Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

miia16
23. aug 2013

@kajuska01 no na ich web stranke ho nikde nevidim...skusim im napisat

kajuska01
23. aug 2013

@miia16 treba zavolat nemaju ho na nete

mahulenka87
23. aug 2013

kočky, dávali ste si niektorá šiť striešku na Buffalo???

mahulenka87
23. aug 2013

mali ste už niektorá defekt na BGB? Ako ste to riešili?

tadeas01
24. aug 2013

Prosím neví někdo jestli jde Buffalo koupit někde v Rakousku, hned bez objednání? Případně i kde? Nutně potřebujeme co nejdříve kočárek, momentálně žádný nemám. Děkuji.

silviatt
24. aug 2013

@catherine214 celkova dlzka 82 a sirka ta ktora zaujima? Hore na operadle je najsirsia cast 45cm

stanislava30
24. aug 2013

@bublinka711 Ty černá očka v hluboké korbičce jsou určená pro asijský trh. Do balení pro asijský trh se vkládá pásek, kterýb se uchycuje do těchto oček a fixuje miminko přes bříško v hlubokém lůžku. Je to jiná norma, u nás to není potřeba.

catherine214
24. aug 2013

@mahulenka87 mas defekt na buffovi?ved to maju byt bezdefektove kolesa

catherine214
24. aug 2013

@tadeas01 o stranu dozadu som to pisala Dohnal Karnerstrasse,treba najpr zavolať

stanislava30
24. aug 2013

@mahulenka87 Defekt na BGB může býtn pouze na první verzi Cameleona, kolech do terénu nebo na Donkey. Všechny ostatní kola mají pěnovou výplň.

mahulenka87
24. aug 2013

@catherine214 nie 😀 len chodím po rôznom teréne hore dolu a bála som sa, aby som defekt nedostala. 🙂 už sa nemusím báť

mecavi
25. aug 2013

@klarawerder este sa ta chcem spytat stane sa do toho fusaku aj vacsie dieta? Napr. Trojrocne?

olimon
26. aug 2013

Prosím Vas, vedel by mi niekto pomôcť, a objednat mi z bugaboo com adaptery pre bee na skejtik/board? Budem veľmi vdacna 🙂

klarawerder
26. aug 2013

@mecavi Podle mně jo... Jakože malé budou za měsíc dva, je teda trochu drobnější, ale má tam ještě místa dost, takže si celkem dovedu představit, že ji tam napchám i ve 3 letech 🙂

danea77
26. aug 2013

Ahojte! Rozhodujem sa medzi BGB Cam a Buffalo. Som nízka, preto by zaujímali rozmery: celková výška a dĺžka. Buffalo sa mi podľa obrázkov zdá príliš mohutný (pre mňa). A ešte sú aj na Buffalo adaptéry na autosedačku Peg-perego? Vďaka.

catherine214
27. aug 2013

@danea77 toto vsetko a ovela viac sa dozvies na www.bugaboo.com je tam porovnanie cam a buff

stanislava30
27. aug 2013

@danea77 na Buffalo jdou autosedačky Maxi Cosi (obě), BeSafa iZiGo, Cybex Aton, Nuna Pipa, Romer.

mahulenka87
27. aug 2013

baby, aký máte fusak na zimu do BGB? neviem či budeme mať ešte hlbokú vaničku alebo už šporťák... ja som si vybrala Emitex 3v1, len neviem jak doň pasuje... hlavne kvôli pásom.

danea77
27. aug 2013

@catherine214
hmm asi nevidím dobre, ale jediné čo som už aj predtým našla ,sú rozmery v zloženom stave: http://www.bugaboo.com/31. Mňa by však zaujímala výška kočíkov v rozloženom stave a rozmery hlbokej vaničky. Cameleon 3 som videla naživo a veľkosťou vyhovuje, ale na druhej strane ma na Buffale lákajú terénne kolesá, strieška a celková robustnosť konštrukcie. Len vzhľadom na moju výšku sa obávam, že budem pri ňom krpatá 🙂

catherine214
27. aug 2013

@danea77 odkial si, ak z ba, mozes prist kuk na moj a uvidis, on zase nie je o moc vacsii ani vyssi, niekde dozadu su fotky buff vedla cama

catherine214
27. aug 2013

@danea77 vanicka dlzka 77 cm sirka hore je 37 dole 30 hore je sirsia a jemne sa zuzuje, je hrubsia po bokoch, matrac v nej je na vrchu flisovy 1,8 cm a naspodu drevena podlozka 0,5 cm

danea77
27. aug 2013

@catherine214 Ďakujem veľmi pekne. Ste zlatá. Prísť pozrieť ho žiaľ nemôžem. Nie som z BA. No budem sa už musieť nejak rozhodnúť.

klarawerder
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaris
28. aug 2013

chtěla jsem se zeptat, jestli pasují zimní, terénní kola z cameleon 2 na cameleona 3 nebo musím koupit jen 3? díky za radu...

mecavi
28. aug 2013

@klaris nepasuju.

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deyana
28. aug 2013

Ahoj, sorry za OT, Cameleona už nemám, ale zbyla mi tu jedna výztuha do korbičky (taková ta černá špachtle), kdyby někdo sháněl. No a dál taky černý kryt korby (flees), je tam myslím vada na zipu, ale používat se dá i tak, můžu nafotit. Za symbolickou cenu.

carculka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz