• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

9. októbra 2017 
Dievčatá , aký fusak by ste zvolili do bugaboo bee so strieskou sunny gold? Čierny sa mi zda dost tmavý , páči sa mi celkom royal blue. Dnes som videla naživo Elodie petit royal a je uuuzasny...myslite , že by mohol byt aj ten ?
21. okt 2013 o 20:38  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jsemnejkrassnejsi aky hladas?cierny ci grey?
21. okt 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. okt 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, aký máte nánožník na BGB šporťák? či stačí len fusak?
22. okt 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes by mi mala prísť nová strieška na Buffíka :grinning: potom hodím foto :wink:
22. okt 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
AHojte. Chcem sa spytat ake ine znacky fusakov/nanoznikov sedia na bgb?? Ja mam konkretne buffalo, ale akosi mi pride dost 100 eur dat za origos fusak.. Danke. :wink:
22. okt 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobozoziliny nánožník se dá nechat ušít, jinak na prodej jsou jen nějaké univerzální, např. od Emitexu, ale podle mě moc dobře nesedí...co se týče fusaků, mám u BGB zkušenost s originálem, lodger bunker a elodie details, všechny sedí ok, nejlíp sedí samozřejmě origoš, ale ta cena je šílená, to máš recht...
22. okt 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
daka overena stranka, chcem kupit yoyo babyzen. dik
23. okt 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobozoziliny ja mam ed, a mala som lodger, jukni bazar isto zozenies nico pekne
23. okt 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencuskac paní co to šije je asi slovenka, že? a za kolik to šije? jsou bozi!
23. okt 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky, poradíte mi některá ohledně Buffíka a stupátka pro větší dítko? Pasuje k němu ten skate z Cama? A jak je to složité na namontování a odmontování? Dávám dcerku dvakrát týdně do školky a zatím jezdíme na kolobajdě s madlem, ale za chvilku se malý narodí a já bych dvakrát týdně školku chtěla zvládat i s kočárkem, ale dcerka je malá (2 a půl) a jít s ní úplně pěšo nemá význam, protože by furt sbírala kameny a tak… :slight_smile: A na osm bychom to nestihly… Ve dvanáct jedem zase zpět a to je pro změnu zralá do postele…A prostě neujde. Ale zároveň nechci mít stupátko na Bufíkovi pořád. Prostě jen ty dva dny školkové. Tak jsem zvědavá, jak rychle se dá namontovat a zase odstranit, pokud vůbec pasuje na Buffa… Dík za všechny poznatky…
23. okt 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam otazku k bgb cameleon - boli sme pred v podstate rozhodnuti, ale manzelovi prekaza, ze dieta nie je rovno - rovna plocha na ktorej lezi ked ho dame v sportaku do lahu, ale ze ta plocha ostava taka "sedackova", dufam ze chapete co myslim - neprekaza to vam, alebo detom?
23. okt 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pa_mi presne toto sa aj mne na ňom nepáči a to je asi to jediné... dieťaťko ako keby nespalo na rovnom..
23. okt 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pa_mi
@luciahol spíš naopak, dítě zůstává v přirozené poloze, váhu těla má rozloženou na kyčlích, oblý tvar sedačky zajišťuje široké sezení (stejně jako se teď hodně diskutuje s klokankama, že má mít dítě široký posed), když dítě usíná nebo odpočívá, tak mu tvar sedačky zajistí perfektní oporu celý zad a dítě neujíždí do stran a neláme si hlavičku (nevím, jak to dobře popsat). V obchodě nám říkali, že hodně rehabilitačních sester bylo z té sedačky naopak nadšené, a snad i nějací lékaři. A když doma odpočíváš, tak si taky zvedneš nohy a sesuneš se v křesle. Aspoň nebudou mít křečové žíly :grinning:
23. okt 2013 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@stanislava30 Přesně tak.Já jsem si to také hodně zjišťovala,než jsem tenhle kočárek koupila a všude byli za jedno,že je to tak pro dítě lepší.Nakonec jsem se jela poradit i za kamarádkou rehabilitační doktorkou a ta mi ho jednoznačně schválila.Prý je rozdíl mezi tím,jak spíme v noci a jak přes den.V noci by mělo bý miminko na rovném,ale naopak přes den by mělo mít nožičky mírně nahoru.Takže jsem ho koupila a obě moje holčičky v něm spokojeně spinkaly a nebyl žádný problém :grinning: .
23. okt 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pa_mi
@luciahol tento korýtkový sed je ideálny pre dieťa okolo 6 mesiacov,ked už nechce ležať,ale nevie ešte sedieť...
v kočíku s polohovatelným chrbátom nesedí,ale padá do strán čiže z ortopedického hladiska neni o čom :slight_smile:
23. okt 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@stanislava30 @kacka66 @andrea999 dik baby, budem doma lobovat dalej :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pa_mi Korýtkový sed se mi nelíbil, dokud jsem neotestovala na vlastním dítěti. Rozdíl ve spokojenosti (u mě i dcery) oproti sporťáku do lehu minimálně 100 %. Z uřvaného nespokojence náhle šťastné dítě, kterému se v kočárku zase líbilo. Musím na rovinu přiznat, že tenhle tvar poskytuje dítěti opravdu mnohem lepší oporu. A pokud jezdila dcera občas vleže v golfkách (moc nechtěla, prostě se jí to nelíbilo), tak si stejně nožky hodila přes madlo a měla je nahoru.
23. okt 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jenny.kay wau, to by som inak necakala
23. okt 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pa_mi No, já byla taky překvapená, ale okamžitá změna byla patrná už v obchodě při zkoušení kočárku, kdy se malá uvelebila, nasadila šťastný úsměv a už odmítla z kočárku vylézt :grinning:
23. okt 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jenny.kay no tak nekup to....co by sme pre drobcov neurobili vsak?
23. okt 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valik namontovanie a odňatia je behom 5s fakt super ale ci sedí na buffa neviem my mame na Cam a bee
23. okt 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentila.g Děkuji za info, tak to je fajn, že je tak rychle k namontování - to by nám fakt splnilo účel. Možná mi poradí prodejce, jestli na Buffa taky pasuje...
23. okt 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valik ale jde -)
23. okt 2013 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava30 prosím ťa toto vajíčko pasuje na cam áno???Ďakujem veľmi pekne:slight_smile: http://www.modrykonik.sk/market/autosedacky/25gv/vajicko-maxi-cosi-cabriofix/
23. okt 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava30 Jééé, díky!!! Tak to je super. Moc děkuji za info i za fotku.
23. okt 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@januska7k ano pasuje, musíš mít dokoupené adaptéry ke kočárku na Maxi Cosi. Jen ta cena mi přijde podezřele nízká.
23. okt 2013 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava30 no veď práve, tiež sa mi nezdá tá cena.... :unamused: lebo rozmýšľala som že ho kúpim, ale cena..no neviem neviem..čo by si mi poradila??radšej nekúpiť asi čoo??alebo osobne ho ísť pozrieť...
23. okt 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januska7k uričtě bych si jí nenechala poslat poštou, ale raději bych volila osobní předání. Myslím, že je cca 3-4 roky stará, ale je mi to hodně podezřelé. Očekávala bych cenu okolo 2 000,- Kč cca 77,- €.
23. okt 2013 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanislava30 asi sa teda vykašlem na to :unamused: ale zase nechcela som kupovať novú, len sa bojím takto kupovať keď newiem čo a ako... :unamused: čo som tu pozerala bazárik tak sú tu ceny aj okolo tých 30€...
23. okt 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok