Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kajuska01
21. sep 2013

@veronique.ba wwaaaawwww kde si zohnala saharu??

catherine214
21. sep 2013

@veronique.ba tak uz je doma 😀 😵 a co urobis s povodnym camom?

veronique.ba
21. sep 2013

Áno dnes prišiel od Mecavi 🙂 spokojnosť preveliká 😵 😵 😵

tinushka13
21. sep 2013

Baby aký je rozdiel medzi GECKO a CAMELEON? Možno ste to tu už písali, ale fakt sa mi nechce blúdiť medzi toľkými príspevkami. ďakujem vám kočky. máte super vkus 😀

dolcegucci
21. sep 2013

@veronique.ba to tam mas stokke kozusku?

mecavi
22. sep 2013

🙂

barborkamar
22. sep 2013

Baby nepredávate niektorá zadné kolieska na bee to klasické?Alebo neviete o niekom ? Diky..

kajuska01
22. sep 2013

@mecavi tvoj novy??

kajuska01
22. sep 2013

@mecavi myslim favorit.... 🙂

mecavi
22. sep 2013

@kajuska01 ale nie 🙂 to je len h netu🙂

h0sher
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronique.ba
22. sep 2013

@dolcegucci mam to od dodavatela kozusiniek pre Stokke z Norska, ale vstrihnuta pre Cam 🙂

stanislava30
23. sep 2013

@h0sher Mně připadá 7 měsíců starý Cameleon Denim za tuto cenu hodně podezřelý. Aby to nebyl bugaboo fejk. V loňském roce se jich na trhu objevilo strašně moc a v Anglii snad nejvíc.

catherine214
23. sep 2013

@h0sher teda nechcem rypat, ale nasla som si ten inzerat, ale to nie je cameleon 3 ani omylom, to je 2, to vidis podla stuplov na prednych kolesach a teda urcite je poriadne jazdeny, nakolko tie male predne kolecka su v dost zlom stave, vidis to na vyske tej gumy...a nie je mozne, aby sa ta latka za 7 m takto vysisovala, ja som mala cama 2 roky a ten ozaj vyzeral ako novy.....ale toto ma od toho dalekoooooo

catherine214
23. sep 2013

Dnes sme prvykrat nasadili sportovu cast, mala bola spokojna 😉 ale za vanickou mi je smutno, tak rychlo tie deti rastu 😲

catherine214
23. sep 2013

@smale ako si spokojna s tym kosikom, ked je taky otvoreny?ja som dnes to mala prvykrat a teda brutal nezvyk, lebo ked bola hlboka vana, tak to tak prekryvala, ale teraz je to moc otvorene, som rozmyslala, ze na camovi to bolo lepsie ...ci?

smale
23. sep 2013

@catherine214 Já jsem Cama neměla, tak nemám srovnání. Ale mě ten koš na Buffovi moc vyhovuje. Naložím tam spoustu věcí, i velký nákup, pod tou sitkou vozím deku a nepřekáží. A většinou v koši vozím psa (Yorkšíra), který tam sedí a kouká ven. 😀 😀

catherine214
23. sep 2013

@smale joj tak to potom ano,a plastenku davas kde,ta zabera tolko miesta...neznasam tieto ich mega plastenky aj na bee.inakaj ja som mala yorkov dvoch,teraz jeden po 15rokoch uz zomrel. Dnes ked tak fukalo som myslela,ze vsetko odtiaľ odleti😀

smale
23. sep 2013

@catherine214 Na pláštěnku jsem si nechala ušít takovou kapsu/tašku. Vozím ji tam a nepřekáží v koši. Ale jinak ty pláštěnky BGB jsou děsné (špatně se nasazují a zabírají moc místa). Kdybych věděla o nějaké jiné, která by na Buffa seděla, určitě bych ji koupila. Nevíš o nějaké?

catherine214
23. sep 2013

@smale to je dobre toto😀dobry napad,praveze neviem o ziadnej,viem se na bee sedi elodie plastenka.Inak aky mas do buffa fusak na zimu?ja som teraz kupila aj black strechu a mam cierny s runom,ci to nebude jak pohrebak a mam aj elodie apple...

smale
23. sep 2013

@catherine214 Já mám na Buffa černou střechu, ted máme fusak tento (nechala jsem si šít tenký/přechodový) a až bude chladněji, nasadím BGB Arctic - pořídila jsem červený. A do Bee jsem objednala ED Retro, ten se bude hodit i k jade green stříšce... 😀

catherine214
23. sep 2013

@smale tak potom budem pouzivat ten apple,inak tie pasy a to prevliekanie najma na bee fakt nemusim,maly vyzerá byt spokojny.folie na ruckach dobre funguju stale?

smale
23. sep 2013

@catherine214 Já taky plánuji na každý kočár nasadit jeden fusak, abych to nemusela přehazovat a provlíkat pásy!!! 😖
Folie je v pohodě. 🙂 A já už přemýšlím, že bych zkusila ještě nějakou další folii...líbí se mi stříbrná karbonová...

jessey
23. sep 2013

@veronique.ba co to je za decka?? inak krasny kociarik🙂

klaris
23. sep 2013

@smale muzu se zeptat, kde sis nechala usit kapsu na plastenku? Podobnou ci stejniu bych potrebovala na Cama...? Diky

jessey
23. sep 2013

Baby toto je aj na bee plus ci nie? ci radsej ten druhy? nieje moc velky?

smale
23. sep 2013

@klaris Koukni na MMB, Lucie K. (nadinne) ID 75671, šije to na různé kočárky a myslím, že i na Cama nebude problém. ;)

smale
23. sep 2013

@jessey Ano, je to na Bee plus. 🙂 Tu první mám na prodej, pokud bys chtěla. ;)

tinushka13
23. sep 2013

Kočky prosím Vás , predávate tu niektorá striešku na Cameleon? farba: čierna, oranžová, červená... nevyblednuté a môže byť aj ten fleesový. dakujem 😉

veronique.ba
24. sep 2013

@jessey decka je mamas & papas - millie & boris. Kvalitná a príjemná na dotyk 😵 a čo sa týka prenosnej tašky na Bee je aj na Bee+ ale táto polstrovaná taška je podľa mňa veľká a nepraktická :( kúpila som si ju cez internet, kvoli dovolenke, aby mi nezničili kočík. Nakoniec taška išla z domu ešte pred dovolenkou :( Ten nový typ prenosnej tašky sa dá zložiť tak ako pláštenka na kočík, ale dievčatá mi písali, že sa im tiež nepáčila... tak neviem