Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

chichinka
31. júl 2013

@ifkael ten avenue je kraaasny 😵 podla mna kludne aj pre dievcatko 😵 a Sahara uz nebude dostupna? Viem, ze je to limitka ale fakt je to skoda, podla mna velmi vydarena edicia.

A dievcatko by vasi traja chalani hyckali, ochranovali a ucili by sa pri nom gentlemenovstvu 😵 🙂

Inak dievcata kam chodite na tieto infosky ohladne bgb noviniek?
Neviete ci a kedy vyjde aj buffik v dakej limitke? Teraz mi to pride taka nuda co ponukaju v porovnani s cameleonom 🙂

bebel
1. aug 2013

@chichinka na FB

ifkael
1. aug 2013

No teda...toto mi moc nepasuje...

hermiliona
1. aug 2013

@ifkael inak ja mozem velice dobre kombinaciu seda a slabo ruzova ♥ cize evenue moze byt aj pre girl 🙂

ifkael
1. aug 2013

len zvnutra je takyto... co radsej teda pre chlapca, ale celkovy pohlad na kocik, je pravda ze je neutralny.

jessey
1. aug 2013

@ifkael tak toto je bomba. Keby sa dali tie kociky menit. Že už sa Vám zunoval bezplatne vymenime 😀 😉

jessey
1. aug 2013

@janka2232 Jani ta riflova je super,že? A mame slnecnik od warhola krásne to vyzerA a mala sa v ňom super citi

janka2232
1. aug 2013

@jessey je super ja idem sit teraz striesky take novinove tak uvidime ako to bude

gabriela2011
1. aug 2013

máme bgb bee plus - je to nejlepší kočárek... opravdu maximální spokojenost.. Malá v něm jezdí od půl roku a v listopadu bude mít 3 a kočár ji je pořád.. na druhé miminko plánuji koupit bgb cameleon 3.. 🙂 tak už se těším...

evi1829
1. aug 2013

Buganovinky!!

mrnakova333
2. aug 2013

Ahojte maminky, omlouvám se, že se vám takhle prdím do diskuse ale potřebuju radu a tady jste na Bugaboo odbornice, ne? 😀 Máme Bugaboo Donkey pro dvojčata a nemůžeme se s manželem dohodnout, jestli se hluboké korbičky dají přenášet za ty madýlka co na nich jsou. Origoš návod manžel někam zašantročil když jsem byla v porodnici a na netu jsem našla jen nějaký obrázkový a nějak jsem to z toho nevykoukala 🙂 Moc děkuji za odpovědi 🙂

smale
2. aug 2013

@mrnakova333 Ano, za madlo se korbička přenáší (i s mimčem). 😉

mrnakova333
2. aug 2013

@smale Teď koukám, jak jsem to blbě napsala, že jsem tam vynechala to, že když je v korbě mimino 😀 😀 Nevadí. Moc děkuju za odpověď

swarovski
2. aug 2013

@evi1829 akurat som ich kukala na fb, a velmi sa mi asi nepacia... ach jaj... 😀

chichinka
2. aug 2013

Juuuj ake su tie novinky nevydarene 😅 najma ta "indianska".. 😅

mecavi
2. aug 2013

Musela som to sem dat... Toto vlastni jedna znama... To je ina mania ze? To su striesky na bee a ma doma aj donkey a ze konec asi ma garaz len pre hobby😀

chichinka
2. aug 2013

@mecavi to je krasna farebna zbierka 😀 hned by som si vedela vybrat 😀

canama
2. aug 2013

@evi1829 no teda mam z toho kysly vyraz v tvari...mozno pre anthonyho kiedisa by sa to hodilo, ale co my ostatne ktore sme grunge style odhodili na strednej skole?

olimon
3. aug 2013

@mecavi super mania 🙂 a asi aj tolerantny manžel 🙂

lupatko
3. aug 2013

@ifkael ahoj, ja zvazujem, ze by som mozno predala saharku..

catherine214
3. aug 2013

akoze nic v zlom, len neviem kto si to kupi, mohli prist s niecim lepsim,podla mna velky odbyt to mat nebude 😀 🤐

ifkael
3. aug 2013

@catherine214 tiez myslim.. Toto teda nevypredaju

ifkael
3. aug 2013

@lupatko koncom augusta by sme mali vediet, co to bude...i ked este mame verziu B- nechame sa prekvapit pri porode, co to bude- tak sa ozvem ako to vyzera

ifkael
3. aug 2013

Neviem, ci vydrzim- ze nechcem vediet 🙂)))

lupatko
3. aug 2013

@ifkael oki, tak sa ozvi potom, ze co a jak 😉

ifkael
3. aug 2013

@lupatko ok...

avenue mi pride viac chlapcensky...hlavne tu na sportaku to je vidiet...a ta strieborna konstrukcia je tam ze paraaaadna. prvy cameleon, ktory sa mi paci na striebornej konstrukcii

lupatko
3. aug 2013

@ifkael ale je kraasny 😵

ifkael
3. aug 2013

@lupatko sa tusim aj potesim normalne, ak by to bol stvrty chlapec :D

face
3. aug 2013

@ifkael je nádherný 😎