Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
11. jún 2009

...no do kelu... 😀 😀 😀 no nevadi, usetrili sme a ivanka si moze kupit nieco pekneee ...aby mi nebolo luto ze nemam novy kocik. Som hrozna, no co uz so mnou....ale ja si chcem to kocikovanie uzit tentokrat.. 😝

gingerlady
11. jún 2009

zajo, zkoumala jsem velikost Martinka a mam spatnou zpravu......na 100 procent se tam maly nevejde, pac je jeste vetsi, nez Domous ☹

zajo79
11. jún 2009

uz som sa videla s nim brazdit mesto....
no neva, potesim sa inak ako sa poznam 😀

zajo79
11. jún 2009

ked som pozerala na youtube videa, nezdal sa taky maly....

gingerlady
11. jún 2009

me podle videa taky ne, ale real je uplne jiny 😠

zajo79
11. jún 2009

nech si to strcia, ma to znechutilo a ani ho uz nechcem.

gingerlady
11. jún 2009

no, nechj clovek zamilovat se a pak nic ☹ No a uz jsi vymyslela co si koupis misto BEE? Jo, jinak jsem ti zapomnel rict, ze minuly tyden byla aukci na nemeckem eby a ja bee drazila....jeste, ze me nekdo prehodil. Kdyby to prislo domu a byl tam n ☹takhle napresovanej, asi by me manzel zabil😀

zajo79
11. jún 2009

zatial nic,nemam chut pokukovat po inych kocikoch...ked bude maly vacsi, ani ten maclaren by nebol zly...

vydrzime s tym co mame...zatial 😝

gingerlady
11. jún 2009

mrzi me, ze jsem ti zkazila radost ☹ ale soucitim s tebou, takhle nastvana a zklamana jsem vcera byla taky 😠

zajo79
11. jún 2009

uz pohoda, ale vcera som to predychavala...no ale stavaju sa aj horsie veci. A som si povedala ze iny kocik kupovat tak skoro nebudem a prasule oplieskam na seba ...

ale zo zvedavosti by som ho isla ormknut,nechce sa mi totiz verit ze je taky pre sardinky

zajo79
11. jún 2009

gingerlady, ako vyzera zlozeny? mozes to pofotit?

normalne sa mi luuuubi.... 😀 😀 fajny kocik, presne co potrebujeme, supsup zlozit do auta.

zajo79
11. jún 2009

to mam zato,ze som klasika golfky nechcela..... 😀 a pri nich skoncim....dididi, zabijes maaaa, si mi to hovorila uz od zaciatku co mam kupit, ale ja musim nato prist sama 😝

petruci6
11. jún 2009

zajo ty si nedas pokoj?? 😀

zajo79
11. jún 2009

😀 😀 😀 eee, neda mi to.

gingerlady
11. jún 2009

No, přiznám se, že když já jsem včera viděla bee a tolik mě zklamalo, naštvala jsem se tak, že jsem okamžitě na prodavače vybafla, co mají jiného 😀 byla jsem tak naštvná, že jsm si musela zahojit rany zklamani na něčem jiném....a ono to vyšlo, našli jsme ty naše a aspoň mi to spravilo náladu, když už byly v autě...jsem hozná....úchyl na kočárky 😅

peppapig
11. jún 2009

zajo79, ptala jsi se na fotky deti v Bee, ikdyz vidim, ze ses uz rozhodla, i tak nejake posilam, je fakt ze kazdemu vyhovuje nakonec neco jineho. nam Bee kocar vyhovuje od prvniho dne, co jsme ho vybalili az do dnes.
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1917020&l...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1917028&l...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=796077&l=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=827047&l=...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=775735&l=...

zajo79
11. jún 2009

fiiiha,dik

mala je uuzasna a kocarik tiez. Ved tam nieje natrepana.... 😕

no nic,ja sa musim niekam vybrat...a kym sa niekam vyberiem to na vlastne oci okuk, tak mozem rozmyslat dovtedy.

Ale chcem ist do scs, do viedne, tam budu urcite. Nema zmysel kupovat kocik,ked ho clovek nevidi.

dididi30
11. jún 2009

caute, tak idem vam nieco povedat, dnes som bola v mathercare, mali tam ten vas kocik bee, ci bubu 😀 no a stal 175 libier, tak si to preratajte.....inak vazne uzky 😲 total netesno tam musi byt babo, no neviem mne sa tak zadalo 😉
maclaren techno stal 230libier no, opat si to preratajte 😀 ked byva akcia aj minus 50libier 😉 ..

idem kuk linky 😉

zajo79
11. jún 2009

ale s maclarenom by som bola spokojna...viem si ho predstavit doma 😀

bee by som musela vidiet.

Mat doma este niekoho tak nerozhodneho ako som ja, tak si to hodim 😀

dididi30
11. jún 2009

opravujem stal 275libier, to by bol asi za facku ten bee 😀

dididi30
11. jún 2009

zajo uvidis u nas 😀 v mather care ho maju na vystave 😉

peppapig
11. jún 2009

dididi30 Bee ma vetsina retailers za 375liber. Ses si jista, ze to bylo £175 to bych si sla koupit asi dalsi 😀 😀

dididi30
11. jún 2009

pepi, opravila som 275 😉

dididi30
11. jún 2009

pegi teraz muz vravi ze 375, do kelu, uz som total domotana 😠 😀 😀 😀 😀

flow333
11. jún 2009

zajo mam foto, ale mala protestovala nechcela sa fotit....pridam...aspon nieco....
peppapig si moj clovek, on je uzky, nikto nevravi, ze nie, ale deti rastu do dlzky viac a nie do sirky, cize tak ako je tam moja 8mesacna teraz je tam peppina 2rocna, len dlhsia verzia...
zajo musis sa rozhodnut sama, ja som tiez vedela, ze je uzky a mala si hned zvykla, vozi sa v nom strasne rada a ked spinka este aj ruky si hodi za hlavicku...tak pridam foto

peppapig
11. jún 2009

zajo, mala v nem je fakt spokojena a neni tam natlacena, dokonce i ted si v nem i pospi, dokonce se i otoci atd. Jen jak uz jsem psala, ty popruhy mohly byt delsi, v zime mi to trvalo dele nez jsem malou zapla (zimni bunda, svetr...), ikdyz to uz byla skoro 2 leta.

peppapig
11. jún 2009

dididi, to je v pohode, ja jsem domotana kazdy den 😀

dididi30
11. jún 2009
dididi30
11. jún 2009

flow, no teda klobuk dole aka pekna farba 😵 😵 fakt sa to da vydrzat niesu tam take nasackovane 😉

flow333
11. jún 2009

a dnes sa mi v nom otocila na brucho a cela stastna sa pozerala dole cez dierky na pasy