Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lillynka123
11. dec 2013

Ahojte, prave vyberame kociarik a zatial sa mi najviac pozdava Bugaboo Cameleon 3. Boli sme ho pozriet uz aj v predajni v Prahe a tam sa mi zdal dokonaly 🙂 Je nieco zle/ neprakticke na tychto kociarikoch? Dopocula som sa len, ze sportova sedacka sa tam neda uplne sklopit a dietatko v nej potom nevie pohodlne spat. P.S: som prvorodicka takze sa este do toho moc nevyznam 🙂 ďakujem za odpovede

ivett
12. dec 2013

@lillynka123 sedačka se sklopit dá, jen nejdou zvlášť polohovat záda a nožičky, takže dítě neleží rovně jako v postýlce třeba, ale prostě sedí ve vytvarované sedačce a ta se celá naklápí, dřív jsem byla proti tomu, měla jsem plno kočárů a většinu polohovacích do lehu klasického, teď mám Buffalo a docela se na sporťák těším...
Cam bude fajn, záleží kam s ním nejvíc jezdíš, je do města super, zvládne lehčí terén, horší terén pak s terénními koly, co se dají dokoupit, ale z toho se pak stává fakt tank, kupovala bych je snad jen do hor na sníh...já myslím, že spokojená budeš...hluboká korba je celkem prostorná, ale nízko posazená, téměř se nejde dostat do košíku pod kočárem, u sporťáku už ten problém není...

paszelkasp
12. dec 2013

@ivett ja velmi zvazujem cam, prave kvoli zime. nie oravsku s 2m snehu, ale taku mestsku, kde tu neodhrnute chodniky, lad na chodnikoch. sem tam diera na ceste. myslite ze to zvladne ten kocik?

ivett
12. dec 2013

@paszelkasp ve sněhu má problém každý kočárek, každopádně velká kola to zvládnou vždycky líp, to se holt srovnávat nedá, když si koupíši ty terénní kola, zimu v klidu přežiješ, jen se to hůř ovládá, nejsou otočné, jdou natáčet jen kousek...s těma malýma v zimě v břečce a v neodhrabaném sněhu si mákneš, ale určitě když je zaaretuješ to taky zvládneš, jen je to fuška a kočár tlačíš veškeou silou, prostě nejede sám, ale zase, v zimě a v takových hnusných břečkách se ven nechodí tak často, takže za mě to Cam zvládne, jen nečekej, že tak lehce, jak pojede po městě a po rovinkách, pojede i v tom sněhu nebo v terénu...Odpružený je každopádně perfektně 😉

andrea999
12. dec 2013

@paszelkasp presne - sem tam neodhrnuté,sem tam ľad na chodníku..bez zimných kolies by som mala dosť problém u nás,preto zimné kolesá odporúčam..jedine že by si mala istotu,že bude tu dole suchá zima 🙂

maribell
12. dec 2013

ahojte chcem sa opytat byvam na dedine a tu su chodniky v katastrofalnom stave ..su popraskane po celej sirke chodnicka (cca 1m) ..sirka prasklin je asi 7cm a hlboke asi 2cm a takto to je na useku 2 km asi kazdych 7metrov 🙄 ..myslite ze to tie male kolieska zvladnu? alebo sa budem zasekavat v kazdej jeden skare? ..ja mam buginu s tymi dvojitymi prednymi kolieskami a ta sa tam zasekava ☹

kajuska01
12. dec 2013

@maribell veru maš presnu pravdu budu sa ti zasekavat....mala som cam2 a tento problem,,,preto som cam predala a kupila buffalo

lillynka123
12. dec 2013

@ivett Ďakujem za odpoveď. To že tam dieťaťko neleží rovno ako v postieľke je myslíš preň ho veľmi nepohodlné? Mala by som sa kvôli tomuto poobzerať po inom kočiariku? Resp. je ešte nejaký iný dobrý a kvalitný kde by dieťatko ležalo rovno? Nevies nahodou ako je to u Gessleinu?

