• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

12. marca 2017 
@ifkael ten avenue je kraaasny :dizzy_face: podla mna kludne aj pre dievcatko :dizzy_face: a Sahara uz nebude dostupna? Viem, ze je to limitka ale fakt je to skoda, podla mna velmi vydarena edicia.

A dievcatko by vasi traja chalani hyckali, ochranovali a ucili by sa pri nom gentlemenovstvu :dizzy_face: :slight_smile:

Inak dievcata kam chodite na tieto infosky ohladne bgb noviniek?
Neviete ci a kedy vyjde aj buffik v dakej limitke? Teraz mi to pride taka nuda co ponukaju v porovnani s cameleonom :slight_smile:
31. júl 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. aug 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. aug 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda...toto mi moc nepasuje...
1. aug 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael inak ja mozem velice dobre kombinaciu seda a slabo ruzova :hearts: cize evenue moze byt aj pre girl :slight_smile:
1. aug 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
len zvnutra je takyto... co radsej teda pre chlapca, ale celkovy pohlad na kocik, je pravda ze je neutralny.
1. aug 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael tak toto je bomba. Keby sa dali tie kociky menit. Že už sa Vám zunoval bezplatne vymenime :grinning: :wink:
1. aug 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2232 Jani ta riflova je super,že? A mame slnecnik od warhola krásne to vyzerA a mala sa v ňom super citi
1. aug 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessey je super ja idem sit teraz striesky take novinove tak uvidime ako to bude
1. aug 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme bgb bee plus - je to nejlepší kočárek... opravdu maximální spokojenost.. Malá v něm jezdí od půl roku a v listopadu bude mít 3 a kočár ji je pořád.. na druhé miminko plánuji koupit bgb cameleon 3.. :slight_smile: tak už se těším...
1. aug 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Buganovinky!!
2. aug 2013 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, omlouvám se, že se vám takhle prdím do diskuse ale potřebuju radu a tady jste na Bugaboo odbornice, ne? :grinning: Máme Bugaboo Donkey pro dvojčata a nemůžeme se s manželem dohodnout, jestli se hluboké korbičky dají přenášet za ty madýlka co na nich jsou. Origoš návod manžel někam zašantročil když jsem byla v porodnici a na netu jsem našla jen nějaký obrázkový a nějak jsem to z toho nevykoukala :slight_smile: Moc děkuji za odpovědi :slight_smile:
2. aug 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrnakova333 Ano, za madlo se korbička přenáší (i s mimčem). :wink:
2. aug 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smale Teď koukám, jak jsem to blbě napsala, že jsem tam vynechala to, že když je v korbě mimino :grinning: :grinning: Nevadí. Moc děkuju za odpověď
2. aug 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi1829 akurat som ich kukala na fb, a velmi sa mi asi nepacia... ach jaj... :grinning:
2. aug 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Juuuj ake su tie novinky nevydarene :sweat_smile: najma ta "indianska".. :sweat_smile:
2. aug 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Musela som to sem dat... Toto vlastni jedna znama... To je ina mania ze? To su striesky na bee a ma doma aj donkey a ze konec asi ma garaz len pre hobby:grinning:
2. aug 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@mecavi to je krasna farebna zbierka :grinning: hned by som si vedela vybrat :grinning:
2. aug 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi1829 no teda mam z toho kysly vyraz v tvari...mozno pre anthonyho kiedisa by sa to hodilo, ale co my ostatne ktore sme grunge style odhodili na strednej skole?
2. aug 2013 o 22:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mecavi super mania :slight_smile: a asi aj tolerantny manžel :slight_smile:
3. aug 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael ahoj, ja zvazujem, ze by som mozno predala saharku..
3. aug 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze nic v zlom, len neviem kto si to kupi, mohli prist s niecim lepsim,podla mna velky odbyt to mat nebude :grinning: :zipper_mouth:
3. aug 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@catherine214 tiez myslim.. Toto teda nevypredaju
3. aug 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko koncom augusta by sme mali vediet, co to bude...i ked este mame verziu B- nechame sa prekvapit pri porode, co to bude- tak sa ozvem ako to vyzera
3. aug 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci vydrzim- ze nechcem vediet :slight_smile:)))
3. aug 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael oki, tak sa ozvi potom, ze co a jak :wink:
3. aug 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lupatko ok...

avenue mi pride viac chlapcensky...hlavne tu na sportaku to je vidiet...a ta strieborna konstrukcia je tam ze paraaaadna. prvy cameleon, ktory sa mi paci na striebornej konstrukcii
3. aug 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ifkael ale je kraasny :dizzy_face:
3. aug 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lupatko sa tusim aj potesim normalne, ak by to bol stvrty chlapec :D
3. aug 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael je nádherný :sunglasses:
3. aug 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok