Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

flow333
19. jún 2009

Cituj cely svoj predosly prispevok a myslim, ze je to jasne....kto pisal o otazkach a podobne.... a pre hviezdu z BA, neviem, kto koho nazyval sockami....citaj poriadne....

nejde o co, ale akym stylom. 🙂

a pridu mi vsetky tie reci a otazky take "zastarale" ale chapem, ze ste nova "generacia" ktora teraz objavila bgb kociky a mate potrebu riesit tieto veci, aj ked mozno by stacilo si iba precitat temu od zaciatku a zistite, ze vsetko uz bolo povedane.

Preto pre nas "stare" u nic prinosne.

ALe to by ani az tak nevadilo..len ten vysmesny ton mi vadi. To sme tu predtym nemali.

k.a.t.k.a.
19. jún 2009

flow citujem teba :
ahoj mamky beeckarky mne vcera dorazil nas krasavec z holandska vo farbe pink... je naprosto dokonaly.... hned sme sa isli prevetrat, no pripadala som si ako z inej planety, ked vidim tie polske nemotorne hebeda, ktore po kosiciach behaju asi 1:10...tak som mala dost...cumeli na mna, ze co to mam za hrackarsky kocik....a to este len bude sranda, ked dnes vybehneme s kamoskou, ktora ma modry...budeme 2
..to ma dostalo do kolien ... 😀

citujem pepapig :

Je pravda, ze ne vsichni si muzou dovolit investovat do drazsiho kocaru, ale na druhou stranu existuje ebaj a tam by se dalo 'nehebedo' poridit levneji ze. Ja tady mam sk kamaradku a nechala si poslat ten polsky kocar ze slovenska do uk, nikdy jsem nepochopila proc, socialky nejsou

cicushka
autor
19. jún 2009

asi si niekto kocik odparkoval na kabel 😀

cicushka
autor
19. jún 2009

ale uz sa tu znizuje moja komunikacia na uroven niekotrych z vas, to je strasne, kam sa clovek necha zahnat
😀

flow333
19. jún 2009

niekto asi nechape, ale nevadi......vysvetlovat je asi zbytocne...ide o to, ze ludia to nepoznaju, nie, ze ja sa povysujem....ale asi podla seba sudim teba....tymto som tu skoncila, nakolko niekto sem chodi aby sa navazal a chytal ludi za slovicka...a dostalo ta to do kolien????aj mna tvoj pristup....
a ze peppa napisala, ze nie kazdy investuje do kociara???no a? ked sa mi nieco paci a mozem si to dovolit, tak preco nie....nikto tu nepisal ako o sockach a podobne...to si napisala uz ty....tak nevkladaj ludom do ust slova, ktore nepovedia.... a naposledy...NIKTO sa nepovysoval, len kazda z nas napise svoj nazor....

janac
19. jún 2009

WOW holky tady se to priostrilo .........
no ja tedy nevim.. ale podle me tu slo o klady a zapory tohoto kocarku.. o to,vymenit si zkusenosti... a o to aby se dalsi co o techto kocarcich uvazuji neco noveho dovedeli..... kazdy kdo ma doma internet a ceka miminko a uvazuje o Bugaboo na tuhle diskuzi narazi , protoze napriklad v Cechach videt nazivo kocarek Bugaboo nekde v obchode je skoro zazrak....kazdy kvuli tomu nepojede 200 km do Prahy a zpet......
osobne si myslim, ze zaplatit 8000 za polsky kocar( at uz se nekomu libi nebo ne) neni zase takovy rozdil jako zaplatit 12000 za BEE, ktere jak jsem tu jiz psala, je PODLE ME taky kocar naprd !!!! (at uz se to taky libi nekomu nebo ne)
Ale co clovek to jiny nazor.... klady a zapory BEE z meho pohledu jsem tu uz psala....i to jak jsem z neho zklamana, protoze jsem cekala vic...
Proste je podle me dobry kdyz sem napise svoje zkusenosti s temito kocarky vic novych lidi.. alespon bude tahle diskuze objektivnejsi 🙂 🙂
Ze me se napriklad stal fanousek kocarku BRIO GO nebo SING... tak hledam nazory jinych, ale zatim ho moc lidi nema, tak mam smulu....

