Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

dara29
5. feb 2014

Prosím Vás dá sa na Slovensku objednať BGB Bufallo a za dobrú cenu?))))))))))))))) Dakujem

sutiakova
5. feb 2014

@tonita neboj, vojde sa. My máme skoro 2 roky a vozíme sa stále a radi. 🙂

zlatulka89
5. feb 2014

holky prosím, jaká je délka korby ? morava - je zde někde k vidění v obchodě?

ivett
5. feb 2014

@zlatulka89 který typ BGB kočáru myslíš?

tehulkake
6. feb 2014

je tu aj niekto komu jednoducho bee nesadlo, ja mam pocit, ze sa mi maly vyvrati aj s kocikom, a to uz ani kabelku nevesiam,

zuziatko
6. feb 2014

@tehulkake prečo?? máš pocit že je nestabilný ?

tehulkake
6. feb 2014

@zuziatko ja neviem, ked si porovnam ostatne kociky, tak som sa nebala ho nechat, ale napr, ked sa nahne a je priputany, tak som ho chytala, bol smerom ku mne, to je kocik na rychle presuny, fakt asi nie pre mna, neviem mu prist na chut, je krasny ale to je vsetko, nechcem ta odradit, lebo to je moj pocit, radsej si kupit hrkalku golfac, lebo bol stabilnejsi

penelope1
6. feb 2014

@tehulkake a to sa ti zdá v smere jazdy, ked je ten kocik?

nienna
6. feb 2014

@freezz a neviete ako je to s tými novými strieškami, ktoré sa budú dať tiež pomocou zipsu roztiahnuť a tým budú tieniť? tieto budú súčasťou kočíka, ktorý si od februára kúpim, alebo si musím kúpiť ten s klasickou striečkou a táto sa dokupuje extra?? dúfam, že ma chápete 😀

tehulkake
6. feb 2014

@penelope1 keed je otoceny ku mne

nienna
6. feb 2014

@freezz myslím na Cameleona3

penelope1
6. feb 2014

@tehulkake a ked je v smere jazdy, čiže dieťatko otočenie od teba, tak vpohode?

tehulkake
6. feb 2014

@penelope1 to sa mi zda vtedy ked je dieta otocene ku mne, odomna som este neskusala 🙂

penelope1
6. feb 2014

@tehulkake vďaka 😉

nyc09
6. feb 2014

my premyslime o Bugaboo cameleon...mate ho nektera?

ivett
6. feb 2014

@tehulkake fakt se ti kočár s malým směrem k tobě převrátil? se mi to mu nechce věřit, po směre jízdy se určitě nepřevrátí a to moje dcera v tom dělala takový cirkus, že se divím, že se nevyvrátil a nic, ustál to...

tehulkake
6. feb 2014

@ivett ano prevratil ,resp, skoro som ho zachytila, sedel smerom ku mne a sa akoby predklonil, nechapem, ostala som ako obarena,

freezz
6. feb 2014

@nienna bude to stejně jako je to nyní. Tedy samostatně podvozek + k tomu stříška (potah) dle svého výběru. Staré stříšky končí, od apríla (ne februára) je nahradí právě ty nové.

ivett
6. feb 2014

@tehulkake tak to je hrozný fakt, mě se to nestalo ani náznakem, no tak snad ani nestane v budoucnu 🙂

tehulkake
6. feb 2014

@ivett ved ja tomu nerozumiem, kazdy si ho vychvaluje a ja som zufala, nechapem,

tehulkake
6. feb 2014

@ivett taak som sa nanho tesila, setrila a totalne sklamanie, tazko sa rozklada,a ta sedacka sa mi zasekuje, nechapem, som mala obycjny golfac za 80e a ten bol 100x lepsi,

ivett
6. feb 2014

@tehulkake někomu prostě sednout nemusí, já to chápu...já tohle rozčarování a zklamání zažila se Stokke...určitě najdeš jinž kočár, co ti bude vyhovovat...

tehulkake
6. feb 2014

@ivett vdaka 🙂

vamaja
6. feb 2014

Ahoj. Páči sa mi kočík. Chcem sa spýtat ako sa volá.A kde sa dá na Slovenksu dá kupit. Ahoj. Dakujem

muro1401
7. feb 2014

Ahojte kocky môžete poradiť .....aké striesky pasujú ešte na bugaboo buffalo?

wilsonka
9. feb 2014

babynehrka velmi babyzen yoyo na zamkovej dlazbe?

leishmania
9. feb 2014

prosim vas sedi madlo z cameleon3 na cameleon2?

stanislava30
10. feb 2014

@leishmania
Madlo musí být lehce upravono.

leishmania
10. feb 2014

@stanislava30 v ktorej casti prosim? neznehodnoti sa tym?

vaapeter66
10. feb 2014

ahojte, prosim vas, mozte mi poradit nejsku stranku slovensku, kde sa da kupit chameleon za dobfu cenu? dakujem