Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lencuskac
18. jún 2013

@budusko mne sa len zdá zvláštne ze máte toľko interných informácii, inak nikoho neposudzujem. 🙂

kajakaja77
18. jún 2013

@lencuskac neodmlčala riešim si svoje veci a nie takéto kraviny....

lencuskac
18. jún 2013

@kajakaja77 tak a ste ebabo alebo nie? Len aby sme mali jasno. Ďakujem 🙂

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamand
18. jún 2013

@wanilla147 ten podvozok sa nezacvakne ono sa to zaisti ked tam das sedadlo alebo vanicku

mecavi
18. jún 2013

@janka2110 kupis v xxxlutz rakusko

kajakaja77
18. jún 2013

@lencuskac prepáč, ale nie.... ;0) ja som kajakaja77 a nik iný a dom s NR a ebabo je od Nr a nie priamo.... Ja mám dve detičky Janka a Elinku a ebabo ma dvoch chlapcov..... Ja nepredávam nič len nosené veci a ebabo nové.... :0)
Prajem príjemnú nocku....

mecavi
18. jún 2013

Baby nemate niektora soft pink na bee+?

evitaa777
18. jún 2013

@kajakaja77 nemam slov...

kilian
19. jún 2013

@kajakaja77 haha,to bol vtip. Mohla by som pridat dokazy,ze ebabo Shop je tvoj,ale nevadi.si sa teraz vyfarbila,ze nadalej zapieras.

wanilla147
19. jún 2013

@diamand ahaaaaaaaaaaaaaaa..lebo to bolo uplne volne a pri miernom nadvihnuti sa to spat zaklapalo...nuz vidiet, ze som matka zaciatocnik 😅

evitaa777
19. jún 2013

@kilian tak tak,aj ja ich zopar mam 🙂 a inak,ja som Macko Usko a vsetky okolo sme naivne a slepe 🙂))))

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherine214
19. jún 2013

baby ja sa vam cudujem, ze by vobec niekto chcel kupit taky drahy kocik od noname predajcu, radsej si spravte vylet do viedne do dohnalu a mate to iste, 2 roky medzinarodna zaruka,isty povod a dobra cena 1039 😉 vsak @lencuskac 😀

mecavi
19. jún 2013

@budusko kupim ju ak mi ju predas. 35e? Moze byt?

budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
budusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samot287
19. jún 2013

dobrý deň prajem všetkým.nestíham čítať,čudovať sa.prišla mi IP od budusko a nie som si vedoma,že my dve sme spolu niekedy komunikovali....kto nebol s nami spokojný a ak sme niekoho čo i len o 0,20€ okradli poprosím o kontakt a chyby napravíme.
a už sa dali preverovať aj tieto nicky podivné a ohováračky.
maminky pekný deň

evitaa777
19. jún 2013

@budusko neberte si moj nick do ust a radsej si precitajte spatne,co ste pisali,lebo niekto sa tu pekne zamotava do vlastnych klamstiev...

evitaa777
19. jún 2013

@samot287 a co ma neskutocne stve je to,ze sa tu riesi Bugaboo a ich predajca Ebabo a skoncili sme pri Stokke a Samot..veru,nech sa to presetri a klamstva vyjdu najavo!!!

kristynakubecova
19. jún 2013

Tak jsem dnes konecne koupila latku na strisku na cama,bude ta prodluzovaci jako u cama ale s pruduchama jako letni.Uz se na ni tesim,snad mi ji o vikendu svadle spichne😉.

lencuskac
19. jún 2013

@kajakaja77 no tak sa na mna nehnevajte ale takto klamať, to je neskutočné, ved vy ste si odomna kúpila madlo na Bee plus asi týždeň dozadu a adresa bola úplne rovnaká ako ma ebabo, takze jednoznačne kajakaja77 je ebabo, alebo na to máte nejaké vysvetlenie?

mahulenka87
19. jún 2013

@lencuskac ahoj. písala som ti správu ohľadom tých striešok na Buff. Ale ako som pozerala, ty ten svoj buffík predávaš? 😨

lencuskac
19. jún 2013

@mahulenka87 ahoj moja, prepac. Predavam ale len preto ze si idem kúpiť od kamosky ofoliovany na All black. Do striesok sa určite pustime len krajcirka musí urobiť strih. Dám ti hneď vediet.

leporeloo
19. jún 2013

halooooo dievcata vsimnite si nazov temy a nevypisujte si tu kto je a kto nie je eboboo...
ok napisali ste svoj nazor na predajcu a stacilo
vsak to sa neda citat , si to vyrieste medzi sebou

mahulenka87
19. jún 2013

@lencuskac ok. Budem čakať 😉

anka.
19. jún 2013

Prosím poraďte zkušené bugabooshopaholičky, kde sehnat letní stříšku na cam Glacier Grey??? Ideálně ihned k odběru...za dva měsíce (některé eshopy) už mi možná nebude k ničemu... díky!

lencuskac
19. jún 2013

@anka. Na mybabyshop.de maju skladom, skús pozriet🙂

lencuskac
19. jún 2013

@anka. Alebo sa este opytam v chytry hračky cz či maju na sklade, tam mám zľavu tak by som Vám ju zobrala na seba.