11. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
11. máj 2013 o 21:04 • mecavi
@lencuskac a ty jsi s nim spokojena vic nez s camem? Ja mam rodit v zari, takze cesky trh nestiha.. A ja ted nevim pro kterej se rozhodnout..
11. máj 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@floress no to je ťažko povedat. Cam ma svoje výhody a buff ma svoje výhody. Ak chces zavolaj a poviem ti všetko a kľudne sa môžeš prísť pozriet a vyskúšať mám tu doma aj cama aj buffa tak môžeš porovnať. Moje tel c je 0905573422
11. máj 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2013 o 21:21 • marcelino12
Baby ako najdem tu hviezdu co je taka sikovna ?
12. máj 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkusim hodit odkaz, ju?
12. máj 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.nebudete niektora predavat striesku na bugaboo bee+ ruzovu, fialovu alebo nejaku babsku?dakujem
13. máj 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey uz ti prisiel? Ja som pisala vtedy do dohnal na jednu podlozku a hned som sa opytala , ci maju denim a dnes mi prisla odpoved, ze denim sa uz neda ani objednat, ze sa nevyraba uz, mam skusit, ci ho niekde nemaju skladom...
13. máj 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronique.ba
Ďakujem,je už na ceste tak uvidíme a ešte sa spýtam na madlo-aké na neho pasuje?
14. máj 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac ahoj pozeram ze uz mas Buffa tak pis aky je?
14. máj 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás, neviete poradiť či to BGB Cameleon bude pasovať podložka od pinkie? A s bočnicami či bez?
15. máj 2013 o 11:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifka25 ja mam bez bocnic a sedi takto :slight_smile: neviem, ci to dobre uvidis cez tuto fotku
15. máj 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeeeem aspoň trošku lepšie si to viem predstaviť ako to v kočíku vyzerá...
15. máj 2013 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som tesne pred kupou tohto kociarika,ale nie noveho,ale z bazarika,mal by byt malo pouzivany po jednom dietati,viete mi poradit,na co sa mam najviac pozerat,aby som nekupila kociar s chybou? a taktiez sa chcm opytat ako dlho vydrzia kolieska,neopotrebuju sa rychlo?
15. máj 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka987 Kolecka se ojedou hned na zacatku a pak uz to vypada stejne, takze pohoda.Koukej jak moc klokta rukojet, ma trochu vuli, to je v poradku, je prehazovaci takze neni na doraz.Ale pokud je to Vazne hodne tak to byl jezdeny hodne a nebo neni pani prvni majitelka.Problem by mohl byt ve vykouslem madle ze spoda, velmi caste.Potom jestli funguje skladani a rozkladani, chce to najit grif, takze bych to nechala vyzkouset pred Vama majitelku:slight_smile:.Jinak samozrejme zip na krytu hlubokeho luzka a pak uz zalezi na tobe jestli ti vadi skrabance, sisovani apod:slight_smile:
15. máj 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak kocik uz dosiel. Ale nedrzi mi tam striezka co stym? ako to tam upevnit?
15. máj 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifka25 nech sa paci, rado sa stalo :slight_smile:
16. máj 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosím vás,nemáte niektorá foto kde je ten skejtík so sedačkou pripevnení na cam?boli ste s ním spokojné?je lepší než ten klasický skejtík kde sa len stojí? a ešte jedna otázka,ktorý kočík je lepší-premyslenejší,praktickejší cam alebo buffalo?dakujem :wink:
16. máj 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

mohla by som sa opýtať? Kúpila som si bugaboo ruksak - tašku na kočík. A neviem ako by som ho mala vzadu upevniť - prerobiť na ruksak. Nemáte ho náhodou niekto? Zatiaľ som ho len tak zbežne pozerala a nijako mi to nesedelo ako to prepojiť, aby z toho bolo jedno pútko na prehodenie cez plece. Vďaka za rady.
16. máj 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska jsem si byla poprvé prohlédnou zblízka v babyparku bugaboo cam a jsem uchvácená :grinning: ta obr korba... :slight_smile: líbil se mi hodně i podle fotek, ale ve skutečnosti nevypadá tak malý jako na fotkách nebo když ho potkám ve městě :grinning: je velký rozdíl mezi cameleonem 2. a 3. generace? Vzhledem k ceně budu muset jít do použitého 2. generace... Myslíte, že by mi v babyparku předvedli složení kočárku, popř. výměnu hlubokého za sporťák, když si ho tam nekoupím?
16. máj 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hannyss V Babyparku Vám vše ochotně předvedou, pak stačí říct, že to promyslíte, nemusíte hned kupovat :slight_smile:
17. máj 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás dievčatá, pasuje madlo s cam3 na cam2? Ďakujem :slight_smile:
17. máj 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2013 o 15:10 • lenka1108
17. máj 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok