Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

januska7k
29. aug 2013

Baby poradte BGB Cameleon all black alebo Buffalo...Ďakujem 🙂

silviatt
29. aug 2013

@januska7k all black 🙂

stanislava30
29. aug 2013

@januska7k za půl roku bude i Buffalo all black 🙂

januska7k
29. aug 2013

@stanislava30 jj viem, len som chcela vedieť že ktorý by ste mi odporučili..všetky majiteľky BGB🙂

stanislava30
29. aug 2013

@januska7k to je těžký. Cameleon - 80% město 20% terén, Buffalo - 20% město, 80% terén. Nejdou ty kočárky vůbec srovnat. Koncepčně je každý naprosto jiný. Můsíš si řict, kde se pohybuješ, jak často skládáš kočárek do auta, co vlastně od něj očekáváš 🙂 a dle toho se rozhodnout, protože je každý jinak těžký jinak velký.
PS: jako důležité kritérium hlavně brala prostředí v kterém se nejvíce budeš pohybovat.

januska7k
29. aug 2013

@stanislava30 Ďakujem...my bývame v meste..takže väčšinu budeme kočíkovať len po meste..Takže v takom prípade radšej Cam áno??A nevieš či strieška z Buffala ide aj na Cam??Lebo sa mi páči že je taká veľká....ďakujem veľmi pekne za info...

stanislava30
29. aug 2013

@januska7k Pokud budeš většinu času jezdit po městě, tak ti CAM bude naprosto stačit, když budeš mít potřebu terénu, tak si můžeš dokoupit teréni přední kolečka, která jsou stejně velká jako ty přední na Buffalo. Stříška z Buf nejde na Cam. Pokud chceš tu velkou boudu, tak jedině na léto tu letní s UV.

januska7k
29. aug 2013

@stanislava30 Ďakujem za info🙂

catherine214
30. aug 2013

@januska7k ja tak celkom nesuhlasim,ja byvam v centre a na tie dlazby a rozbite chodniky a macacie hlavy je buff super,je pravda,ze s camom sa lahsie vytocis v uzkych ulickach,ale thats all,a terenne sa neotacaju,s tym sa mne osobne islo priserne,pouzila som max 2krat,v zime c clapkanom snehu otras,som zvedava na zimu s buffom

januska7k
30. aug 2013

@catherine214 tak čo by si mi poradila?????buffalo?? 🙂

catherine214
30. aug 2013

@januska7k to keby som vedela,ja mam aj bee plus,aj buffa a cama som predala,ale chyba mi,zas na to staci aj bee,a buff je pouzitelny vsade,dobre sa sklada do auta,zabere rovnako miesta,v aute nosim bee,ale na dovcu som brala buff,lebo inak vsade mas rozne povrchy,aj v meste ked som prejdem aj cez travnik,aj strk,tu sa male kolieska na cam zasekavali,zas bol lahsi o 2kg,ale buff je vyssi nemusis sa tak sklanat,a je priestrannejsi,cam krajsi,tak si vyber0🙂 😀 🙄

stanislava30
30. aug 2013

@catherine214 Ale CAM zase pro případ kočičích hlav ve městě nebo terénu má možnost přehodit rukojeť, zaaretovat malá kolečka a veškeré nerovnosti vyjíždějí ta velká kola a malá, díky odpružení, se krásně vezou a kopírují terén. A na to abych narazila občas na tyto nerovnosti to naprosto stačí. Vlastně kvůli tomuto má CAM tu rukojeť přehazovací.

januska7k
30. aug 2013

@catherine214 no tak teraz neviem už vôbec😀😀😀😀

ifkael
30. aug 2013

@catherine214 mne sa s velkymi kolami dopredu strasne zle chodilo 😕

silviatt
30. aug 2013

@januska7k do mesta kup cam 🙂 ja ho mam, 10000% spokojnost, kamoska zobrala buffalo a uz vymysla 🙂

catherine214
30. aug 2013

@ifkael suhlasim,otocena rukovat,otras,fakt,

catherine214
30. aug 2013

@stanislava30 cam som mala 2,5 roka,milujem ten kocik,len sa snazim objektivne zodpovedať rozdiely,a stale mi chyba 🙄

januska7k
30. aug 2013

@silviatt
@catherine214 ja som akože tiež zamilovaná do cam, ale buff je asi lepší..... 😒 😒 😀 😀 tak čo teraz???uuuf, ešteže máme dosť času na rozmyslenie 😀 😀

stanislava30
30. aug 2013

@januska7k Nelze říct, že Buff je leší. Koncepčně je to úplně jiný kočárk. Také má v mottu " ... tam kde jiní končí, já začínám." Nelze tyto kočárky ani porovnávat. Takže se rozhodni podle toho, který se ti líbí a vyhovuje více.

PS: ... přiznávám já miluji Cameleona, a celým srdcem jsem Bugabistka 😀 .

stanislava30
30. aug 2013

@catherine214 Rozumím. Jak jsem psala, já miluji také Cameleona, ale mám možnost se mazlit i s Buff a prostě ty dva kočáry nejdou vůbec srovnávat. Tedy aspoň z mého pohledu.

elilei
30. aug 2013

vrelo odporucam! je uzasny! tak ako sa mi zapacil ked som len otehotnela,tak som do neho teraz uplne zamilovana! Do kociku jedznoznacne treba zainvestovat 🙂 🙂 🙂

mecavi
30. aug 2013

Som konecne nasla to najlepsie z najlepsich pre mna😀

evi1829
30. aug 2013

prekraaaasny!!! Aj sestra si ho kúpila, tak tisko zavidim... Moj maly je uz velky na cama

kajuska01
30. aug 2013

@mecavi 🙂 nadhera🙂

snehovavlockapp
30. aug 2013

@mecavi zas slintám 😀 😀 😀

smale
30. aug 2013

@januska7k Tak za mě teda Buffalo. Bydlíme ve městě a velká kola mi na jízdu po městě maximálně vyhovují. A osobně se mi Buffalo líbí mnohem více, než Cam (ale chápu, že tohle je věc názoru). Miluji all black kočárky, takže jsem našeho Buffa nechala "vytunit" a ofoliovat na černo... 😉

smale
30. aug 2013

@januska7k Fotky Buffa all black jsem tady už dávala (strana 483) 🙂

hermiliona
31. aug 2013

@mecavi myslis, ze uz koncis??? 😀

vercicha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vercicha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz