• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@phillippa objednaj cez chytryhracky.cz .. Ta kocka co to ma je sikovna.
Inak dnes posielam skoro novy na dobierku- dufam ze ho kocka preberie. Ak sa mi vrati tak bude dalej na predaj. Ale snad mozem verit ludom, ze na dobierku preberu zasielku
22. júl 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, este sa spytam taku vec (mozno hlupost, ale nie je mi to jasne) - ta strieska co sa teraz pri Cam 3 musi zvlast dokupit za nejakych cca 100 eur pasuje na vanicku i na sportovu cast? Lebo co som sa docitala, tak chapem akoby za tych 100 eur bola len 1 sada (strieska a potah na vanicku), ale nikde necitam ze strieska ci je aj na hlboku cast...
22. júl 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phillippa to ci je ten najnovsi zistis podla kratkej snurky na madle, tie su od r.v 2013, ja mam uvedenu dekadu vyroby 02/2013 a to je ten najnovsi
22. júl 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raffaella jasne ze jedna strieska na kocik, ved ty vymenis len potah na rame namiesto vane das sport astrecha je stale ta ista
22. júl 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael ak sa vráti, ja ho chcem :slight_smile: prídem si preň osobne :slight_smile:
22. júl 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@catherine214 dakujem, to som fakt nevedela, lebo kociar som vlastne sama nikdy neskusala - mala ho jedna kamaratka, ale nikdy som ho tak do detailov nestudovala :grinning:
Dakujem za radu!
22. júl 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey Já bych právě řekla, že i na hlubokou vaničku je ta letní stříška super. Schováš pod ni malou úplně a je chráněná před sluníčkem i před hmyzem. Takže pokud bych měla radit za sebe, tak doporučuji koupit na Cama... a příští rok na Bee :wink:
22. júl 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214 ked praveze teraz na leto asi v bee kedze do cama sportoveho je este mala.
a na dve strechy nemam lebo chcem este ine veci kupit.
22. júl 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smale ked ja neviem sietku na muchy mam mame aj slnecnik
a mala v tej vanicke uz moc nechce byt
22. júl 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@canama Dakujem velmi pekne za info, tiez hladam tasku, ktora nebude ako mech... pri prvom dietati som mala teutoniu a tasku k tomu, no bola obrovska a nepohodlna... teraz hladam nieco chic a co sa tiez udrzi na beecku... ;o) Vdaka este raz za radu...
22. júl 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@canama
@jenny.kay
@smale
@kilian
@chichinka
@ifkael
@catherine214

diky dievcata za objasnenie :wink: tak mam jasneho vitaza potom na kocik

@mahulenka87
@smale
Monika Neubert = http://tunime-s-radosti.webnode.cz/
na jej stranke tunime,pisal som si s nou,ze nie je problem aj na nove Buffalo,na CAMy sije,
jej praca vyzera velmi pekne
23. júl 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@h0sher Děkuji za typ, poptám se paní Moniky, zda už něco na Buffa šila. :wink:
23. júl 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kedysi som videla taky latkovy navlek na madlo, aby to dietatko neokusovalo. Bolo to farebne, malo to vycnelky, spagatiky, cele to bolo take vesele :slight_smile: Ak tusite co som sa snazila opisat, neviete kde by som nieco podobne kupila?
Resp. skusenejsie maminy, mate nejaky iny grif? Dakujem
23. júl 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už aj my se těšíme z Breeze Canopy na Beečko :slight_smile: Stříška je boží, fakt kryje úplně celou sedačku, krásně větrá a na slunku se vůbec nezahřívá...Takže za mně spokojenost maximální :wink: Ještě jsme koupili organizér Bgb a ten je taky super, vejdou se do něj všechny potřebné věci - ze 2 plínky, mokré ubrousky, telefon, peněženka, klíče, kapesníky, bryndák, lžička, balzám na rty a flaška s pitím :sunglasses:
23. júl 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paprikacervena Tady je odkaz: https://cs-cz.facebook.com/FoFeenazakazku
Paní má ale čerstvé miminko, takže bude fungovat až od září. :wink:

Já jsem nechávala šít potahy na vysunovací madlo i na madlo před dítě (jen černé) a jsem moc spokojená. Jsou na zip, když se zašpiní, vyperu je v pračce a nemusím složitě čistit to pěnové madlo. Přikládám foto.
A pak jsem nechávala ušít potahy ze stejné látky, jako mám podložky.
23. júl 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. júl 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danona prosim ta a kde vo viedni najdem ten obchod?dakujem velmi pekne za pomoc:slight_smile:
23. júl 2013 o 12:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky prosim, kde by som zohnala original striesku na kocik bee nie bee+ v ciernej farbe???Da sa vobec niekde objednat aj na tento starsi typ kocika?Moc dakujem za pomoc, pripadne nepredavate niektora ale vo vybornom stave, dakujem moc.
23. júl 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona Myslím, že nové už se neprodávají... :unamused:
23. júl 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona novu nekupis, ale kukaj na bazare sa obcas objavi
23. júl 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smale
@catherine214 aj som si myslela, ze nove uz nezozeniem :( tak budem kukat na bazare :slight_smile: dakujem.
23. júl 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ako dlho trva kym pride z mybabyshop.de???
23. júl 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 3 pracovne dni, niekedy 2, ale u nas to zdrzuje postovy kurier,...
23. júl 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherine214 chcem tu slnecnu striesku na buffalo a neviem ci mi stihne prist :confounded:
23. júl 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajuska01 a kedy odchadzas?keby dnes objednas do piatku by mala byt doma, len maily od nich zvyknu ist do spamu, a treba checkovat track id od ich dhl, oni ozaj za 2 dni to poslu, len tu to prebera nas uzasny postovy kurier, ktory akoze u teba a bol a pritom nebol a bachne to na postu...a listok nikde
23. júl 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@catherine214 v pondelok ....presne este neviem odlet na hodinu
23. júl 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona ahoj, na americkom ebay kúpis novú čiernu aj červenú striesku na staré bee. Posielajú aj na SVK.
23. júl 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olimon dakujem, si pokladicek :slight_smile: akurat tam mrkam :slight_smile:
23. júl 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona :slight_smile: máš staré bee? Ja som minule pozerala na ebay a vsimla som si, že oni ešte na staré bee robia nové veci :slight_smile:
23. júl 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olimon ja mam uz nove bee ale dnes ma stretla jedna pani co vie, ze menim striesky na kocik, ze kde ich kupujem a ze ci by som bola taka dobra a pomohla zohnat jej na jej bee, ona ma cervenu a ma chlapceka, chcela by ciernu, tak snorim kde ju zohnat :slight_smile:
23. júl 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok