Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

catherine214
21. júl 2013

@sakura ok lebo teda moc sa mi to nelubi 😀

chichinka
21. júl 2013

@catherine214 to je zrejme viktor and rolf od bugaboo 🙂

catherine214
21. júl 2013

@chichinka nooo moze byt, prave to ma moc neoslovilo, tusim krainova ho ma

kajuska01
21. júl 2013

hladame slnecnu striesku

sakura
21. júl 2013

@catherine214
ani mne 🙂)
Ja chcem kúpiť bufallo 🙂 Budeme mať zimné bábo 🙂) A tieto krpane do snehu.. neviem neviem 🙂)

sakura
21. júl 2013

@kajuska01
v pro shope ju nemajú?

catherine214
21. júl 2013

@sakura buffalo ti schvalujem, ja som s nim spokojna, tie vacsie kolesa su dobre na tieto nase uzasne chodniky a cesty

kajuska01
21. júl 2013

@sakura cakam na odpoved o dodacej dobe.... 🙂

catherine214
21. júl 2013

@kajuska01 ja mam z my-babyshop.de

sakura
21. júl 2013

@catherine214
ja som sa brutálne zamilovala a nad iným kočíkom ani neuvažujem 🙂) Len teda neviem akú tašku k nemu :-/ Či je dobrá táto originál ...

sakura
21. júl 2013

@kajuska01
jaaaaj..

kajuska01
21. júl 2013

@catherine214 a dodacia doba je tam aka?

olimon
21. júl 2013

@mecavi ahoj, ja mám sand sedacku. A špiní sa tak isto ako grey 🙂 na oboch vidno otlacky od tých malých ruciciek, ked niečo papkajú 🙂

chichinka
21. júl 2013

@sakura mne sa tie origo bgb tasky az tak nepacia, je taky vyber paradnych prebalovacich tasiek ktore Ti aj kocik ozivia a maju smrnc 🙂

chichinka
21. júl 2013

@catherine214 hej hej krainova ho ma.. Mne sa paci praveze, len ta cena zan je silena 🙂 ale zas mozno klasicky cam by bol lahsie laditelny a nezunoval by sa mi co by mozno pri rolfikovi hrozilo. Ale je to taky sportovy elegan 😵 este ze je taky drahy, odpadava mi dilema 😀

ifkael
21. júl 2013

kedze budem kocik nakladat horedole do auta... neviem ci buffalo je zrovna ten pravy. sakra... a ja ze to bude take jednoduche vybrat... 😕
13kg je strasne moc na kocik 😠

catherine214
21. júl 2013

@kajuska01 pokial maju skladom do 3 prac.dni je doma

catherine214
21. júl 2013

@sakura hocijaku, ja nemam origo, mne sa nepaci, dobre su babymel, il tutto, yummy mummy.....alebo hocaku co sa ti paci a ma dlhe rameno, tak to robim ja

catherine214
21. júl 2013

@ifkael ja rozkladam vanu a konstrukciu, vtedy mi nejaky tazky nepride a zabera presne tolko isto miesta ako cam

ifkael
21. júl 2013

@catherine214 cameleon bol fajn, ze som ho chytila pod pazuchy aj s vanickou a som prebehla po schodoch... mala som 13kg versu, a som inak hresila ked som s nou bola vonku....neskutocne hebedo 😠 😠 😠 😠 😠

a este ked dam za buffa tisicku...a budem frflat ze tazke hebedo... to neeeeeeeeeeeeee.

chichinka
21. júl 2013

@catherine214 @sakura ja mam babymel tasku a je vyborna, zmesti sa mi do nej nepredstavitelne mnozstvo haraburdia 😀 a kazdy mi ju chvali ze aku peknu "kabelku" mam 😀 🙂 a teda nevyzera velka a obludna 🙂

valik
21. júl 2013

@catherine214 Ahojky, můžu tě poprosit o info, jak vypadá Buffík uvnitř korby? Budu mít mimi v prosinci a chtěla bych vědět, jestli je třeba do něj dávat kromě fusaku nějakou podložku..? Zatím bohužel nemám možnost ho nikde vidět naživo, tak budu moc ráda za radu... díky

catherine214
21. júl 2013

@valik podlozku urcite nie, je tam matrac, z jednej strany je flisovy taky jemne a celkovo ta vana je taka hrubsia latka ako bolo trebars na cam

catherine214
21. júl 2013

@chichinka hej hej ja mam babymel amandu a je krasna, ale momentalne sa mi ziadali farby cize mam velku ruzovomodrobielu tasku 😀

catherine214
21. júl 2013

@ifkael nooo tak na nosenie po schodoch ze len tak chytis a ides to nie je, ono ti predne kolesa su doost tazke, ja to preto robim tak, ze vzdy to rozlozim na dve casti a najprv vana a potom konstrukcia, ja byvam na prvom a nechavam si ho dole, ale ked mala spi, tak odcvaknem vanu a vynesem len tu aj s malou, a prave aby som nemusela vkuse skladat do auta, mam v aute bee plus, s tym cocoonom, ale teraz som ho uz vyrazila a bola bez neho a velmo spokojna

martinano
21. júl 2013

@ifkael ja som aj cama dokazala vytiahnut na prve sama, po tyh velkych kolesach nenosila som nezdvihnem ani cam nie som rambo, beecko ano,ale cama nie, proste som ho tahala pomalycky hore 😉

catherine214
21. júl 2013

@valik este mi napadlo, tusim @kajuska01 ma v inzerate foto vanicky tak kukni https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/9t0v/bug...

valik
21. júl 2013

@catherine214 Moc díky, na těch fotkách to vypadá, jakoby ta matrace měla dokonce nějaký fleecový potah. Tak na zimu nebudu kromě fusaku nic dokupovat. A podle diskuze jsi s Buffem moc spokojená, že?

h0sher
21. júl 2013

@chichinka podla mna je to Bugaboo to od VIKTOR and ROLF.... kamaratka ho ma v LV a okoli jedina :D prestiz za nic, tie peniaze su vyhodene ako na auto, investicia na nic :D

jedina nevyhoda BGB BUFFALO: sportova sedacka nie je vodorovna 😖 inac kocik je TOP ale nasiel som este 2 znacky na jeho urovni.. 1 ma tuhsiu konstrukciu ako Buffalo a druhy zase vyhodu ze je lahsi Buffala....
oba maju vodorovne sportove casti+1.kocik ma este vacsiu korbicku ako Buff, prevzaty z inej znacky=niektore urcite sipite o aku znacku ide,kedze 2 firmy sa daju kombinovat sport+vanicka :D

takze je to o kompromisoch

otazka: co si myslite ako zeny,ze dieta ma spat na rovnom v sportkovej casti alebo mu nevadi ako na BGBcku je ta cast sedacia iba?v tomto mam velku dilemu

ifkael
21. júl 2013

@h0sher co si nasiel ake dva kociky? Tiez vyberam tak ma to zaujalo