• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
Maminky, po kolko sa pradavaju ak sa predavaju iba striesky missoni, jednu mam a chcem ju predat len neviem aku cenu dat az to neni moc a ani malo, je ako nova.Dakujem za poradenie.
17. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona dost se to různí, samotnou stříšku jsem viděla za 2,8tist., 3,5tis., ale i za 4,5tis., v kompletu s dekou jsem viděla i za 6tis., ale taky za 4tis., jestli je to prodejné netuším za takovou cenu...
17. jún 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett dakujem velmi pekne za poradenie :slight_smile:
17. jún 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. jún 2013 o 17:34 • atuska24
@evi1829 aho, dakujem. Sije to moja susedka, staci si vybrat latku, taku ako je na fotke este ma a cela strieska vychadza na 35€ a je fakt uzasna, uz inú ani nepouzivam:slight_smile:
17. jún 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac z kade by som si mohla vybrat latku?? ja mam bee neon pop, aby sa hodila ;)
17. jún 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi1829 modernpatchwork.sk, ikea, našla som aj nepremokave na detivbavlnke.sk, potom len pošlite link že ktorú chcete a ja to objednam a dám usit a do týždňa od kedy príde látka máte striesku doma:slight_smile:
17. jún 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nevedeli by ste mi niektorá poradiť....
Kúpili sme bugaboo donkey a predavačka mi tvrdila, že fusak, ktorý ide do športovej časti bude pasovať aj do korby... No mne to nesedí, myslím si, že do korby by mal ísť fusak iný. Keby ste niektorá mohla napísať svoju skúsenosť, alebo poslať obrázok fusaku čo ide do korby bola by som veeelmi vďačná, lebo si pripadám ako debil... A ešte aj pláštenku... všade píšu, že ju máte v základnom vybavení, ale je to pláštenka iba na tú športovú časť nie? Či to pasuje aj na korbu? Poprosím tiež o fotku ak ju niektorá máte.
Ďakujem vám. Inak kočík super, rýchlo sa zloží atd... doporučujem!! Len tieto detaily doladiť...
17. jún 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atuska24 no ja by som si ten vzorkovnicek mrkla :slight_smile:
17. jún 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123lenka ja som bgb fusak pouzivala aj do vane, spal v tej casti co je od sedu dolu a vrch mal zrolovany okolo hlavicky, tu su fotky http://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-bugaboo-mate-ho-odskusany/?page=369
17. jún 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania jéééj :slight_smile: díky. super! Tak to asi tiež takto vyriešim. A čo pláštenka na korbu? Mala si? díky.
17. jún 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123lenka mala ale ani raz nepouzila :slight_smile:
17. jún 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania a mala si tú zo základnej sady? lebo ja si myslím, že je to len na športovú časť... Alebo si mala nejakú inú? Potrebujem pláštenku na korby, budem mať dvojčatá na jeseň, tak si myslím, že ju využijeme...
17. jún 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123lenka ja si uz vlastne presne nepamatam ako to bolo s tymi plastenkami, ci som mala dve alebo jednu :confused: som si uz vobec neni ista
17. jún 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leishmania nevadí. aj tak ďakujem. možno ešte napíše niekto iný :slight_smile: Díky a prajem pekný večer.
17. jún 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, zozeniem aj na SVK letnu striesku na Bgb Bee+ tu novu, nie striebornu...alebo kde ju maju za naj..cenu?? diky.... :slight_smile:
17. jún 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
baby kde sa da kupit bugaboo buffalo?
kamaratka ho zhana,ale tu k nam do It.pride az v septembri.
dakujem :slight_smile:
17. jún 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123lenka plastenka je len jedna, a ta pasuje na vanicku aj sportovú cast. Fusak by som dala do vanicky cocoon od bugaboo, je mensí ;)
18. jún 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
18. jún 2013 o 09:20 • kajakaja77
18. jún 2013 o 09:21 • kajakaja77
Ahojte, kupili sme pouzivany Cam 2 a potrebujem k nemu este preb. tasku a fusak na zimu. Pls nevieme o niekom kto ma na predaj za rozumnu cenu, vo farbach brown-sand? Dakujem
18. jún 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajakaja77 oni vam to dokonce musi vyreklamovat,na to je zakon,jen pokud neni eba o na seznamu tak reklamaci neprivedl bugaboo ale nejaky technik ktery si objednava dily,bud origo a nebo cina,jak kdo. Ale ja se nedovala na bugaboo com takze tam treba je.:slight_smile:
18. jún 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evi1829 Ďakujem ti za odpoveď. Tak to asi neviem natiahnuť tú pláštenku alebo čo... Idem to skúšať :slight_smile: Díky.
18. jún 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2013 o 12:00 • kajakaja77
Uz mi to pripada dost smiesne,robit si reklamu na vlastny Shop

Ano.
@kristynakubecova mas pravdu.predajca BGB musi byt aj registrovany na strankach,co samozrejme ebabo nieje.
18. jún 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janka2110 vo Viedni, v Nemecku, Rusku, Holandsku, Finsku, ale len v shopoch kamennych, v 3 dekade roku aj online, ja mam z Viedne:slight_smile:
18. jún 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajakaja77
@catherine214 dakujem.
problem je,ze ona by ho chcel co najskor a tu v It sa zacne predavat az v 9/2013
a pozerala som ten ebabo no odtial skor nie ako ano kedze som ich nenasla nikde na nete :confused:
to sa jej bojim odporucit kedze sa jedna o dost vela penazi...
18. jún 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian súhlasím, dosť trápne, myslím ze uz všetky vieme ze kajakaja77 je vlastne ebabo však:slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ebabo je kajakaja77,ja to mozem povedat s milion percentnou istotou...
18. jún 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok