• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

14. septembra 2017 
@julca80 jej, dakujem za odporucanie..nakoniec sme sa tiez rozhodli pre obchod Pre deti:slight_smile:
10. máj 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, potrebovala by som zoservisovat Bugaboo Chameleon, prosim neviete poradit servis v BA, Viedni ci inde naokolo? Dakujem.
24. máj 2014 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradite,kde kupim peknu letnu deku na bgb avenue?idealne sivu alebo bielu
24. máj 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankadr elodie details petit royale..neviem ci myslis aby zahriala, ci len na oko.. hackovanu ci aku.
26. máj 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael nieco pekne hackovane na leto.
26. máj 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie mi nikto poradit, ci je vhodnejsia podlozka pinkie s bocnicami alebo bez bocnic do cameleona?
28. máj 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ahoj. Môžem mať otázku? Ak kúpim bugaboo cameleon, je treba kúpiť aj bee+? lebo dáke kočky si kúpili aj aj, a mne nie je jasné, načo vlastne, keď je to kombinovaný kočík? ďakujem Saša
30. máj 2014 o 09:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, nebudete niekto predavat potah na hlboku cast cameleona v denime? dakujem :slight_smile:
30. máj 2014 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je buffalo sportova cast vacsia ako cameleon? Myslim to sedenie.....Zmestim do bufala v zime drobmejsie 2 roxne babo aj s fusakom?
1. jún 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den dámy, mám dotaz na podložku. Je lepší si koupit originál a nebo stačí nějaká jiná ( třeba pinkie, či ušitá) s ohledem na pohodlí dítěte. Pokud jste spokojenější s originální, zajímalo by mne, zda zainvestovat do té z merino vlny, nebo stačí ta "normální". Díky :slight_smile:
2. jún 2014 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky zhanam podlozku do bgb. surne a rychlo :sunglasses:
2. jún 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team
3. jún 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.
5. jún 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá vie mi nie kto poradiť kde zozeniem takýto farebný krit na kocik bugaboo dakujem Lenka
9. jún 2014 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nahodila som našu včielka v limitovanej edícii MISSONI do bazárika.
9. jún 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vas, mate niekto skusenosti s bugaboo cameleon - je vhodny aj do terenu alebo v terene s nim uz byva problem? dakujem :slight_smile:
10. jún 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj nuklia, ja mam bugaboo bufallo a ten je super. cameleon sa hodi aj do terenu, a daju sa dokupit aj terene kolieska. Ale bufallo je podla mna rozhodne lepsi ako cameleon. Dufam, ze som Ti pomohla :slight_smile:
12. jún 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elliah buffalo je trošku širšia športová šasť v hornej časti a pri nožičkách je o pár cm užšia. Myslím, že v pohode pre 2 ročné aj s fusakom :wink:
12. jún 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň, mohli by ste mi niekto poradiť. Oprala som som striešku na cameleona a ostalo pokrčená, hlavne v zhyboch a nevyzerá to moc pekne, keď je strieška zatiahnutá. Môžem striešku prežehliť napr. cez vlhký uterák? Ďakujem za každú radu! :slight_smile:
18. jún 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, aký je rozdiel medzi madlami Cameleon a Buffalo? Nevedela by mi niektorá spraviť fotoooo? :confused: Dakujem
23. jún 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nema prosim niekto na predaj skejt na bugaboo cameleon ? dakujem :slight_smile:
27. jún 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niektora na predaj letnu strechu na bee+ . Potrebujem ju len na dovolenku,takze staci aj stary model. Dakujem
28. jún 2014 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den ja by som sa chcela opytat ci neponukate niektora mamicka potahy na kocik bugaboo cameleon???alebo kde ich zozeniem?z ebay to neviem objednat :( dakujem za radu a este lepsie ponuku :slight_smile:
29. jún 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mony221
ahoj. ja ked som zhanala, chcela som nieco ine, ako ma kazdy. nekupovala som original bgb potahy, ale nasla som toto. vela vzorov a kombinacii za lepsiu cenu. ak chces, poslem do IP, kde to na slovensku zozenies.
2. júl 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@praverita jej to je krasne...ano poprosim dakujem :slight_smile:
2. júl 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praverita mohla by som aj ja poprosiť kontakt na tie poťahy, ďakujem :slight_smile:
2. júl 2014 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@praverita mozem aj ja poprosit ip kde robia tie potahy?
2. júl 2014 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím, nevíte někdo kde se dá ověřit seriové číslo bgb kočárku přímo v holansku? jak na to? dělal jste to někdo? děkuji...
2. júl 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@praverita Ahoj, mozem ta poprosit aj ja kontakt na potahy? Dakujem
4. júl 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok