Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zlatulka89
3. dec 2013

holky,prosím poraďte nějak se vtěch bugaboo kočarcich ztrácím, je ktomu i autosedačka ? v kterých obchodech ho můžu omrknout - ostrava - nevíte ? popřípadě Praha ,děkuji

jankadr
3. dec 2013

@zlatulka89 da sa pozriet v Brne- chytry hracky a sedacku treba dokupit a k nej adaptery

kj
3. dec 2013

@hamma na chytryhracky.cz maji nahradni dily na bugaboo 🙂

kj
3. dec 2013

@zipsy na 2 roky a 9 mesicu je cameleon maly - ale zalezi jak mate velke dite - moje holcicka ma 2,5 a cam uz ji je maly ... Navic uz davno v kocarku nechce jezdit...

kafoditka
3. dec 2013

kocky, prosim vas, zimne kolesa z cam3 nepasuju na cam2, vsak? alebo sa mylim?

paszelkasp
3. dec 2013

Ahojte, mate tu niekto BGB buffalo? lebo zvazujem jeho kupu a chcem sa opytat ohladom skladnosti. dakujem, pripadne ak niektora predavate, rada sa nanho pozriem.

standu
3. dec 2013

Baby, otazocka. vazne. dnes som stala 10metrov popri iducom bgb cam. strasne vrzgal. to je bezne????

evi1829
3. dec 2013

@kacka66 TMAVO MODRÝ??? Odkial ho más prosim ta?? Ten by úzastne pasoval na moj neonik.

zipsy
4. dec 2013

@kj No, uz som vcera kupila, dnes ideme na prvu vychadzku, tak uvidime. Ale zatial sa zmesti, sice tesne 🙂 ale aj tak nema rad strechu nad hlavou. Zimu v nom prezijeme a potom sa uz s kocikmi rozlucim.

kacka66
4. dec 2013

@evi1829 není tmavě modrý,ale černý 🙂 .Ale ta paní,co to šije má všechny možné látky,tak myslím,že ušít tmavě modrý by nebyl problém.Najdi si na českém mimibazaru oxana70.Je fakt šikovná.

evi1829
4. dec 2013

@kacka66 dakujem!!!

h0sher
5. dec 2013

BGB BUFFALO objednany,uz cakam len na prichod.....mala Ivanka sa uz nevie dockat

kajuska01
5. dec 2013

@h0sher skvela volba 🙂

jsva
5. dec 2013

ahojte chcela by som sa spytat či nepredáva niektorá z vás fusak arctic high performance alebo kde by som ho mohla zohnat najlacnejsie..

vika9792
8. dec 2013

Ak by ste predavali cam3 alebo buffalo, napiste IP, zhanam 🙂 dakujem

paszelkasp
9. dec 2013

@h0sher odkial si prosim ta objednavala? lebo ja na svk strankach neviem nikde najst ☹

mmalacinova
9. dec 2013

Cameleon je naj super kocik aky moze byt. Mam aj Stokke,ale to sa neda porovnat 😉 Teraz sme si zaobstarali aj bee+ a na znacku bugaboo nedam dopustit. A ze vrzgal cam. No jasne ked uz ma mozno 3 majtelku aj kocik si zasluzi pekne zaobstaranie. S bugaboo som nadmieru spokojna viac ako so stokke !! A uz sa tesim na jar a leto kedy vytiahneme bee+ 🙂 Ved mam aj v albume tie vsetky nase kociariky. Vyskusali sme Quinny mood,stokke,bugaboo cam a bugaboo bee+ 🙂 A odporucam ho

taminameiki
10. dec 2013

ahojte predavam buffalo ma dva mesiace.... 100% stav plus bugaboo organizer a drziak na pitie . cena 680€ davam ho preto tak lacno lebo som stratila sek

catherine214
10. dec 2013

@mmalacinova uplny suhlas!ja mam tiz vsetky a su super, milujeeem, tiez mam album 😉

catherine214
10. dec 2013

@kafoditka nepasuju!

ivett
10. dec 2013

@zlatulka89 v Ostrave ho nenajdes,v Prazev Malviku treba nebo v Anna a Viktorie...

ivett
10. dec 2013

@paszelkasp podvozek je super skladny,se sportovni sedackou to bude taky ok,ja mam zatim hlubokou korbu a s ni a podvozkem mi zabere cely kufr v aute,ale ani tak bych nemenila...

vika9792
11. dec 2013

@ivett ahoj, ty mas bgb buffalo? zaujimalo by ma, ci sa vsetky striesky daju tak odzipsovat, ako ta modra. az po nozky? lebo neviem, ci to len modra sa tak da, alebo vsetky. dakujem 🙂

ivett
11. dec 2013

@vika9792 ano mám, a všechny origoš stříšky na Buffa jdou odzipovat, já mám v barvě pink 😉

ivett
11. dec 2013

@vika9792 Buff má v barvách na výběr - černou, off white, pink, red a tuším royal blue (tu tm. modrou) a pak petrol blue (to je nádherná petrolejová, mít kluka, jdu do ní), snad jsem žádnou nezapomněla, a u všech je zip a rozepnout jdou...

vika9792
11. dec 2013

@ivett dakujem. super, tak uz som na 100% rozhodnuta 🙂

ivett
11. dec 2013

@vika9792 určitě budeš spokojená 😉

atuska24
11. dec 2013

Baby kde ste kupovali madlo na bee+ a ake je dobre?

pa_mi
11. dec 2013

Baby chceli by sme kupit cam3, takze ak chcete niektora predat, cakam na ponuky 🙂