Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zan33
10. okt 2013

@januska7k Maxi Cosi s adapterom.

silviatt
11. okt 2013

@kafoditka ja som to skusala a nepasovalo. Kamoska ma cam 3, ja 2 a neislo. Zavadzali tam take akoby plastove cupliky. Niekto mi poradil odrezat to, ale to by nebolo pevne. Takze som bola sklamana :(

bobozoziliny
11. okt 2013

@lencuskac Aj ja by som mala zaujem.... Inak pozeram ze tiez zo ZA 🙂

magic08
11. okt 2013

kocky, poradne, kde si dat usit stiresku na cameleona? dakujem

ifkael
11. okt 2013
magic08
11. okt 2013

@ifkael o nej viem, aj som pozerala latky, no nenasla som nic, co by ma nadchlo... cchem kombinaciu zltej modre, pripadne aj zelenej... no skusim jej napisat...
dakujem

ifkael
11. okt 2013

@magic08 no potah si musis vybrat sama 😉 posle Ti vzorkovnik latok
sije super

magic08
11. okt 2013

@ifkael aha, takze to co ma v inzratoch nie je vsetko? co sa tyka latok?
ty si si davala nieco sit u nje?

ifkael
11. okt 2013

@magic08 ano, podlozky a strechu na beecko. ma tam dobre vystuhy, pekne striesky drzia, a dobre to je usite.

magic08
11. okt 2013

@ifkael dakujem... snad sa nejako dohodneme... 😀

smale
11. okt 2013

@ifkael Já mám Buffalo s černou folií a vypadá jak all black. Když je to dobře nalepené, není poznat, že se jedná o folii. 😉

ifkael
11. okt 2013

este maly dotaz..na cam3 ide len maxi-cosi autosedacka? alebo aj roemer?

ifkael
11. okt 2013

tak pardon..mala som najskor pohladat. nasla som adaptery, takze da sa dat aj roemer 😉

lencuskac
11. okt 2013

@bobozoziliny ahoj. Áno sme zo Žiliny. Pošli prosím na seba email alebo Facebook a pošlem vzorky látok a keď si vyberies dáme usit🙂 pekný večer.

jessey
11. okt 2013

@hermiliona no hned ako prisli do predaja bola u mna. len ja som si ju objednala uz skor teraz myslim ze nebude problem.

jessey
11. okt 2013

taka mala story: dnes sme leteli za tatinom. Na letisku mi pan hovori ze zlozte kocik (beecko +) no a ja v strese, milion batoziny,mala, no samozrejme mi to tak sup sup neslo. tak ze ok. zobral ho. baby ten mi ho komplet rozobral. preskenoval podlozku kolesa vsetko. ako kukala som jak debil. Neviem co by som si tam asi tak skryla 😎 😎

klarawerder
11. okt 2013

@jessey Tak pán si asi myslel, že matka s dítětem bude v kolečkách od kočáru pašovat minimálně dvě kila kokainu 😀 😀

jessey
11. okt 2013

@klarawerder no sacovali nas tam ako teroristov ci paserakov..

h0sher
11. okt 2013

@evinam predpokladam,ze clo+dph by si pri vacsich veciach platila :P

mahulenka87
11. okt 2013

@lencuskac a za akú cenu ich šije?

janinna11
11. okt 2013

@lencuskac ahoj, krasne striesky s predlzovacim dielom, mozem vediet kto ti sil? Mala by som aj ja zaujem. Dakujem

mahulenka87
11. okt 2013

@chikitacmuk no záleží od výšky dieťatka... kuk: http://bilder.ombarnvagnar.com/2013/04/buffalo_...

lencuskac
11. okt 2013

@mahulenka87 ahoj. Predlzovacie striesky stoja 35€ vcetne posty a sú z nepremokavej látky.

lencuskac
11. okt 2013

@janinna11 ahoj. Sije ich moja susedka. V prípade záujmu pošli do správy na seba email alebo Facebook a pošlem vzorkovnik látok🙂

hermiliona
12. okt 2013

Ahojte holky, napadlo ma, keby sa vytvori skupina bugaboo normalne, ako je aj napr.Radi paradime svoje deticky??Normalne s moderatorom.Tam je to take prehladnejsie, aj fotky su prehladnejsie, pripadne by sme si tam mohli predavat, vemienat nase bugaboo doplnky atd.
To len napadik z rana 😀 lebo toto pokial sa tu preklikam, mam nerva 😀

jessey
12. okt 2013

@hermiliona to je napad dobry.
mozme ju zalozit a mozem sa do toho pustit aj ja ak suhlasite? + niekto. ako adminky, moze byt?

jessey
12. okt 2013

Alebo navrhnite adminky a nech ju zalozi aj niekto iny ak teda🙂

hermiliona
12. okt 2013

@jessey nech sa paci, ja som za, nech si moderatorka 🙂 som rada, ze sa Vam napad paci.ja by som sa tomu moc tesila.

jessey
12. okt 2013

@hermiliona a ty druha.a este @mecavi ak by suhlasila. ale su tu aj ostatne baby tak prosim si to premyslite a dajte vase nazory,

hermiliona
12. okt 2013

@jessey musim teraz letiet von ked pridem napisem papa 🙂