Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hermiliona
17. jún 2013

Maminky, po kolko sa pradavaju ak sa predavaju iba striesky missoni, jednu mam a chcem ju predat len neviem aku cenu dat az to neni moc a ani malo, je ako nova.Dakujem za poradenie.

ivett
17. jún 2013

@hermiliona dost se to různí, samotnou stříšku jsem viděla za 2,8tist., 3,5tis., ale i za 4,5tis., v kompletu s dekou jsem viděla i za 6tis., ale taky za 4tis., jestli je to prodejné netuším za takovou cenu...

hermiliona
17. jún 2013

@ivett dakujem velmi pekne za poradenie 🙂

atuska24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencuskac
17. jún 2013

@evi1829 aho, dakujem. Sije to moja susedka, staci si vybrat latku, taku ako je na fotke este ma a cela strieska vychadza na 35€ a je fakt uzasna, uz inú ani nepouzivam🙂

evi1829
17. jún 2013

@lencuskac z kade by som si mohla vybrat latku?? ja mam bee neon pop, aby sa hodila ;)

lencuskac
17. jún 2013

@evi1829 modernpatchwork.sk, ikea, našla som aj nepremokave na detivbavlnke.sk, potom len pošlite link že ktorú chcete a ja to objednam a dám usit a do týždňa od kedy príde látka máte striesku doma🙂

123lenka
17. jún 2013

Ahojte. Nevedeli by ste mi niektorá poradiť....
Kúpili sme bugaboo donkey a predavačka mi tvrdila, že fusak, ktorý ide do športovej časti bude pasovať aj do korby... No mne to nesedí, myslím si, že do korby by mal ísť fusak iný. Keby ste niektorá mohla napísať svoju skúsenosť, alebo poslať obrázok fusaku čo ide do korby bola by som veeelmi vďačná, lebo si pripadám ako debil... A ešte aj pláštenku... všade píšu, že ju máte v základnom vybavení, ale je to pláštenka iba na tú športovú časť nie? Či to pasuje aj na korbu? Poprosím tiež o fotku ak ju niektorá máte.
Ďakujem vám. Inak kočík super, rýchlo sa zloží atd... doporučujem!! Len tieto detaily doladiť...

hermiliona
17. jún 2013

@atuska24 no ja by som si ten vzorkovnicek mrkla 🙂

leishmania
17. jún 2013

@123lenka ja som bgb fusak pouzivala aj do vane, spal v tej casti co je od sedu dolu a vrch mal zrolovany okolo hlavicky, tu su fotky https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-bugaboo-mate-ho-odskusany/

123lenka
17. jún 2013

@leishmania jéééj 🙂 díky. super! Tak to asi tiež takto vyriešim. A čo pláštenka na korbu? Mala si? díky.

leishmania
17. jún 2013

@123lenka mala ale ani raz nepouzila 🙂

123lenka
17. jún 2013

@leishmania a mala si tú zo základnej sady? lebo ja si myslím, že je to len na športovú časť... Alebo si mala nejakú inú? Potrebujem pláštenku na korby, budem mať dvojčatá na jeseň, tak si myslím, že ju využijeme...

leishmania
17. jún 2013

@123lenka ja si uz vlastne presne nepamatam ako to bolo s tymi plastenkami, ci som mala dve alebo jednu 😕 som si uz vobec neni ista

123lenka
17. jún 2013

@leishmania nevadí. aj tak ďakujem. možno ešte napíše niekto iný 🙂 Díky a prajem pekný večer.

miia16
17. jún 2013

Baby, zozeniem aj na SVK letnu striesku na Bgb Bee+ tu novu, nie striebornu...alebo kde ju maju za naj..cenu?? diky.... 🙂

janka2110
17. jún 2013

Ahojte.
baby kde sa da kupit bugaboo buffalo?
kamaratka ho zhana,ale tu k nam do It.pride az v septembri.
dakujem 🙂

evi1829
18. jún 2013

@123lenka plastenka je len jedna, a ta pasuje na vanicku aj sportovú cast. Fusak by som dala do vanicky cocoon od bugaboo, je mensí ;)

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacicqa
18. jún 2013

Ahojte, kupili sme pouzivany Cam 2 a potrebujem k nemu este preb. tasku a fusak na zimu. Pls nevieme o niekom kto ma na predaj za rozumnu cenu, vo farbach brown-sand? Dakujem

kristynakubecova
18. jún 2013

@kajakaja77 oni vam to dokonce musi vyreklamovat,na to je zakon,jen pokud neni eba o na seznamu tak reklamaci neprivedl bugaboo ale nejaky technik ktery si objednava dily,bud origo a nebo cina,jak kdo. Ale ja se nedovala na bugaboo com takze tam treba je.🙂

123lenka
18. jún 2013

@evi1829 Ďakujem ti za odpoveď. Tak to asi neviem natiahnuť tú pláštenku alebo čo... Idem to skúšať 🙂 Díky.

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kilian
18. jún 2013

Uz mi to pripada dost smiesne,robit si reklamu na vlastny Shop

Ano.
@kristynakubecova mas pravdu.predajca BGB musi byt aj registrovany na strankach,co samozrejme ebabo nieje.

catherine214
18. jún 2013

@janka2110 vo Viedni, v Nemecku, Rusku, Holandsku, Finsku, ale len v shopoch kamennych, v 3 dekade roku aj online, ja mam z Viedne🙂

janka2110
18. jún 2013

@kajakaja77
@catherine214 dakujem.
problem je,ze ona by ho chcel co najskor a tu v It sa zacne predavat az v 9/2013
a pozerala som ten ebabo no odtial skor nie ako ano kedze som ich nenasla nikde na nete 😕
to sa jej bojim odporucit kedze sa jedna o dost vela penazi...

lencuskac
18. jún 2013

@kilian súhlasím, dosť trápne, myslím ze uz všetky vieme ze kajakaja77 je vlastne ebabo však🙂 🙂

evitaa777
18. jún 2013

Ebabo je kajakaja77,ja to mozem povedat s milion percentnou istotou...