Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

catherine214
16. júl 2013

@swarovski ups to si ma nepotesila, ja mam na ceste tu offwhite, tak prinajhorsom skonci v buffe 😖
@canama no hore si musis kliknut na tie staty a zadaj cesku republiku, vytvor si ucet a potom to ide, ja som to tak robila

anka.
16. júl 2013

@silva317 na tech stránkách co jsem Ti psala nikde nemají?! Tak zkus zavolat na ty chytre hracky, tam by Ti to mohli sehnat a chodí jim zboží často...přinejhorším celé madlo...
pak zkus kdyžtak obvolat všechny, jsou to autorizovaní prodejci, musí to sehnat
nebo to zkus nějak přes záruku, to by nešlo? nám ten čudlík přišel do babyparku (byla to záruka)

martinano
16. júl 2013

@swarovski musis ju trosku do tej sedacky zasunut a bude sediet, je robena tak aby pokryla sedacky,aj ked je to cele vysunute aj chrbotva cast aj sedacka,atakze ak je takto zasunuty musis podlozku medzi to, nafotim ti to, vecer pridam foto

sasenkah
17. júl 2013

@jessey zajtra budem vediet

kajuska01
17. júl 2013

@anka. ahoj ak by si ju chcela predat kupim dakujem 🙂

kajuska01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherine214
17. júl 2013

@kajuska01 tak si kupila....ci

kajuska01
17. júl 2013

dnes mi ma prist 🙂
@catherine214

catherine214
17. júl 2013

@kajuska01 tak napis potom dojmy a kde si objednavala

h0sher
17. júl 2013

baby,ma niektora z Vas BUFFALO?dojmy z neho? pri rozhodovani,aky kocik, tak tento mi vychadza ako vitaz....

catherine214
17. júl 2013

@h0sher ja som to tu uz niekde pisala, mam ho a som max spokojna, aj @smale ma a je spokojna

catherine214
17. júl 2013

@h0sher ked kupis buffa, nemusis riesit sneh a terenne kolesa, prejdes vsetko, je vacsi, priestranejsi, je vyssie posadeny, ma lepsiu brzdu, velky kosik, odnimatelne madlo otacave, super strechu, dobre sa ovlada, je aj pekny,zo zaciatku mi chybal trochu cam, jeho extravagancia, ale malej sa v tomto lepsie vozi, je lepsie odpruzeny, na nase strasne chodniky je ako stvoreny a nemusis riesit zimne kolesa, a ani plienku na kociku, lebo ta strecha je genialna,je akurat o necele dve kila tazsi, ale ide sa s nim lahucko a naozaj do toho kosa pod tym nahadzem cely nakup a je dobre pristupny aj ked je hlboka vana,jasne cam je legenda, ze mi zo zaciatku hodne chybal, som rada, ze ho mam, myslim, ze stal za to....

smale
17. júl 2013

@h0sher Taky jsem to sem nedávno psala, Buffalo mám a jsem s ním moc spokojená, podle mě je to ideální kočár. 😉 Souhlasím s tím, co výše napsala @catherine214.

kajuska01
17. júl 2013

bee+ a buffalo oddnes kamarati

h0sher
17. júl 2013

este otazocka: pozeram a neviem ci mi s prepacenim drbe,ale tie obe striesky na sportak+vanicku treba dokupovat a zaroven aj potah? :( :(
hladam distributora/obchod...nechce sa mi to tu preklikavat... pls kontakt/mail/phone...dakujem pekne

swarovski
17. júl 2013

Taaaakze, kocky, prislo mi dnes madlo na bee, z Britax b mobile. Nie je nejake extra krasne, ale pasuje 🙂
Inak ja ten bee zboznujem 🙂

mecavi
17. júl 2013

@swarovski daj fotto🙂 ja mam to druhe a toez som max spokojna. A co ta podlozka? Podarilo sa ti to nejako? Ja chcem kupit jette soft pink.. Alebo tu bgb pink. Len teda neviem ci starsi model. Pojdem to pozriet radsej aj s kocikom🙂

swarovski
17. júl 2013

@mecavi nepodarilo sa mi to,vraj to je novší model a ten tak na bee nesedí... Neviem,kašlem na to.

mecavi
17. júl 2013

@swarovski a nechces kupit ten starsi typ? Tuto predas cubidup🙂

anka.
17. júl 2013

@kajuska01 Omlouvám se, ale teď nevím co jste měla na mysli? Klidně IP...

kajuska01
17. júl 2013

@anka. Myslela som slnecnu striesku na buff

saboss
18. júl 2013

Ahoj holky, nemáte některá v plánu třeba i do budoucna prodat stříšku Missoni na Bugaboo Bee Plus? Nebo nevíte o někom kdo ji už eventuálně nebude potřebovat ? 😀

swarovski
18. júl 2013

@mecavi neviem, rozhodnem sa este 😀 inak som skusala to madlo. nie je to zle, ale neviem, ci to budem pouzivat. je to nejake divne. to zo swiftu asi vyzera lepsie, nie?

mecavi
18. júl 2013

@swarovski dam fotto🙂 my ho mame na tom plastovom. Mala ked ti len lezi tak to nepotrebujes tak strasne a ju priputas🙂

leporeloo
18. júl 2013

@catherine214 ahoj, chcem sa tiez spytat na buffalo, pride mi to uplny ideal, ze vlastne vychytali chybicky z cam-u..
tak preco ta nostalgia? iba zo zvyku? alebo bol v niecom cameleon lepsi? dost premyslam na kupou buffa, tak preto sa pytam 🙂

swarovski
18. júl 2013

@mecavi skusim to dat na to plastove 🙂
zatial mam hanku otocenu k sebe a vacseinou poleziacky spi... madlo jej este netreba. no uvidim 🙂

catherine214
18. júl 2013

@leporeloo no ano aj zo zvyku a predsa ja som ten kocik zboznovala, no potom prislo buffalo a chcela som ho skusit, tak som vymenila, mne napr. na cam vadilo, ze ked je vana nevlezes do kosika, plus tie zimne kola mi nevyhovovali, ze sa neotacali, tak sa slo dost zle a to nehovorim o obratenej rukovati, to ako s kombajnom keby som sla, zase na vyzor je camkrajsi, taky iny, buff mi uz nepripada taky vystredny, skor pripomina tie velke lacne kociky 😝

catherine214
18. júl 2013

@swarovski hmmm no myslim ze ten swift vyzera lepsie, par stran dozadu @kajuska01 davala fotky

catherine214
18. júl 2013

baby nemate niekto skusenost s dohnal servisom vo viedni, mam odtial kocik, potrebovala by som nieco vyriesit, no neviem dobre po nemecky 😒

anka.
18. júl 2013

@kajuska01 Aha, tu já ale vůbec nemám...rozmýšlela jsem, jestli prodám sluneční stříšku na cama, ale teď už vím, že ne 🙂 a pak potah na cam
ta stříška je vážně fajn 😉