Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lia
16. jún 2009

ten fleece asi nie je vhodny od januara,ze??

lia
16. jún 2009

ale denim verzia sa neda asi kombinovat,ze??napr.s farebnou strieskou??jedine dokupit zvlast,ze??

lia
16. jún 2009

ahhaaaa,na holandskej stranke sa to asi da,ze??kto vie dobre english??

lia
16. jún 2009

jaajjj a este som sa chcela spytat kolko stoji kurier z holandska alebo ako to posielaju??

velikanska vdaka 😵

zajo79
16. jún 2009

lia, odkial chces objednavat?

lia
16. jún 2009

no neviem,bud z holandska alebo z ciech,mozno aj pojdeme do prahy,neviem a pisu tam,ze maju vsetko na sklade,tak by som to aj na zivo videla 🙂 .a este sa chcem pozriet v rakusku.
neviem co stoji ten kurier z holandska,aj podla toho.
a neviem najst fusaky do kocara,neviete kde to je na holandskej stranke??zostavujem si zostavu aj ked neviem ci som tam nedala zbytocne veci,kedze neviem dobre jazyk 😒

lia
16. jún 2009

original bugaboo fusaky nie su??

lia
16. jún 2009

a to gecko sa uz nevyraba??aky je rozdiel medzi cameleonom a geckom??
fuuu,to je otaziek 😅

lul
16. jún 2009

ahoj lia.

gecko sa uz asi nepredava, vylepsili ho a vola sa cameleon. Aspon tak som to ja pochopila, ak klamem, opravte ma😀

Kedy chces objednavat? Aj ja chcem ist kuk do rakuska alebo objednat z niekadial. Nespojime postovne? 😉

lul
16. jún 2009

uz si ho videla na zivo? Manzel v sobotu aj jazdil po predajni v TN. Inak skusal "rosypanost" vsetkych kocikov tak, ze nimi zayriasol. Concordu sa skoro odtrhla vanicka (a to nekymacal nejak brutus), bugaboo dopadol v teste najlepsie 😉

flow333
16. jún 2009

lia postovne je podla vahy....TNT kurier z holandska na bee 22,91eur...za 5dni bol doma

lia
16. jún 2009

odkial si lul??ked nekupime v cecchach alebo v rakusku,mozme spojit.ty chces kedy objednavat??
chem ho ist pozriet a nejak sa mi zacinaju lubit biele strechy,ale este som to na zivo nevidela a neviem ci niekde uvcidim 😒
dakujem flow,kolko pred porodom ste kupovali/objednavali kocik??
tak na cameleona moze byt aj raz tolko,je tazsi ako bee a aj ine vsetky veci na toked objednam,urcite to bude tazke

lia
16. jún 2009

mozno sedacku kupim tu,uvidim,ta je dost draha aj cez holandsko.

flow333
16. jún 2009

lia, ja som bee objednavala teraz 2 ci 3 tt dozadu...ale inak kocik som kupovala, resp. objednavala mesiac pred porodom ale nechala som ho v obchode az do porodu, potom siel ponho manzel, som poverciva a nechcela som ho doma a v obchode boli ochotne a mi ho tam uskladnili ked dosiel

flow333
16. jún 2009
lia
16. jún 2009

krasny je ten ruzovy flow,ked budeme mat dievcatko,tak aj mne by sa strasne pacil ruzovyyyy 😵 😵

zajo79
16. jún 2009

flow je tu supeeer. 😵 😵 😵 😵

aj mne sa lubi ruzovy, no ale pre chlapca...to by mi doma nepreslo

kubinkov
16. jún 2009

Flow: to madlo je originál k Bee?

dianauher
16. jún 2009

flow, to madlo je super! drzi dobre? bol to jediny dovod, pre ktory som stale vahala nad bee, lebo mala lilly je hrozne neposedna... mala som po synovi buginu bez madla a prave minuly tyzden som ju predala, lebo mi z nej par krat skoro vypadla...z akeho je to kocika? a predava sa samostatne? planujem sa ist zajtra pozriet do viedne a rozhodnut sa pre farbu, tak nevylucujem, ze ho hned kupim :o) tak by som hned kupila ja to madlo!

zajo79
16. jún 2009

flow pisala ze ma to madlo od chicca

diamand
16. jún 2009

flow- teda ty si hotovy vynalezca, uplne super napad, moja mala ho uz sice nepotrebuje ale nove baby urcite bude, takze dakujem za uzasny napad, este by si mi mohla povedat kde sa da kupit to madlo a na ktory chicco presne je?

flow333
16. jún 2009

mamky madlo som objavila uz davno v KIKE....je to chicco, stoji 11,99eur a model Ct 0.4 ....aspon tak je na navode... pasuje presne tak ako ho mam na kociary, drzi, nelinga, ale pre istotu som tycku kde je uchytene obtocila takou penou, co sa dava pod plavacku, aby mi neposkrabalo tycku na kociary...a da sa aj zlozit kociar bez toho aby sa davalo dole....som spokojna...len skoda, ze sa da dat iba do smeru, proti smeru je hruba tycka, ale zas ked uz dietatko sedi, nech pozera na svet a nie na mamu...vidi ma dost 😀 😀 😀

flow333
16. jún 2009

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_prislusenstvo-k...

tu je, len neviem, ci naj nakup 😀 😀 😀

flow333
16. jún 2009

a este aj material je uplne taky isty ako kociar....uplne ako origos....kto nrvie, ze tam nema byt ani to nezisti 😝

ivka22
16. jún 2009

cafte baby,
nechcete niektora predat modry potah /najlepsie canvas/ na BGB camelona??? len tak pre info....
😉

lul
16. jún 2009

lia - IP.

a co moja otazka na vrchu strany? nik mi neodpovie?

peppapig
16. jún 2009

lul tady mas oficielni bgb web, klikni na barvu a uvidis jak ktera barevna kombinace vypada, zelena zatim v nabidce neni a zluta taky ne (ale tu delavali driv)
http://www.bugaboo.com/uk/en

dianauher
16. jún 2009

nemate niektora zlte bee? alebo nevideli ste ho nahodou nazivo? myslite, ze vyzera ako to na ich stranke? chcem ho uz objednat, len si niesom ista farbou :o(( dik

gingerlady
16. jún 2009

dianauher ja videla vsechny barvy a jsou jeste hezci, nez na fotkach. Takze klidne objednavej, je fakt mooooc pekna 😉

lul
16. jún 2009

peppapig - dakujem, to mam uz nastudovane, len skoda, ze tam maju taky chaby vyber farieb... ☹