Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

klaris
24. sep 2013

@smale diky za info 🙂

jessey
24. sep 2013

@veronique.ba tak to nebudem kupovat tu cestu lietadlom to snad prezije a skusim to este narychlo zabalit do folie. inak ta decka je super ale tu sa uz zohnat neda

jessey
24. sep 2013

@veronique.ba ale ta posta🙂

ifkael
25. sep 2013

@jessey maju ju aj v premamam predajniach..a aj na kociky.sk som ju videla niekedy, teraz som to nekontrolovala, ale tak pozri

martinano
25. sep 2013

@jessey tato taska co si dala obrazok je len na bee plus, iny kocik ti tam nevojde, zlozi sa ako plastenka do kocika. ta velka polostrovana je na vsetky bugaboo

veronique.ba
25. sep 2013

@martinano Je polstrovana univerzálna na všetky kočíky, ale je aj špeciálna na Bee ;) mala som ju doma a teda aj Bee+ sa tam vošlo len bez koliesok a bola veľkááá. Tú novú skladateľnú majú len od jari.

martinano
25. sep 2013

@veronique.ba js Viem mam tie najnovsie doma aj velju aj malu

mahulenka87
25. sep 2013

kočky, ak by ste chcela niektorá ušiť striešku na Buffalo, tak už som dala jednej kočke strih 😉 Je na Sashe - nick bajkonur.

mahulenka87
25. sep 2013

@catherine214 v hlbokej ste sa vozili do 7 mesiacov?
Mne sa tie nepáči na Buff taký otvorený koš. ale myslím že by sa dal lahko ušiť taký "kryt" - čierna nepremokavá látka na suchý zips....

catherine214
25. sep 2013

@mahulenka87 ahoj, ano dnes mame presne 7 mesiacov, ale ona sa tam este zmesti, len uz strasne sa nadviha a chce pozerat von, aj ked mne je za vanou smutnooooo 😔 len vzdy ked sa zobudila, ona moc dlho nepospi, tak rev a teraz predsalen trochen vidi, tak je spokojnejsia, ale sama este nesedi, takze vozim len na lezato...
No a presne nad takym krytom aj rozmyslam, ze nieco take zbucham.... 😅

mahulenka87
25. sep 2013

@catherine214 dokázala by si si to sama ušiť? potom daj foto 😉

ejmi25
25. sep 2013

hrozny kociar sme sa s mojim smiali,jedny ho maju cierny a ta korba vyzera ako truhla,a nizky,no otras..

ifkael
25. sep 2013

@ejmi25 a Ty mas aky kocik?

ifkael
25. sep 2013

@ejmi25 nikto inteligentny nechodi pisat do tem, ze co vsetko sa mu nepaci...tiez by som mohla pisat do tem, ze ake otrasne kociky maju, polske haraburdy ci ine... dakujeme za Tvoj podnetny prispevok. truhla byva hneda.

a je to len kocik, ak Ta znervoznuje, tak si ho nevsimaj.

ustrachana
25. sep 2013

@ifkael ak by sa mohli pisat prispevky velkymi pismenami tak ti dam ten najväcsi big like na svete 🙂)))))presne toto ma napadlo po precitani tej "skusenosti" s BGB 🙂)))

ifkael
25. sep 2013

@ustrachana dakujem...len cakam na informaciu ake luxusne dokonale vozitko maju v Banovciach ... hm..asi sa nedockam odpovede. lebo teda este vyberam, by som si nechala teda poradit, ake je to prave vozidlo...

ustrachana
25. sep 2013

@ifkael urcite to bude "vymakate", tankodromove strakate delo 😀

vika9792
25. sep 2013

dievcata? kde kupujete origos striesky na bee+? chcelo by to zmenu 🙂

klaris
26. sep 2013

Holky, neprodavate nektera z vas nebo nekdo, o kom vite, potahy na cameleona sunny gold? Diky.....

mecavi
26. sep 2013

@jessey ja som tu decku objednala na nej hracky.

catherine214
26. sep 2013

@vika9792 bazar, predeti.sk, hocikde 😀

catherine214
26. sep 2013

@klaris to su tie zlte s modrymi pasmi vnutri?

mahulenka87
26. sep 2013

kočky, ak by ste niektorá chcela ušiť predĺženú STRIEŠKU ako je na Buffale, napíšte mi a dám vám kontakt na pani čo šije striešky. Dala som jej strih 😉

catherine214
26. sep 2013

@mahulenka87 uz mas tu striesku hotovu?hod foto...

klaris
26. sep 2013

@catherine214 ano, s prouzky uvnitr. Vis o nekom?

mahulenka87
26. sep 2013

@catherine214 ešte nie. potom dám aj foto 😉

ivett
26. sep 2013

holky, které máte BGB Buffalo, zvládne myslíte hory? jakože sníh a alpy? ne tůry, ale na normoš fungování, jako procházky po více sněhu a tak? Cam to zvládne se zimníma kolama, to vím, ale Buff je dělaný už jako terénní, zvládne to teda taky?

ivett
26. sep 2013

a ještě dotaz, podložka do BGB origoš, ta, co má ten hranatější spodní díl, bude pasovat do Buffa?

jessey
26. sep 2013

@mecavi
@veronique.ba
@ifkael baby ja som ju objednala cez ebay ale objednala som aj tu origos bgb. No ale co mam robit ked sa mi pacia obe. nie je to nejaka choroba?🙂