• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
@januska7k maxicosi Cabrio fix
12. okt 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacka66 skus limango.de
12. okt 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiliona
@jessey co to co to? Myslis ako na fb? Myslim Lydia ze to bude tak trosku podobne tejto diskusii. Aj tam obcas musim hladat ze co bolo vcera pisane:slight_smile: ale som za. Samozrejme
12. okt 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mecavi Akoze skupina by sa volala bugaboo kocik napriklad. tu na mk. a tam mas napriklad prehladnejsie foto, a prispevky. Budes musiet aj tam hladat ale je to prehladnejsie ako tu.
12. okt 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. okt 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ifkael To je super. :slight_smile: A kdyby se tam ještě daly dát "podskupiny" / "záložky", tak by to bylo super, si myslím. :wink: Mám na mysli rozdělit to na jednotlivé typy kočárů (Cameleon, Bee, Donkey, Buffalo + třeba Doplnky a příslušenství). Tak by to bylo přehledné a každý by si hned našel ten kočár, který ho zajímá. V diskusi na MK je to vše v jednom a něco dohledat je fakt problém. :unamused:
12. okt 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@smale pisem cez mobil, pozriem to vecer cez pc

Pripadne ak to baby urobia dovtedy ;)
12. okt 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mecavi
@smale
@jessey
@ifkael dievcence cosika vymyslite :slight_smile: a potriedte si to moderatorstvo, bo ja neviem, ci by som to zvladala, co to vobec obnasa a pri mojich krpcoch ...:slight_smile: ale ak by sa nikto do toho nebral, tak pom aj ja :grinning: lebo ta skupina by bola paradna :slight_smile: a Mirka hej nieco take ako na FB
12. okt 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jessey s bee som letela (resp. odlietala) 10-krat a nikto mi ho nerozoberal, ani by som to nedovolila. Vzdy stacilo dat ho zlozeny cez scanner.
12. okt 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasenkah asi preto ze mi to neslo zlozit:slight_smile: Bola som v strese:slight_smile: Prvykrat som letela s malou.
12. okt 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januska7k Ahoj, na kočárek lze připevnit autosedačky Maxi Cosi Cabrio nebo Pebble, BeSafe iZiGo, Cybex všechny Atony, Romer.

@kafoditka jde to, ale musí se tam něco málo doupavit, ale nevím přesně co.

@ellysa zkus si zavolat do AV mají tam systém slev pro registrované zákazníky.
12. okt 2013 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mecavi
@jessey presne tak, bude to prehladnejsie, a napr, ked budes chciet vidiet iba rychlo fotky pridane v ten den, kliknes hore a mas iba foto a tutok sa musim hrabat cez kazdu jednu konverzaciu.alebo das oznacit nieco co treba a najde ti to :slight_smile:
12. okt 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael no pocuj, vidim, ze sa vyznas navrhujem ta za dalsiu moderatorku :slight_smile:
12. okt 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte. Viete mi niekto poradiť kde sa dajú kúpiť háčiky na kočík na kabelku? Ďakujem
13. okt 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leony83 Ano, prodává se asi pod 3 značkami.
13. okt 2013 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leony83 @stanislava30 len pre info, napriek tomu, ze je to napodobenina BGB, Osann je nemecky vyrobca.. Takze netreba hadzat vsetko do cinskeho vreca :wink:
http://www.beebop-kinderwagen.de/en/osann.html
14. okt 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink31 prefektná napodobenina. Mne sa celkom páči :wink: ale farbu by som si len ťažko vyberala.. aspoň podľa fotiek je to nič moc :-/
14. okt 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink31 dik za info. prave to mi neslo do hlavy, ze ho predavaju same nemecke eshopy... vyzera to tak, ze o par dni budeme bez kocika a neviem ci mam este investovat do bgb alebo stokke...
14. okt 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leony83 a nestacilo by vam uz plusko? Ci kvoli zime a kolieskam riesis takyto vacsi kocik?
14. okt 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leony83 já to viděla naživo a je to strašný, já bych to nekoupila...
14. okt 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@januska7k aj Cybex s adaptermi Maxi Cosi
14. okt 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pink31 ano je to německáznačka, ale tento kočrek se vyrábí ve stejné továrně v Číně jako např. kočárek Papiwi Sky, Ferrari kočárek a na další značku si nemohu za boha vzpomenout.
A neděljete si iluze, že když je to německá firma, tak že nemá ve svém portfoliu výrobky vyráběné v Číně.
MMCH továrna, která vyrábí tento typ kočárku jako NO Name a firmy si na něj dávají své logo příp. dle jejich potávky jim ušijí barevné kombinace, má svou vlastí značku kočárku GB Baby.
14. okt 2013 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,

nezvyknem takto ponúkať svoje veci na predaj, ale ešte pred tehotenstvom sme s manželom plánovali kúpiť kočík bugaboo. A tak som si kúpila ruksak na kočík značky Bugaboo. Ale nakoniec sme kočík kúpili iný a tento ruksak - taška nám žiaľ na kočík nesedí. Ak by ste niektorá mala záujem, tak ho rada predám. Ja som zaň dala 25,- EUR + poštovné. Predávam ho za 15,- EUR + poštovné. Je krásny čierny, nevyblednutý, nepoškodený, bez fľakov a potrhania. Žiadne vnútorné poškodenia.
14. okt 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava30 ja som len konstatovala, ze to nie je vyslovene cinsky vyrobok.. kopec znackovych veci sa vyraba v Cine, je to len pod nemeckou znackou. :wink: ja som ho ani neodporucala a ani nic ine :slight_smile: tiez by som donho osobne nesla..
14. okt 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenotkab vcera jsem nasla klipy od jj cole na ceskem mmb. Hacky nikoliv. Kdyby nekdo vedel, taky budu rada
14. okt 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám ten kočík a za žiadny by som ho nevymenila...ľahký, krásny
14. okt 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@viktorka555 aky ten? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok