Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lupatko
21. aug 2013

@olimon aha tak.. oki, dakujem za tip.. 😉

zlotazla
21. aug 2013

dnes sa mi podarilo odlomiť ten biely čudlík ktorým je možné nastaviť výšku rúčky,prosím povedzte mi že sa to dá opraviť.dá sa to vymeniť?

snehovavlockapp
21. aug 2013

@lupatko a skontaktovala si sa s nimi ?

catherine214
21. aug 2013

@zlotazla da sa to vymenit

garby
21. aug 2013

ahojte, chcela by som sa opytat, co si myslite o tomto postrehu ku kociku bgb cameleon, ten starsi typ. hlboka vanicka sa ku konstrukcii pripina uskami na suchy zips, cize vanicka neprilieha ku konstrukcii po celom obvode a vytvara sa tam medzera. takisto aj medzi strieskou a vanickou je medzera. nebude cez to prefukovat? kocik sa mi velmi paci, aj som ho skusala, ale tato jedna vec sa mi nepzdava. mozno je to mojou neskusenostou, kedze ide o moj prvy kocik, a vietor cez to prefukovat nebude, ozaj neviem. dakujem za vase postrehy.

deyana
21. aug 2013

@garby měla jsem i jedničku i dvojku verzi, a obě super, spokojená 😉 nevšimla jsem si, že by někam foukalo

zlotazla
21. aug 2013

@catherine214 ďakujem 🙂

mecavi
22. aug 2013

Baby ak fusak ste davali do bugaboo bee? Mne sa tie original zdaju dlhe.

tilly
22. aug 2013

baby, ake najvacsie dieta ste vozili v plusku? vyska, vaha? do kolko kil je plusko oficialne?

klarawerder
22. aug 2013

@mecavi My máme do Bee Elodie-pochopitelně zimní a Buppa the Brand-softshellový přechodový... Ten Elodie sedí fajn-na délku i na šířku, ale chce to nahoru přidělat 2 poutka a přichytit ho pod stříšku,aby neklouzal dolů... Buppa má zezadu takový úchyt na sedadlo, takže tam drží vše jak má...

zuzana_1
22. aug 2013

@lupatko ja som mala bee+ z babycare.nl. Tiez totalne krive,fotila som,pisala,reklamovala a odpisali mi az z manazmentu ze sa s tym neda nic,ze aj ostatne su take. A ked som isla este do predajne pozriet beecka,tak boli krive aj tam. Viac ci menej,ale boli. 😏 Mne sa beecko velmi pacilo,ale toto a tie kolieska ma dorazili. Prdala a kupila peg perego za polovicu a bol to milionkrat lepsi kocik

lupatko
22. aug 2013

@zuzana_1 neviem, dnes som s nim bola von, dala som si pozor na skladanie a vyzeral fajn 😅 tak ja som z toho jelen.. asi som ho mala fakt len zle zlozeny.. lebo je pravda, ze sa mi nezdal krivy stale..

zuzana_1
22. aug 2013

@lupatko ja som mala krivu aj "sedacku". Bola tak nejak natocena do jdnej strany. No tak fajn ked to bolo iba tym skladani. 😉

ifkael
22. aug 2013

@zuzana_1 ako mohli byt krive na predajni?

mecavi
22. aug 2013

@klarawerder do frasa ja som si akurat objednala sand z bugaboo:-/ vcera sme to riesili s jednou babou ze su tam skarede tie fusaky! Ten biely sa mne paci od elodie details. Tak sand budem musiet asi predat🙂

zuzana_1
22. aug 2013

@ifkael to ja neviem. Mozno bola nejaka chybna sarza alebo co. Proste boli. Ale nie nejak okato krive,ale kd si sa na ten kocik pozrela poriadne,bol taky ako nas

lupatko
22. aug 2013

@zuzana_1 no dufam 😅 lebo ma porazi uz ozaj 😅

mecavi
22. aug 2013

@klarawerder vedela by si dat fotto? Ja silno rozmyslam nad tym bielym:-/ a da sa ta vrchna cast odopnut? Dakujem

leishmania
22. aug 2013

@tilly ja pravidelne vozim mojho syna 2r 8m, neviem do kolko je ofic

klarawerder
22. aug 2013

@mecavi To bych mohla, ale až tak v neděli, teď jsem zaneprázdněna 🙂 Máme ten leopardí...je super, krásně naducaný, materiál je nepromokavý, neprofoukne a je úúúžasně teplý. Horní díl se dá celý odepnout...u toho bílého je myslím i odepínací ta kožešinka. Jen bacha na něj, baby psaly, že ty bílé měly na sobě prý nějaké mapy, že to nebylo čistě bílé (otázka je, zda jen nějaký kus, nebo celkově blbá barva 😀 )...

mecavi
22. aug 2013

@klarawerder ja ak ho kupim chcem vidiet nazivo🙂 super vdaka

tadeas01
22. aug 2013

Ahoj.
Prosím o radu kde koupit co nejrychleji Bugaboo Buffalo.
Děkuji. 🙂

miia16
22. aug 2013

Baby, kde kupim najvyhodnejsie na Bgb bee plus madlo Gesslein Swift???

tilly
23. aug 2013

@leishmania pozerala som, ze do 17 kg...

martinano
23. aug 2013

@tilly oficialne je do 17kg, nas herec sa v nom naposledy viezol,ked mal 3a pol roka

kajuska01
23. aug 2013

@miia16 forbaby v Bratislave

123lenka
23. aug 2013

Ahoj. Neviem či sa to takto može, no hádam ma nezmažú.
Objednala som si z nemecka tašku ku kočíku Bugaboo bag a namiesto čiernej mi prišla hnedá. Neoplatí sa mi ju vracať, tak ma napadlo, či by nemala niektorá z vás záujem... Je nevybalená, pošlem okamžite, na peniaze počkám, keby niektorá potrebovala. V prípade záujmu napíšte na lenka.chebenova@rtvdata.cz
http://shop.bugaboo.com/INTERSHOP/web/WFS/Bugab...
V skutočnosti je hnedá trochu tmavšia.
Kúpila som ju za rovných 100 euro, dám za 70+poštovné.

blau
23. aug 2013

@123lenka leni, ale ked davas, taku zlavu to sa ti oplati vratit, nech ti poslu ciernu ci?

123lenka
23. aug 2013

@blau veď som im písala, ale neozvali sa zatial a porod sa blíži, tašku budem potrebovať... čaká sa na ňu 6-8 týždňov.
A našla som na českom e-shope že ju majú skladom, tak by som si tú čiernu už aj tu kúpila, a tú hnedú predala aspon takto... Keby si o niekom vedela, bola by som rada, lebo je to fakt škoda.

catherine214
23. aug 2013

Baby prosim vas napíšte mi niektora aku dlzku a sirku ma podlozka origo bugaboo dakujem moc