flow333
19. jún 2009

Som rada, ze mam BEE, a som s nim spokojna...to je cele....zbohom.... 😀 😀 😀 viete kde vas mam...a nabuduce si kupim helikopteru.... 😀 😀 😀

zajo79
19. jún 2009

v teme bgb, necakajte ze bude vychvaleny iny kocik....prevazne teda....

sa o tu zvrhlo, ako vsetko poslednou dobou na konovi. 😔

Polsky kocik je velke tazke hebedo, ak niekto nepotrebuje ho skladat a vykladat tri krat za den do auta, natrepat do vytahu a chodi prevazne po terene a byva niekde kde je od novembra do marca sneh, tak si ho kupi.

Kazdy si kupi to, co vyhovuje jeho potrebam, moznostiam a predstavam... pripadne ukroji niekde inde, len aby mal kocik ktory chce.

howgh

cicushka
autor
19. jún 2009

a hned je vzduch cisty 😉

flow333
19. jún 2009

cicushka, no vidis, treba si raz za cas aj nohy umyt a hned sa ti lepsie dycha.... 😀 😀 😀 maj sa...

peppapig
19. jún 2009

Ja nejak neverim svym ocim, co se to tu strhlo. ja chodim na konika pro rady a na par minut pokecat s zenskyma, s maminama ve svem rodnem jazyce, protze neziji v CR a konverzace v cestine me chybi, navic jsem tady nasla fajn kamaradky. Samozrejme kazda mame jine hodnoty a nazory a vyjadreni nesouhlasu do debaty patri!!! Po pravde receno takove to natahovani a neprime vyjadrovani se (jak do debaty vcera vstoupila cic... je detinske) a docela i smesne.

Predpokladam, ze v kazdem thread o urcitem vyrobku se resi klady a zapory, zenske si pokecaj a clovek zvazi vsechny pohledy na danou vec. 'Kocik bgb' resi kocar bgb! Ja jsem rada, pro jaky kocar jsem se rozhodla a proto sem rada napisu svou zkusenost (presne tak jak to sem psala ta 'stara generace'pred 2 lety, kdy zvazovala koupi kocaru).

Ja nejsem nadclovek, ani milionar, ani nic podobneho. Svoji Bee miluju ja, muz i dcera, tak proc se za to stydet. Jiny kocar nez bgb bych nechtela ani za nic.

katka...absolutne jsi nepochopila obsah meho prispevku (ten, ktery jsi copy&paste), tak doporucuji si to precist znova. Mozna by jsi mela zacit cist vsechny strany od doby, co jsi poslala svuj posl. prispevek 😉 Nic co jsem napsala jsem nemyslela 'vysmesne' apod, ale za to se prece nebudu omlouvat.

A kdyz uz jsme u toho 'vysmivani', deleni na starou a novou generaci? pardon, ale kde jsme 😨

flow...svezes me v helikoptere, ty nadcloveku 😉

cicushka
autor
19. jún 2009

sa dnes sulam 😀 fakt som akurat vysla zo sprchy 😀

flow333
19. jún 2009

peppapig jasne....vies my nadludia to mame v zivote tazke, ale zivot je uz raz taky....potesis sa, tak sa povysujes, negativne sa vyjadris na hebedo, tak ta zvozia pod ciernu zem....mozno sem niektore len chodia cumakovat a hebeda maju doma odparkovane v garazi...kaslem na nich, len nechapem co tu riesia....juj by som zabudla...mam aj ponorku, povozim ta po Dunaji??? 😀 😀 😀 a tak isto mam plno kamosiek z MK, ale nie su zakerne ako niektore tu....fakt je pravda co sa vravi o ludoch z BA, ale jasne ,ze nie o vsetkych...sedliaci od Viedne....

