• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@olimon tá stieška je mňamky....
14. aug 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, neviete, kde by som nasla video ako sa meni strecha na bee? Som na dovolenke a nemam tu navod a nechcem nieco urvat :slight_smile:) dik
14. aug 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviatt ved len vytiahni tie tycky a odgombikuj zozadu,nic viac
15. aug 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vcera som videla cama 3 v akcii, juj no krasny :grinning:
15. aug 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoji holky, já jsem si koupila použitého BGB Froga a je supeeeer - jsem es tak zamilovala, že jsem jej musela zase jinak vystajlovat... :grinning: :slight_smile: A není to poslední styling.. hned se objedná další stříška.. :slight_smile:

Co myslíte - povedlo se nebo působí lacině??? :- N :slight_smile: Mě se to moc líbí... :slight_smile: Dnes s ním poprvé vyrazím ven na procházku ve vesnici.... :grinning:
15. aug 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte maminky, mám možno takú hlúpu otázočku, ale máme BGB Cam. a vo vaničke sú po bokoch také úchytky, akoby sa tam dalo niečo pripnúť. Máte niektorá tušenie, na čo slúžia? Lebo ja kvôli tomu už druhú noc nespím... :slight_smile:
15. aug 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@snehovavlockapp sunny gold ma z vnutra pásky, je to limited edition
16. aug 2013 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinka711 mas cameleon2? A je to na rame vanicky? To su pasy k sportovej casti? Na bokoch vanicky mas aj take akoby vrecuska tam ich skovaj a ked budes davat sportovu cast tak ich vlastni vsunirs dovnutra a budu pasy.
16. aug 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evi1829 a farba je rovnaka , áno ? Chcela som striešku ku kolieskam z Neona. Preto sa pýtam. Iný rozdiel tam nie je... Toto je taká horčicovo - žltá a nie taká klasická žltá. Ty ju máš doma, či ?
16. aug 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mecavi no, nie tie, tieto očká sú vo vnútri vaničky, na pravo aj na ľavo... :slight_smile:
16. aug 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinka711 daj fotto lebo nebudem ani ja spat:slight_smile:
16. aug 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, technická :grinning: Šla by čistě teoreticky napasovat origo pláštěnka z Bee+ na Cama? Díky :slight_smile:
16. aug 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mecavi :slight_smile: tuto, dala som tam plienku, aby to bolo lahšie vidieť, lebo na tom čiernom podklade to neni nič moc...
16. aug 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosím Vás nechcete niektorá kúpiť letnú striešku na cameleon tú novú predlžovaciu kúpila som ju pred mesiacom a podarilo sa mi včera kočík predať tak mi je na nič ale boli sme na dovolenke a bola super. Mám k nej riadne aj blok stála ma 69€ Predám ju za 65€ Dakujem
16. aug 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinka711 ja neviem:frowning2: ale vo vanicke u cam3 to neni! Co to je? Baby piste!:slight_smile:)
16. aug 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, vysvetliii mi niekto polopate;)))))))))))))) aky je rozdiel medzi bugaboo bee a bugaboo bee plus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mam frestyle Quinny ma zimu, chcela by som vsak nieco mensie , lahsie...aky je bugaboo bee (+) kamarat so snehom;)

VDAKA Mirka :slight_smile:
16. aug 2013 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cayar Tak Bee a Plusko mají jinak dělanou zádovou opěrku (Bee nemá vysouvací opěrku a sedák, zezadu na sedačce má milion dírek na různou výšku popruhů...u Pluska jsou jedny díry na pásy a výšku si reguluješ vysouváním opěrky, takže je to jednodušší. Plusko má širší sezení a opět jednodušší přehazování sedačky z proti směru jízdy na po směru. Jinak je tam ještě jiný design koleček a stříšky (to ale v praxi vychází na stejno)... No a na Bee samozřejmě v dnešní době hůř sháníš doplňky, na Plusko to problém není, jelikož je to aktuální model. Tady na videu máš ty rozdíly...

http://www.youtube.com/watch?v=y4N2iX_QeSA
17. aug 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cayar tu je porovnanie bee+ vs bee.
17. aug 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bublinka711 zistene.je to na pripnutie pasov,ktore sa daju zvlast kupit v pripade,ze pouzivas vanicku vo veku dietata,ked uz vie sediet.vies co myslim?
17. aug 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :slight_smile: aha tak... :slight_smile: To sú výmysly a ja aby som sa potom trápila, že načo všetky tie vychytávky slúžia :grinning:.
Inak kočky, kedy ste dávali deti do športovej časti?
17. aug 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
17. aug 2013 o 18:19 • janka2232
@klarawerder velmi pekne dakujem!!! Pozerala som si videa na Youtube , ale take SUPER som nenasla . VDAKA! :wink: :slight_smile: :wink: peknu nedelu;)
18. aug 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olimon velmi pekne DAKUJEM za foto, aspon , mam predstavu...Pekny zvysok leta!!! :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cayar nemáš za co :slight_smile: aj ja prajem pekne leto...nech ne co najdlhšie :wink:
18. aug 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “diskuse neslouží na prodej”
18. aug 2013 o 17:54 • mecavi
@mecavi je funkcna? pasuju tam kolesa z cam2? za kolko?
18. aug 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj s kolesami:slight_smile: je plne funkcna tento rok kupovana. Napisem ip
18. aug 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mecavi aj ja chcem IP :slight_smile:
19. aug 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebujem poradit ohladne vlozky do kocika (seatliner) vsade je o nej pisane,ze je obojstranna a z kazdej strany ina.jena je z bambusu,druha sietovana. no podla mna je z oboch stran rovnaka.ako zistim,ktora je ktora?..dakujem za kazdu odpoved.
19. aug 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok