Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

cherryblossomgirl
22. máj 2013

Dievcata, nema niekto na predaj bgb board?

catherine214
22. máj 2013

@laleal ahoj ja ho mam a kupovala som z bazaru tu na koniku, lebo som to nevedela nikde zohnat

laleal
22. máj 2013

@catherine214 no ved to,že už dávnejšie som ho na bazariku videla a odvtedy som ho už nikde na nete nenašla....nemáš aj foto so skejtíkom v akcii? 🙂 ty ho asi tak skoro nebudeš predávať,však?

denif
22. máj 2013

Ahoj holky, mate nekdo cameleon 3rd generation? Mam ho jako favorita, doporucily byste ho? Jste spokojeny?

denif
22. máj 2013

@lencuskac mas buffalo? Je velky rozdil mezi cam 3 a buffalo ? Dekuji - krasne kocarky ;)

zipsy
23. máj 2013

@cherryblossomgirl ahoj, vcera ho dal niekto na bazar 🙂

catherine214
23. máj 2013

@laleal no priznavam foto nemam, nema vobec cas fotit, a urcite predavat teraz nebudem, vyuzivam ho kazdy den, je to super vec, akurat zakopavam do kolesa, tu sedacku som pouzila raz, ja byvam v meste a tu sa mi to neosvedcilo, lebo vkuse z chodnika na chodnik a bala som sa, ze sa maly zosuchne, ked stoji sa drzi, ale niekde kde nechodi tolko aut to moze byt fajn

catherine214
23. máj 2013

Baby kde sa teraz najlepsie oplati kupit bugaboo bee plus all black?kukala som weby zahranicne a 629 eciek sa mi nechce vyvalit 🙄 nemate nejaky tip 😉

kajuska01
23. máj 2013

dnes som videla prveho cameleona3 black neona.............nadherny bol......inak v Pezinku je tolko cameleonov akoby sa vrece roytrhlo najviac 2 gen 🙂 🙂

leishmania
23. máj 2013

@catherine214 http://www.pramworld.co.uk/catalog/product/view... tu 584 eur allblackaj s postovnym na sk

slunecinecko
23. máj 2013

Dobrý vecer holky,

bugaboo je u nas jasna volba, jen premyslime, jestli vzit cameleona 3 nebo novej buffalo. Budeme jezdit hodne i v terenu a na to mi prijde cameleon trosku neprakticky, co vy na to?

kristynakubecova
24. máj 2013

Holky nebudete nektera prodavat cameleona all black v top stavu?Klidne druha gen🙂.S doklady. Dekuji 🙂

catherine214
24. máj 2013

baby ked sa predava len ta zakladna bugaboo bee bez striesky tak potom kde su tie palce co sa tam navliekaju, to sa predava ku kazdej streche, alebo je to sucast kocika?lebo som to v popise nenasla, napr. tu http://www.limango-outlet.de/bugaboo_buggie_sch...

jessey
25. máj 2013

Baby aky slnecnik sa hodi k denimu? pasuje tam len original bugaboo alebo moze byt aj iny?

slivonka
26. máj 2013

Dievcata,nemate na predaj madlo na cameleona?

kilian
27. máj 2013

@slivonka ja mam,nove nepouzite. Ked mas zaujem,ozvi sa.

kajakaja77
27. máj 2013

@catherine214 je to sučasť kočíka.....

vl500
27. máj 2013

Baby poradte prosim vas.uvazujem o zltej strieske na Bee. Nebude v lete na nej sama muska??? Dakujem

pink31
27. máj 2013

@kajakaja77
@catherine214 z limanga: na bugaboo bee+ base nie su sucast kocika ani drziaky na striesku, ani kostice, treba kupit zvlast.. 😉

kajakaja77
27. máj 2013

@pink31 ahamtak pardon, ja som to dostala s kočíkom ..... 😀

pink31
27. máj 2013

@kajakaja77 ak si kupovala asi so strieskou, nie? Ja som sa kedysi v limango informovala a oni mi napisali, ze maju od dodavatela-z Bgb-potvrdene, ze kocik v prevedeni base sa predava bez tohto prislusenstva.. Inak, nevidim v tom logiku, ale je to tak 😒

kajakaja77
27. máj 2013

@pink31 práve že striešku som kupovala zvlášť.... No nevidím v tom logiku ani ja..... 😀

inuli
27. máj 2013

@slivonka ja mam, ak mas zaujem ozvi sa do IP🙂

inuli
27. máj 2013

@jessey prave som nahodila do bazaru uplne novy cerveny. Kupili sme bee s modrou strieskou a tento cerveny mam navyse.

catherine214
27. máj 2013

@kajakaja77 a kde si kupovala...

kajakaja77
27. máj 2013

Od jednej kočky zo Senca - čisto nový a kamoška bola vo Viedni brať a dokupovala striešku zvlášť..... A tiež tam mala aj konštrukciu aj tie kĺbiky či ako sa to volá... 😀

kajakaja77
27. máj 2013

@slunecinecko tak potom určite buffalo.... :0) ja ho budem mať tiež snáď už čochvíľa dójde..... 😀

lencuskac
27. máj 2013

@denif ahoj. Prepac ze az tak neskoro ale nebol čas. No aby som to dobre popisala. Aj buff aj cam su super. Ked bol buff novy bola som úplne nadsena ale teraz mi začína cam chýbať. Je to hlavne koli ovladatelnosti. Buffa jednou rukou kocikovat nemôžeš ale cama úplne v pohode. Ďalšia vec je ze na cama je hrozne veľa farebných setou, na buffa skoro nic, žiadne limitky, to ma tiez hneva🙂 Uz mám cama 3 zase objednaneho, proste mi chyba🙂 Som sibnuta viem ale proste dokonaly kocik neekzistuje. 🙂

mahulenka87
27. máj 2013

@lencuskac ahoj. Takže nebudeš mať Buff? Chceli sme si dať ušiť tie striesky, len si sa neozvala...