Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

stanislava30
3. sep 2013

@quiduska Adaptéry na autosedčku z Cam+ pasují i na Cam3.

stanislava30
3. sep 2013

@bobozoziliny Do hluboké i na sportovní sedačku můžeš použít fusak originál fusak od BGB. Samozřejmě do hluboké je tzn. s kompromisem. Osobně doporučuji pořídit si originál fusak, protože je přizpůsobený, aby perfektně seděl do sportovní sedačky, nikam nesjížděl. Prostě sedí jak přibitý 🙂

quiduska
3. sep 2013

@stanislava30 a cam+ je ktorý ?

danea77
3. sep 2013

Ahoj. Netušíte čo je toto za tašku na BGB? Ď.

quiduska
3. sep 2013

@danea77 skús pozriet značku Lassing vyzerá ze to je odtiaľ. Dúfam ze som zo dobre napísala -🙂

janinna11
3. sep 2013

@quiduska
@danea77 aj ja si myslim, ze je to lassig. Tuto dokonca mali v oc korzo v predeti.sk asi tak pre 2 mesiacmi ked som tam bola.

stanislava30
3. sep 2013

@quiduska cam+ = Cameleon 2 (druhá generace)

quiduska
3. sep 2013

@stanislava30 diky to som nevedela.

motylek17
4. sep 2013

Ahojte, chcem sa spyta ci ma niektora z vas bugaboo buffalo a ako ste s nim spokojne, pripadne kde ste ho kupovali, kedze na svk ho zatial moc nemaju... dakujem

jsemnejkrassnejsi
4. sep 2013

BGB Avenue👍👍👍👍

januska7k
4. sep 2013

@jsemnejkrassnejsi nemááám slov 🙂 je nádherný.....

deyana
4. sep 2013

@motylek17 včera jsem ho očumovala v Brně v Babyparku, myslím že zasílají do SK

bobozoziliny
5. sep 2013

@motylek17 JA ho mam zatial v skrini, kedze babo sa narodi až v decembri 😀 Kupovali sme ho vo viedni za 1039eur /konstrukciu+farebny potah/ .. Na SK ho nikde nemaju..zatial.. Mne sa osobne viac pacil od cam-a, aj ked posobi trochen "masivnejsie".. Kupila som ho hlavne tomu že je lepsi do terenu, na sneh a tiež nase derave cesty a chodniky 🙂

olimon
5. sep 2013

Baby, prosím Vás, aký je rozdiel medzi tymito podložkami? myslim kvalitovo....a ktorá lepšie pasuje do bee plus?
Dakujeeem 🙂

janinna11
5. sep 2013

@deyana ano, mas pravdu, z babyparku zasielaju bezproblemov aj na SVK, na som tak uz objednavala, a kupovala som tam aj Beecko Allblack, lebo ho podstaten rychlejsie dodaju SK predajcovia, ale bola som si pren osobne, skus ale pozriet aj chytre hracky, super obchodik, ja som si tam objednavala velke kolesa do snehu na Cam3 a aj ine doplnky, super obchod.

catherine214
5. sep 2013

@motylek17 myslim, ze sme to tu uz pisali viackrat, treba pozriet par stran dozadu o buffale, aj som pisala, kde sa da kupit....

catherine214
5. sep 2013

@smale pre teba, ja nemam este sportovy, zatial sa vozime v hlbokom, tak aspon takto aby si videla...

motylek17
5. sep 2013

@catherine214 dakujem

klaris
5. sep 2013

ahojte, chtěla jsem se zeptat, využily jste bugaboo organizer? má smysl ho kupovat? díky za radu....

smale
5. sep 2013

@catherine214 Děkuji, vypadá to krásně 🙂

catherine214
5. sep 2013

@klaris podla mna nie, nic moc sa tam nezmesti

mecavi
5. sep 2013

@klaris ja ano, mam tam vlhke uteraciky, vreckovky, hodim tam rychlo kluce. A penazenku ak si neberiem ziadnu tasku. A mam to hlavne vzdy po ruke. Pripadne rezervna plena🙂

mecavi
5. sep 2013

@catherine214 to mas v bufallo? Tu jette? Pasy ako si tam spravila. Baby pisu na fb ze drina😀 ?

stanislava30
5. sep 2013

@klaris za mě ano, říkám tomu "ledvinka" na kočárku. Při ruce jsou potřebné věci (plínka, ubrousky, malá lahvička, případně mobil, klíče, drobné). Na kratší vyjížďku, nákup nemusím brát celou velkou tašku.

stanislava30
5. sep 2013

@olimon Myslím, že ta v pravo. je to novější typ.

catherine214
6. sep 2013

@mecavi ano v buffalo, vsak ma skoro vystrelo, kym som to tam dala, akoze toto fakt nevymysleli dobre to rozobratie pasov, ale je to tak ako som ti hovorila, ze to je naschval, aby si kupovala len origos, vsak stay original 😀

catherine214
6. sep 2013

@klaris Inak ja som si nechala ladvinku od brio, ta je taka krasna elegantna a ked idem len okolo domu tak mi staci na penazenku, kluce, mobil...mne sa ta origo nelubi, ale je to vec vkusu a nazoru samozrejme, ak sa ti paci, tak si ju kup 😉

klaris
7. sep 2013

díky moc všem za názory... půjdu do toho

mecavi
7. sep 2013

@danea77 je to lässig

bimbo37
8. sep 2013

@catherine214 ahoj moja. boli sme v tom dohnal. diki moc za radu, perfektny vyber a pristup. aj sme vybrali a pojdeme v novembri objednat. cam neo v riflovej verzii. sme sa do neho zamilovali.