• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

6. decembra 2017 
@bebel Vozím v něm zatím jedno dítě, na sourozenecký budeme přestavovat až v listopadu :slight_smile:. Já jsem s ním maximálně spokojená. Pultík se nám teda neodklápí, ale to může být kus od kusu. S látkou jsme zatím žádný problém neměli, otřu hadříkem a je čistá, skladnost je vynikající. To lepší odpružení opravdu poněkud postrádám, ale projeli jsme zatím bez problémů úplně všechno. Zevnitř černá stříška mi nevadí - spíš naopak. Když jí potřebuju dítě zastínit, tak opravdu stíní. A je dloooohá :slight_smile: Potkávám u nás v parku dva bílé kočárky (z toho jeden BGB off white) a tam těm dětem pořád proniká světlo. Vzhledově jsou ale krásné, to jo :slight_smile:
22. júl 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci to tu uz bolo ale neviete ci tuto striesku este niekde zozeniem?
22. júl 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik baby ze ste potvrdili moju teoriu a deti su v korytku ok,lebo uz som si zacala pripadat ako krkavcia mater,co neumoznila decku spat naboku :confused:
22. júl 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jessey neodporucam,bude ti hodne svietit na dieta,ja som ju mala na koci raz a hned sla z domu
22. júl 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214 tak lepsia je ta co teraz sa predava?
22. júl 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey Ano, ta letní zahrnovací je super. :wink:
22. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey tak takk tato je good, mam ju na buffe aj na bee a je super :wink:
22. júl 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusene bgb-acky, prosim o radu :slight_smile: da sa kupit BGB Cam aj v Baby One v SCS Vieden? My sme tam kupovali celu vybavu na prve babo a pamatam, ze za nakup vacsi ako 500 eur sme dostali kupon na 50 eur a celkovo maju celkom dobre vyhody, ked ste clenovia, ale co sa tyka BGB vtedy som o nom nevedela, tak netusim ci tam sa da kupit a este ci sa tam oplati. Velka vdaka vopred.
22. júl 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214
@smale a este poradte mala ma 3 a pol mesiaca. Mam tu letnu striesku kupit na cama ci na bee? pretoze v tom sportovom came sa este nevozi lebo je do neho mala. a do vanicky nam to netreba.
22. júl 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raffaella maju pravdaze.kupon sa uz nedava,zbieraju sa nalepky,za 50€ jedna nalepka.ked mas 12,mas 30€.
22. júl 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj toto by chcelo vyzerat ako bgb:slight_smile:
22. júl 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian dakujem velmi pekne za odpoved. Mozem este taku otazku, ze co sa tyka ceny, nemaju tam BGB nejako predrazene alebo je to v ramci normalnej cen. relacie? Este som pocula, zevraj aj v inych obchodoch v SCS vieden ho maju, ale priznam sa tym, ze je to SCS take obrovske a casto sa musi autom ist z jednej casti do druhej sa mi moc nechce :unamused:
22. júl 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian a este otazocka :slight_smile: potom v Babe one maju aj cele prislusenstvo k predaju? Myslim tie terenne kolesa a tiez adaptery na Maxi Cosi vajko. Daakujem :slight_smile:
22. júl 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214 moj niekedy spava aj doma v cam, tak mu tam je dobre :slight_smile: a doma v postielke si vzdy vylozi obe nohe na rebriny a tak spi, takze moj ma rad nohe v lufte :grinning: prosiiiiiim ta, aka ze krkavcia, to ja som potom krkavcia numero uno :slight_smile: ja som mala aj quinnaka pri malej a spala ako v bavlne aj 3 hodky vonku.
22. júl 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@raffaella priamo scs vösendorf je len babyone s BGB.ale hned v blizkosti mas aj nabytkarstvo,tam maju v ponuke tiez BGB,prislusenstvo skoro ziadne,len na objednavku.
V babyone maju prislusenstvo skladom,ale ci vsetko budu presne mat,ked tam pojdes neviem.
22. júl 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey beepob osann sa vola a existuje uz dlho.
22. júl 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian to som nevedela len som na malvikovi pozerala doplnky a toto som nasla:slight_smile:
22. júl 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian oki, to mi uplne staci, tak pojdeme tam priamo, sak casu este mame zopar mesiacov :wink: Dakujem velmi pekne :wink:
22. júl 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ved poradte uz kde sa da kupit bgb bee nemecko, holandsko e shop co poslu aj na svk, kazdy kto objedna sa len pochvali ale uz nenapise odkial.......co je to take brutal tajomstvo ci co, ved ja s nimi nejdem podnikat len pre maleho ho chcem.......
22. júl 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@phillippa nemyslim, ze je to tajomstvo, je to my-babyshop.de omielame to tu furt dookola
22. júl 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jessey a kde ju budes vozit viac?ja mam na oboch a nemam problem :grinning:
22. júl 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214 a aj ste uz objednavali od nich niekto ake je postovne na svk prosim ta
22. júl 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa ano objednali aj ja konkretne, postovne je 19,90e
22. júl 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa ale od 400e je zadara
22. júl 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa nad 400€ je od nich postovne 0€, takze sa Ti oplati kocik objednat...akurat mne poslali starsi tip- s dlhsou snurkou, hned na jar som ho predala ako prisiel.
22. júl 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@catherine214
@ifkael vdaka baby za odpovede, inac ako sa lisi ten starsi typ od novsieho okrem tej snurky
22. júl 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa uz nema vibrujuce kolesa :grinning:
22. júl 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A sedacka mi prisla pevnejsia ;)
22. júl 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214 no super potom a este mi napiste ako zistim ci to co objednam je novsi typ ci starsie uz nemaju v ponuke ako je to
22. júl 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok