Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
19. júl 2013

@hermiliona tu je fotka buffala s vanickou so sahary

ifkael
19. júl 2013

@kilian tuningujes? ;)

kilian
19. júl 2013

@ifkael nieeeeee,ja buffalo nemam a ani nechcem.ja ostavam verna saharinke 😀

hermiliona
19. júl 2013

@kilian dakujem si poklad!

cherry1981
19. júl 2013

Ahojte chcem sa Vas opytat, kedze nemam cas na citanie tolko stran co mi dufam prepacite 😅 ci je tento kocik vhodny aj na zimu. Dakujem

kajuska01
19. júl 2013

@cherry1981 KTORY BUGABOO MYSLIS?CAM,BEE+ BUFFALO?

ifkael
19. júl 2013

@kilian je buff oproti cam3 o moc robustnejsi? cam3 mam ako volbu ked nic ine nevyberiem...esteze mam tolko casu na vyberanie 🙂

cherry1981
19. júl 2013

@kajuska01 BEE+ 🙂

ninison
19. júl 2013

ahojte kocky, neporadi mi niekto kde mozem kupit ruzovu striesku na bugaboo cameleon?
dakujem

kajakaja77
19. júl 2013

Ahojte, už ste zaregistrovali? Napodobenina Cameleona ....
Vraj : Papivy sky .....

kajuska01
20. júl 2013

@ifkael ja som mala cam 2 a je dost robustnejsi...ono je to pre to ,ze zvladne teren a je urceny az do vahy dietatka 23 kg a aj velky nakup asi 10kg a aj na rucku mozes dat tasku o 6 kg tak preto asi

kajuska01
20. júl 2013

@cherry1981 mozno tam kde je malo sneho je ok ale do Tatier alebo na lyzovacku veru nie

kajuska01
20. júl 2013

@kilian len tu rucku ma buff ciernu a aj zadne kolieska ma vacsie mozno len skresluje obrazok

ifkael
20. júl 2013

@kajuska01 u nas na dedine, ked som s chalanmi isla na ihrisko, som s cameleonom nepresla.. tie predne kolesa sa zasekavali v trave, terenne kolesa som jasne ze nemala nervy nato ich menit kazdu chvilu, v kosiku som mala ine veci aby som ich mala stale pri sebe

potrebujeme kocik, co nas nebude obmedzovat, kdekolvek pojdem- predsalen budem lietat za detmi aj s kocikom

dokonca xplory nemal tu na dedine vobec ziadny problem..

kilian
20. júl 2013

@ifkael no je,o dost robustnejsi a tazsi.tlaci sa horsie ako donkey.odporucam ti ho omrknut nazivo,predtym ako objednas. a Este sa mi nepaci ten velky skok vzadu - vanicka-strieska.vidiet to aj hore na obrazku.Ako do terenu je urcite skvely.a mna osobne odradila vaha,kedze ja kocik vykladam-nakladam do auta aj 10 x denne.takze pre mna no go.
A mas trocha casu,ked sa uz rozhodnes ,tak si pockaj aspon na blackyho.

@kajuska01 rucka na tomto buffale je potiahnuta hnedou kozou 😉

ifkael
20. júl 2013

@kilian ked som mala versu, co mala 13kg..skoro ma trafilo. nakladat to horedole...takze to ma na buffe asi jedine odradza. no do januara casu dost. 😎

snehovavlockapp
20. júl 2013

Baby, čo máte hlavne neoša, Vám sa detičky nepotia v tom kočíku na tej podložke ? Náš je v ňom do hodiny mokrý a nechce mi v ňom dobre spať...
ako to riešite ?

sakura
20. júl 2013

@kajakaja77
Presne som ho v tomto obchode videla🙂))

kajakaja77
20. júl 2013

@sakura a sj v skutocnosti vyzera jak cam?

sakura
20. júl 2013

@kajakaja77
cam som ešte nevidela real 🙂 Ale tento vyzeral pekne 🙂

kajakaja77
20. júl 2013

@sakura hej? Musim ist omrknut.... Ja sice nie som moc za napodobeniny.... Ale aj tak pojdem mrk... :0)

miminkacik
20. júl 2013

ahojte, chce kúpiť buffalo, neviete poradiť kde v BA ho majú vystavený? Ak nemajú, kde na e-shopoch ho kúpim? Okrem malviku som ho nenašla nikde ☹

catherine214
20. júl 2013

@miminkacik v ba nikde nemaju vystaveny

olimon
20. júl 2013

Ahojte, hľadám Missoni na bee+. Neviete o niekom, kto by chcel predat? Ďakujem 🙂

mecavi
20. júl 2013

Baby mate niekto cam so sand sedackou? Spini sa velmi? Chcem kupit sedacku do bee v tejto farbe. Mam black bude to pekne a myslite prakticke?

sakura
21. júl 2013

@kajakaja77
jo, jo 🙂) Aj ja som za originál 🙂)

sakura
21. júl 2013

Baby aké tašky kupujete na kočík? Máte niektorá originál? Dá sa nejako upevniť? Nešmýka sa?

catherine214
21. júl 2013

@sakura to mas ake vzadu kolesa? 😨

sakura
21. júl 2013

@catherine214
to som stiahla z netu 🙂)

catherine214
21. júl 2013

@mecavi no ja ked som mala offwhite na came, tak sa to dalo, myslela som,ze to bude hruuuza, ale ani nie, castejsie som to prala myslim tu sedaciu cast