peppapig
19. jún 2009

flow, 'sedlaci od Viedne' 😅 😅 to radeji ani nerikej nahlas nebo ironie bude 100% nepochopena. Ja fakt nechapu o co tady nekterym jde 🙄 A pro upresneni k tem 'socialnim pripadum' (asi jsem se nakonec mela vyjadrit jinak), ja mam pratele vsech skupin, vsech narodnosti, vsech ras a kontinentu, vsech vrstev. Musim se priznat, ze jsem si vzdy myslela, ze kocary 'hebeda 🙂 ' z Polska kupuji jen rodiny mene majetne, v horsi financni situaci atd. pro me jsou tyhle typy kocaru skarede, neli hnusne, extra tezke, nepohodlne a nebezpecne, barevne neprijatelne a '100 let za opicema'. Ale vzivote jsem nikomu nekazala at si koupi jiny.

flow, nedivim se ti, ze se ti po meste s Bee krasne vykracuje, mela by jsi videt moji mamku a tatku, ti se nesou po Ostrave jak dva pavi 😀 Ponorkou po Dunaji beru. pak ti ja poslu nas privani jet a muzes doletet k nam 😀

ivka22
19. jún 2009

Fííííha, tu sa to vyostruje... 😀 😀 😀

astrane
19. jún 2009

Zajo-přesně proto mám polskej kočár 😀 Po dvou letech je kupodivu pořád jak novej...za neceých 6 tisíc to byla dobrá koupě....Váha 14kg je na polák taky dobrá....Mě se zase BGB kočárky nelíbí-cena ani design,ale věřím,že někomu vyhovují a líbí se jim...jinak by si je nekoupili....Já sem třeba občas nakouknu,protože mě zajímá,co se vám na něm tak líbí....mě nic,ale totéž byste řekli vy o mém tanku 😀
Jinak myslím,že to o těch 2 kočárcích a pohledech kolemjdoucích bylo trochu nadnesené...prostě pisatelka chtěla vyjádřit své nadšení.... 😉 🙂

PS.Každá máme nějakou,,úchylku",tak proč ne třeba BGB? 😉 😀
(já jsem zase u dětí zatížená na čepičky a kloboučky... 😉 )

gingerlady
19. jún 2009

No je to tu koukam poradne ostry 🙄
Nazev tematu vypovida za vse, takze se tu asi nemuze ocekavat, ze budeme vychvalovat polske kocarky, kdyz mame BGB.
Polske kocarky jsou velke jak krava, kamaradka ho ma taky, ale oni chodi na prochazky do lesa, takze jim tezky kocar nevadi, protoze ho vecne nenakladaji do auta a neskladaji a naopak jim ten tank vyhovuje na zdolavani terenu.
Kazdy ma proste nejaky vkus a libi se mu neco jineho a jak pise zajo, taky ma kazdy jine fin.moznosti. My jsme BGB koupili, ale milionari nejsme. Brali jsme proste hlavne ohled na to, ze vecne kocarek nakladam do auta a jsem po cisari, takze musi byt lehky a ze je velika korba, takze bude mit maly pohodli.

zajo79
19. jún 2009

uz se perou??? 😀 😀 😀 jaaa to riiikala..... 😀 😀 😀 😀 😀

jezis, baby, o nic nejde... clovek sem ide pre radu, nazory...

Niekto si tu asi riesi komplexy, ci nedostatok sexu...

sisstin
19. jún 2009

u nás jich jezdí milion, osobně jsem s ním nejela..ale vadilo by mi, jak je nízký..aspon teda korba a ty dvě malé pidi kolečka vepředu, s tim člověk asi moc náročnější terén teda nedá 😕 jinak má pěkné barvičky, celkově je pěknoučky...

gingerlady
19. jún 2009

sisstin na kocarek se daji prikoupit i tzv. zimni kola (jsou nafuk. a o neco malo mensi, nez ty zadni) a vymenit je za ty krypliky vepredu😀
Jinak korba nizko je, to musim uznat, ale da se to v pohode prezit😉 Proste nic neni dokonale🙂 I kdyz BGB k dokonalosti nechybi skoro nic😀

sisstin
19. jún 2009

ginger: no já jsem spokojená se svojí teréní tříkolkou...ale BGB se mi líbí, kdybych jezdila jenom po městě..tak by byl fajn 😅 jo..a má ho Redfordova dcera 😝