lentila.g
12. dec 2013

@lillynka123 moje obe detičky radšej spinkaju v korytkovom kociku...a aj to sedenie v obdobi "sedenia-nesedenia"je viac vyhovujuce...v klasickom sa detičky zvrtaju kadejako

ivett
12. dec 2013

@lillynka123 nemyslím si, že je to nepohodlné nebo dětem na škodu, to by ho snad ani nevyráběli a má takové sezení čím dál víc kočárků, asi to špatně není...u první dcery jsem to řešila ze svého pohledu, že mě by to pohodlné nebylo, i tak jsem měla mimo jiné i Cam a dcera byla spokojená a nevadilo jí nic, když se nad tím zamyslíš, tak člověk často neleží jak na prkně, rád si nohy podloží apod. a asi to nějaký svůj význam má, když to vyrábějí, u mladší dcery už jsem to nehrotila a chtěla jsem Buff, tak jsem to korýtkové sezení přežila a věřím, že vadit mi nezačne...Gesslein nemám zkušenost, ale prý to jsou kvalitní kočárky...

h0sher
14. dec 2013

dnes poskladany pre Ivanku 😉

mahulenka87
15. dec 2013

@paszelkasp ja mám. čo by si potrebovala?

mahulenka87
15. dec 2013

kočky, aký máte nánožník na športovej časti BGB Cam alebo Buff? 😕 pasuje nejaký, albo treba dať šiť?

mahulenka87
15. dec 2013

PODLOŽKA do šporťáku - je rozdiel v rozmeroch pri Cam a Buff?

paszelkasp
15. dec 2013

@mahulenka87 ja uz ani neviem co som sa pytala 🙂

catherine214
15. dec 2013

@mahulenka87 nie je,je uni😉

mahulenka87
15. dec 2013

@paszelkasp 😀 že kto má Buffalo. Chcela si sa spýtať niečo o skladaní tuším

paszelkasp
15. dec 2013

@mahulenka87 jaaj jasne 🙂 chcela som vediet, kolko miesta zabera v kufri takej octavie 🙂 lebo zvazujem bud buff. alebo cam. resp. ci zaberam viac/menej miesta ako cam. dakujem

mahulenka87
15. dec 2013

@paszelkasp myslím si, že tak rovnako. buff má mohutnejšiu konštrukciu a väčšie kolesá, ale rozmerovo sú rovnaké.

ivett
16. dec 2013

@paszelkasp do Octávie kombi nebo i sedan ti vlezou oba, Cam i Buff...Buff zabírá podle mě o chlup víc místa, ale určitě vleze...

mecavi
17. dec 2013

:-*

ifkael
17. dec 2013

@mecavi mas saharu? uzasna je! a hlavne pre dievcakto 😵 😵 😵 😵

mecavi
17. dec 2013

@ifkael ano Ivi... Stale som mala avenue prerobeny na saharu! A tak som spravila zase zmenu 😀

ifkael
17. dec 2013

@mecavi mne pride vo stvrtok xplory...no to som zvedavaaaa. 😕

dolcegucci
17. dec 2013

@mecavi naaadherny🙂

ifkael
17. dec 2013

@mecavi krajsi ako avenue. 😵

mecavi
17. dec 2013

@ifkael tak potom fotto🙂 a ano podla mna krajsi😉

zan33
17. dec 2013

@lillynka123 ahoj...
klady: maximalne prakticky kociar, lahko poskladas, lahka manipulacia, velka vanicka oproti inym kociarom, lahucky, s terennymi kolesami (mozne dokupit namiesto prednych a v zime nalozit) vhodny do akejkolvek zimy (ja ho pouzivam v horach a prejdem vsade), velky ulozny priestor vo vaku pod kociarom, polohovatelna rukovät ...
minusy (pre mna): ked mas nasadeny kos pod kociarom, tak ho musis zakazdym odopnut ked chces odniest babo niekam iba vo vanicke (napr. pre mna kazdy den po schodoch to bolo unavujuce. teraz v zime nepouzivam kos kvoli snehu a je to super), oproti inym kocierom je velmi "otvoreny", myslim tym, ze nema taku uzavretu striesku a teraz ked velmi fuka a je mraz, tak musis mat dobry fusak,ktory zakryje babo - lahko vyriesis Lodgerom 🙂 som max spokojna.
... pisem o Cam 3 hlbokom, pretoze sportovy vyskusam az koncom jari 🙂 snad som ti pomohla 🙂

chichinka
18. dec 2013

@ifkael tak nakoniec bude stokke? 🙂

kajuska01
18. dec 2013

@paszelkasp ja mam citroen c4 a super mi tam vlezie a este dam aj 3 skolske tasky 🙂 mala som ho aj vo fabii a uplna pohoda