Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

silviatt
4. jún 2013

@kristynakubecova dakujem. Zajtra pride doobeda kamaratka na kavu ku mne a prinesie aj madlo 🙂 som zvedava.

kristynakubecova
4. jún 2013

@janocka jeste mi pani Vanda Adamcova z chytrych hracek poradila, pokud by madlo nepasovalo, u nekterych modelu cam2 z urcitych roku vyroby to nejde nacvaknout kvuli tem malym cudlikum na stranach kde se to odklapuje od sebe, ale pry jdou trochu zapilovat a pak uz neni problem.Ja osobne bych asi madlo za 1000 kc nekupovala s tim ze bych ho musela znehodnotit pilovanim cudliku, ale taky je to pry moznost 🙂 😉 .Navic si neumim predstavit cim bych to pilovala 😀 , uplne vidim jak mamzel skace so vzduchu radosti az mu reknu ze bude pilovat cudliky 😎 .Nicmene pristi tyden, to uz snad voda trochu opadne se dostanu do chytrych hraček a snad bude ten muj rok vyroby pasovat 🙂

kajuska01
5. jún 2013

Mamičky ma niektora neon alebo saharu??

kristynakubecova
5. jún 2013

Jedna pani na mmb prodava saharu, zanovni, s doklady myslim cena kolem 25000 😉

silviatt
5. jún 2013

@kristynakubecova skusala som to madlo a nepasuje :(

kajuska01
5. jún 2013

@kristynakubecova mne uz volali z bazosu a cena je ok len neviem ci saharu alebo neon....moje bee+ som dala na predaj

lencuskac
5. jún 2013

@kajuska01 za mna určite saharu, neon vás rýchlo omrzi.

kristynakubecova
5. jún 2013

Za me teda neon,protoze u neonu k tomu tmavemu spodku muzes kombinovat relativne dost barev boudicek,kdezto k sahare tak max.off white.Je nadherna,ale ja potrebuju zmenu a predstava ze bych mela na vymenu jen jednu barvu me desi😉.

eliska07
5. jún 2013

@kajuska01 Ja takýto kočík nemám, ale veľmi sa mi páči. Minule som videla naživo - ten neon - bol nádherný 🙂. Krásny kočík - určite by som pri voľbe z týchto dvoch vybrala ten. Ale zase ten Sahara - je taký akoby elegantnejší 🙂. Takže je to asi len o pocite a vkuse 🙂.

kajuska01
5. jún 2013

@eliska07 ved uvidim ako to dopadne musim predat moje 2 kociky a potom kupit cam

kristynakubecova
5. jún 2013

@kajuska01 a jake kociky prodavas?

kristynakubecova
5. jún 2013

Tak uz jsem koukla na bazarek🙂,ten stokke fialkovy je skvostny🙂

kristynakubecova
6. jún 2013

@silviat a nepasovalo kvuli tem cudlikum?

silviatt
6. jún 2013

@kristynakubecova nepasovalo zo kvoli takym vypuklym ciarkam. Keby som ich aj zrezala, tak sa bojim, ze by to madlo nebolo pevne. No nebudem vymyslat, aj tak teraz vacsinou chodim s bee. Na zimu si este necham cam. Ale dakujem 🙂

jaanka3
6. jún 2013

baby nemam velmi cas citat spatne. viete mi povedat ci sa daju dat do vajicka maxi cosi citi sps adaptery na bugaboo cameleon? dakujem za odpovede

hakunamatata6
6. jún 2013

Dobrý podvečer rozhoduji se jaký kočárek pořídit pro miminko uvažuju bud´Cameleon 3 nebo Buffalo.Poradíte?Děkuji Hanka

kristynakubecova
6. jún 2013

Ahojky,tak sem našla naprosto boží latku a necham si z ni usit stříšku na cam a podlozku🙂. nevim kterou driv ale asi tu plazovou🙂))

kristynakubecova
6. jún 2013

Od pondelka se mi bude sit jak boudicka tak podlozka🙂, uz se nemuzu dockat😉. Pak hodim fotecky az to bude hotove, s tim all blackem to bude uplne svitit🙂

jaanka3
6. jún 2013

baby baby prosiiiim radte. moze sa nahodit Maxi Cosi citi sps na cameleona s adaptermy ktore mi pasuju na cabriofix????? prosiiim

kilian
6. jún 2013

@jaanka3 ano

jaanka3
6. jún 2013

@kilian naozaaaj????? dakujem

silviatt
6. jún 2013

@jaanka3 da, kamoska to tak ma.

jaanka3
6. jún 2013

@silviatt
@kilian a su to tie iste adaptery, hej? asi pojdem aj do obchodu asi vyskusat radsej 🙂

duplicka
6. jún 2013

ahojte , zhanam jade green striesku 🙂 ak mate niekto na predaj pisnite mi ip

duplicka
6. jún 2013

pripadne electric blue

silviatt
7. jún 2013

@jaanka3 ano, adaptery su tie iste

jaanka3
7. jún 2013

@silviatt dakujem este raz velmi pekne!

kajakaja77
7. jún 2013

Ahojte tak aj ja už mám bgb .... 😀

kristynakubecova
7. jún 2013

Krasavec🙂

kajakaja77
7. jún 2013

@cuculik1 ahoj ja ho už mám je super... Lahunko sa s ním maňipuluje kočíka a fakt prejde všade.... Jamy a hrboly na chodníku nie sú pronlém.... Vaňa má 77x35 cm....mne sa veľmi páčil hneď a po prvej prechádzke som úplne spokojná..... 😀