peppapig
19. jún 2009

holky, ja chci prave bgb cameleon pro pristi mimco a prave abychom mohli do terenu nejen do mesta (ted pro m uz to nema cenu, ona uz si stejne nejradeji jde svou cestou;) ginger, jezdila jsi uz s cameleon bez prednich kol jen se dvema (velkyma), z tech minifilmu na oficielnich bgb strankach to vypada hrozne jednoduse

gingerlady
19. jún 2009

sisstin: tak to má být😉 každý si přeci kupuje kočár takový, aby mu vyhovoval co nejvíc a splnil očekávání😉 My s těmi "zimáky" jezdíme po lesních cestičkách a super. Manžel teda jezdí většinou jen s těmi velkými, protože kryplíci se mu nelíběj (anebo kecá a potřeboval by na kryplíky řidičák 😝 😀), ale já na ta malá nedám dopustit.

peppapig....jj, zkouseli jsme to, kdyz jsme ho privezli z Prahy a je to fakt jednoduchy. Az bude maly ve sportaku, zkusim to jeste jednou, abych videla, jestli mi neupadne ruka, az si na ni povesim zatez 😀 Ale opravdovou zkouskou to projde az pristi leto u more v pisku, tak jsem zvedava🙂

A super na BGB je, ze kocarek krasne ovladate i 1 rukou, kdyz se chodi napriklad na prochajdy i se psem. A taky je to super kolotoc pro naseho maleho. Miluje, kdyz tocime kocarem kolem dokola, coz jde s kryplikama uzasne😀

sisstin
19. jún 2009

ginger: jj..kryplíci v tomhle nahrazujou tříkolku 😝 😀 akorát se s tím musí blbě najíždět na obrubník ne?..Nebo spíš z něj 😕 já jela s Gessleinem, ten má taky kryplíky 😝 ale teda větší..a jelo se celkem fajn 🙂

peppapig
19. jún 2009

ginger, promin ja jsem uplne zapomela, ze malej je jeste malej 🙂 v hlubokem provedeni. I na pisku i na horach jim to jde bajecne, tak jsem zvedava. My kdyz jdeme na plaz, tak se Bee zaryje cela do pisku 😀 , ale s tim jsem pocitala. S obrubnikama v pohode i s bee, pocitala jsem, ze to pujde tezce, ale pohoda

gingerlady
19. jún 2009

sisstin: na obrubnik se najizdi naprosto bez problemu a i z vysokeho obrubniku sjedes super....jen ti trochu sjede dite😀
peppapig: malej neni malej, je to burtik😀, ale jeste je malej na sportak.....Ona ma Bee takovy piskotky misto kolecek😀 ale nevadiiiiii, nic neni dokonaleho a obrubniky verim, ze zvlada bez problemu......nemas otku s tou uv sitkou? Hrozne se mi na obrazcich libil ten kokon🙂 Stejne jeste smutnim, ze nam nevyhovoval ☹

kalista
19. jún 2009

ajajajaaaaj no teda 😎 takto z ostra? 😀

janac
20. jún 2009

holky me se teda s Bee pokud byl chodnik trochu vyssi predni kolecka jakoby zasekly a zaryly a nedalo se s tim jet...musela jsem kocařek poodnest i kolikrat.......coz byl taky jeden z duvodu proc jsem ho prodala.. slo mi to strasne na nervy....

peppapig
20. jún 2009

janac, to se mi taky parkrat stalo, hlavne teda pri vysokem obrubniku a nasledovne propadline v chodniku/ceste za obrubnikem, tak jsem to v tehle situaci zacala resit jinak, mirne zvednu predek a pomalu ci rychle sjedu po obrubniku jen zadnima koleckama

bejby29
20. jún 2009

kocky, co sa tu hadate? Vsak su omnoho lepsie kociky ako BGB a drahsie, mali by ste vidiet moj novy od Fendi 😀 😀
Ale nie, len srandujem. Minule davali relaciu o luxusnych kocikoch a tie boli z cincily a este neviem z coho usite, no Bugaboo vyzeral ako lacny brak oproti tomu..