• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@cayar
Ahoj,my uz riflovinu mame,mam striesky atd. aj v inej farbe,len sa mi poskodila ta riflova strieska a nak. kosik.Rada by som to mala komplet,ale za nove diely by som dala tolko co za cely kocik na koniku :confounded:Riflova strieska je ale super,lebo jej robi tmu ked mi zaspi v kociku.Vobec by mi nevadilo keby je aj trochu vyblednuta,ved nasa je tiez.
1. apr 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.Uz som pisala,ale som to asi zrusila :rolling_eyes: Mam cely bgb denim all black a poskodila sa mi strieska a kosik.Mam aj ine farby,ale rada by som to mala komplet :frowning2: Mne prave vyhovovala v tom,ze robila malej tmu ked tam zabuvala,len ju je tazko zohnat...
1. apr 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buffalo má nevé farby! :slight_smile: ak by mal niekto záujem :wink:
Kočky, čo máte BUFF, máte v košíku zo spodnej strany 2 diery v mieste zhybu? Myslela som si, že sa mi trhá košík, ale tie diery sú tam obšité! Takže sú originál. Len nechápem načo... nikde som to nenašla v popise...
1. apr 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer chcem sa opytat ake madlo pasuje na staré bugaboo bee? Nie plusko... A da sa madlo uchytit aj ked mam otočenú sedacku k sebe?? Dakujem!!!!
4. apr 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi niekto poradiť čo sa týka bee+. Na bazároch je ich mrtne a ako viem zistiť o aký ročník ide. A keď natrafím na tie kazové kolieska ako si to všimnem pri obhliadke kočíka? Existuje nejaké video ako robia tie kolieska. Lebo nejako nechápem či sa zafixujú a zastavia kočiar, alebo sa len točia alebo ako ? Predajca mi môže povedať že je to r. napr. 2012 ale ako to zistím :cry: Ďakujem
5. apr 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata pouzivate v sportovej casti tie podlozky? Su potrebne?
6. apr 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 Potřebné určitě nejsou, ale myslím, že je snažší vyprat podložku než čistit celou sporotovní část :wink:

Holky, prosím nevíte jak to, že zavřeli Babypark? A jak řešit případnou reklamaci? :confused:
7. apr 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosim vas, co ste dali na spodok kocika pod babatko? budeme mat letne, tak fusak este nebude :wink:
10. apr 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe já jsem koupila bavlněné prostěradlo na matraci do kočárku a ještě jsem tam dala deku :wink:
10. apr 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vorllinka to sa da normalne kupit?...este som po tom nepatrala :slight_smile:
10. apr 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, já jsem to objednávala přes net :wink: Je to jako klasické prostěradlo do postýlky, na gumičku, ale je menší :wink:
10. apr 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby kto mi usije striesku na buffa????? Suuurne chcem vymenit, mna uz ta ruzova omrzela :grinning:
10. apr 2014 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vorllinka Babypark zkrachoval. Reklamace by se snad měly řešit na provozovně na Černém mostě, kde nyní sídlí společnost Libfin - řešila jsem tam kočárek Mutsy. Ale oni jsou jeho dovozci, tak nevím jak to je s ostaním zbožím. Pokud něco potřebuješ, tak zkus nejprve zavolat a zeptat se: http://www.libfin.cz/kontakt.php.
10. apr 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mahulenka87 tie dierky su normalne.je to na odtecenie dazdovej vody. :grinning:
14. apr 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :grinning: ja som si ich všimla až po 9 mesiacoch používania :grinning:
14. apr 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 nie. Veď keď sa aj zašpiní šport.časť, tak sa dá utrieť a vykefovať
14. apr 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niekto poradiť kde by som najlacnejšie zohnala striešku na bee plus z kolekcie Andy Warhol Happy bugs? Ďakujem pekne!
15. apr 2014 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete mi porovnat buffalo a cam 3??
co sa tyka vyberu farieb, ako sa to vybera? ja sa totiz v bgb vobec nevyznam len som videla ze sa vynera farba vamicky a striesky ale tie limitkymtam nie su? kde je najlepsie kupit bgb?
15. apr 2014 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanela6 na českém mmb
15. apr 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobozoziliny Lenka cernigova gajarská, tady lencuskac nebo na českém mmb oxana70
15. apr 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe stačí froté ručník vysoké gramáže,je měkký,barva dle tvého výběru a dobře se udržuje, navíc může každý den ladit nejen s kočárkem,ale i s prckem
17. apr 2014 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bobozoziliny zkus mimibazar, je tam inzerce na šité doplňky a paní je moc příjemná a šikovná
17. apr 2014 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 pati buffalo je ako stvoreny do terenu, ma vyssie sedacku a striesku mainu ako cam, da sa vytiahnut viac ked rozzipsujes :slight_smile: a teda kopa dalsich vychytavok :slight_smile: cam3 ma zas viac farieb myslim.. Ja mam zalusk na buffalo (raz v buducnosti :slight_smile:) a teda buff je tazsi od cam3. Inak vsetky bgb maju v BA v predeti cez cestu od avionu..oc korzo .. Ked budete v ba, zbehni sa mrknut :slight_smile:
18. apr 2014 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chichinka dakujem Moni! musim ist asi kuknut a porovnat... lebo takto tazko, ale som netusila ze tam maju vystavene aj buffalo... ;))
20. apr 2014 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka1987 maju, okukovala som ho pred tyzdnom ked sme boli v predeti :slight_smile: ako budes mat podla mna dilemu ci buff, ci cam, oba su super :slight_smile: pripadne si kukni ich oficialne videa ku kazdemu, nech ziskas predstavu :slight_smile:
20. apr 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka :grinning: no som zvedava pri com nakoniec skoncim! lebo este casu kopec, ale zevraj cakacia doba 2-3 mesiace niekedy, ale isto si ich pojdem omrknut. diky za tip ;))
20. apr 2014 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 no hlavne leto brat s rezervou- neviem ako bgb, ale fabriky maju casto zavrete- maju povinne cerpanie dovolenky, tak tam sa to moze predlzit. Aspon tak nas varovali v 2011 pri Damim pri objednavke kocika v kocikove :slight_smile: a ten cas sa fakt smykne, takze zas az tak priskoro na premyslanie nie je :slight_smile: hlavne ak budes mat dilemu ze ktory, to si treba nechat ulezat :slight_smile: pri Vanesske si mala stokke, ci?
20. apr 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka vidis, to ma nenapadlo, ze v lete sa cakacka este predlzi, ale zase nebude to tragedia... ano stokke som mala pri malej, aj som si ho nechala, lebo to je moje srdcovka :grinning: ale kedze toto bude zrejme nase posledne babatko, cgcem vyskusat aj bgb :grinning:
20. apr 2014 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka1987 inak ked mas este stokke, tak by som kupila buffa :slight_smile: a preco posledne? Clovek nikdy nevie :wink:
20. apr 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chichinka no ja som povodne bola rozhodnuta pre buffalo, ale baby tu pisali ze to je taky kvalitny tank :grinning: tak som zacala poskulovat aj po cameleone... ja by som Moni brala aj 4 deticky, len bohuzial lekari neodporucaju, a fakt vidim ze sa teraz "trapim" riadne, a to mam "len" Vanessku. nebyt tych zdravot komplikacii, nevaham, ale strach je silnejsi a nechcem riskovat
20. apr 2014 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok