Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mecavi
20. jún 2013

@ebabo zhanam striesku soft pink na bee nemate nahodou?

januska7k
20. jún 2013

@lencuskac Viete kde sa dá zohnať taký ofoliovaný???všade som videla len striebornu konstrukciu...Ďakujem🙂

matterhj
20. jún 2013

mecavi bohužiaľ soft pink nemám

katja8
20. jún 2013

@januska7k ja mozno budem predavat v 100% stave pouzivany minimalne pol roka.

anka.
20. jún 2013

@lencuskac Díky moc. Tak to už ne. Potřebovala jsem to právě rychle. Ale jste moc hodná.
Ještě k těm fóliím: to si jako maminky vyrábějí samy? Něco jako all black?!

mecavi
21. jún 2013

@martinano dakujem uz som jej napisala

kristynakubecova
21. jún 2013

@matterhj Dobry den, mezete napsatjake barvy nabizite a takeceny?Moc dekuji

kristynakubecova
21. jún 2013

Strasny , pisu z telefonu a obcas nedam durazne mezernik🙂

matterhj
21. jún 2013

Ak si kliknete na modrý koník tak tam sú červená letná, oranžový set, biela ale nie originál ale veľmi pekná a taká hnedá a tá je aj z dekou ale to je skôr na zimu 😎

bebel
21. jún 2013

Čaute , od včera mám novú letnú strechu a je bombová 🙂 som veľmi nadšená vypracovaním oproti predchádzajúcemu letnému modelu .

bebel
21. jún 2013
mecavi
21. jún 2013

@bebel aj my budeme mat bud tyz. 🙂))

januska7k
21. jún 2013

@katja8 Ďakujem, ale ja ho ešte nepotrebujem🙂ja len pre info že kde sa dá zohnať🙂ja budem kupovať až budúci rok🙂ale aj tak ďakujem...

matterhj
21. jún 2013

ahojte chcem sa opýtať kde si objednávate striešku a za aký čas príde kto ju má tak ako ste spokojné teraz som písala cez modrého koníka tak uvidím čo odpíšu tuším cez ebabo dakujem

hannyss
21. jún 2013

Koupila jsem použitý cameleon 2.gen, že není rukojeť úplně napevno vím, ale "hýbe" se i připevněná prázdná korbička? děkuji...

lentila.g
21. jún 2013

@hannyss malinko áno

martinano
21. jún 2013

@hannyss ano hybe

anka.
21. jún 2013

@matterhj jo, se stříškou jsou problémy - tedy alespoň já je mám - všude jsou vyprodané. taky jsem psala ebabo, ale zatím mi nepřišla odpověď (je to pár dní)

jessey
22. jún 2013

@bebel a kde si ju kupila prosim? ja som nasla strieborne len

leony83
22. jún 2013

baby ktoré máte stokke kočíky, poprosím o info, či pasuje podložka do stokke do cam?????

catherine214
22. jún 2013

Baby nebudete niektora objednavat nieco z mybabyshop.de chcela by som letnu strechu, len ta posta by bola zneditelnejsia kebyze sa rozdelí😉

silviatt
22. jún 2013

@catherine214 ja tiez rozmyslam nad letnou strechou na bee. Aka je dodacia lehota? Pozerala si? Dik

catherine214
22. jún 2013

Tak oni to maju skladom, a podla mna hned po uhradeni posielaju podla mna im to trva max do tyzdna,aspon co tu baby pisali
@silviatt

silviatt
22. jún 2013

@catherine214 a kolko vychadza postovne? Som len na tel na internete, tak sa mi to nechce pozerat. Ja mam odtial aj kocik

matamarcinova
22. jún 2013

@cicushka ja som ho mala uz pri prvej dcerke a teraz bude aj pri druhej nelutujem a som maximalne spokojna a nemenila by som za žiadny iny a to som mala moznost vyskusat rozne značky 🙂

silviatt
22. jún 2013

@catherine214 uz som pozrela, 19,90 je postovne.

evuliki
22. jún 2013

Baby ja som objednavala breezy sun na bee priamo cez bugaboo.com , došla do troch dni a postovne bolo asi 4.90€ 😉

mecavi
22. jún 2013

@lencuskac je ebabo kajakaja77a budusko to iste ? Bodusko mi slubilo striesku a teraz sa uz nehlasi. Kajakaja a ebabo tiez nic..☹ to co tu je?

lencuskac
22. jún 2013

@mecavi kajakaja a ebabo jedna osoba, sa tu uz k tomu aj priznala. Budusko neviem, to je zahada. Akú striesku zhanas?