• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

27. mája 2017 
@praverita no do tej mojej modrej vaničky ťažko niečo skombinovať... ale ta druhá je celkom pekná..
14. aug 2014 o 19:41  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janakjk aky mas potah? navy blue; tmavy, svetly? podla mna by uplne zaziarila biela s hviezdickami-tak pre odvazne :slight_smile: ta pruzkova je tiez modry pruzok...zalezi aka je tvoja farba potahu
14. aug 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janakjk
@praverita Dobry vecer. Kombinacie farieb a vzorov su vec vkusu, v kazdom pripade niekedy nazorna ukazka a skombinovanie Vasho potahu a zvazovaneho produktu-striesky, potahu ci doplnkov prekvapi. Castokrat sa zapaci kombinacia, ktoru by ste ani necakali :slight_smile: Pokojne sa na nas obratte, radi poradime aj s nazornou ukazkou.
14. aug 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janakjk jej, zabudla som ti pripojit fotky...
14. aug 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@praverita ja mam kocik baby ace 042, to je taka napodobenina bugaboo, ale pasuju nan striesky z bugaboo, teda mali by, chcela by som nan novu striesku..
14. aug 2014 o 21:15  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janakjk v pohode, neviem, aka je ta tvoja modra, ale ja by som sla do niecoho zivsieho. cierna je sice nesmrtelna klasika a nic nou nepokazis, ale obcas moze nudit :grinning: ja by som si k modrej vanicke-ci uz svetlej alebo tmavej modrej dala tu bielu s ciernymi hviezdickami. neprehliadnutelne a originalne!
14. aug 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@praverita toto je ten kočík, rozmýšľam nad bielo-čiernou strieškou, ... ale možno sa mi podarí kúpiť čiernu vaničku a športovú časť, potom by sa mi striešky lepšie kombinovali...
15. aug 2014 o 07:11  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janakjk inak, este som teraz pozerala, ze mozes vlastne zmenit aj vanicku-aj na nu su potahy
15. aug 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@praverita len tie mi uz z bugaboo nepasuju, lebo tento kocik ma cca o 15 cm dlhsiu vanicku...
15. aug 2014 o 12:29  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janakjk pisu, ze su univerzalne - moja strieska na bugaboo bee+ aj potah od nich, su elasticke. pekne sa prisposobia. ale spytaj sa predajcu. a vlastne, vzdy to mozes vratit, ked nesadne...
15. aug 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám bugaboo chameleon 2012 canvas limitovaná edícia soft pink, som veľmi spokojná
15. aug 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@praverita urcite nebude sediet, viem to od jednej maminy, co ho mala a ona to ma odskusane... ale skusam zohnat ciernu vanicku priamo nan... este mam pol roka cas, tak uvidime, ale dakujem za rady :slight_smile:
15. aug 2014 o 20:21  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mam dotaz. Chci s koupit Buffala, ale myslite, ze strisku a ten kryt pres korbicku ma stejny jako z Camelona 3?? Jsou tyto casti flexibilni nebo ma nejake jine rozmery?? Tusite nekdo? Moc by mi to pomohlo. Diky
18. aug 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janakjk Ahoj,potrebujem poradiť,vidí sa mi,že ani ty nemáš origi BGB,ja mám papiwi sky a chcela by som vyskúšať striešku z BGB,ty si skúšala? Dakujeem :slight_smile:
18. aug 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, pls poradite? Oprala som navlek na vnutornu vlozku v hlbokej vanicke Chameleon 2 a teraz po mesiaci, ked to chcem poskladat, neviem, ako presne po sebe idu tie vrstvy. Je tam:
- taka drevena tvrda
- plastova tvrda
- sivy hrubsi matrac
- sietovana vrstva
Vsetko to ide tenkeho cierneho latkoveho obalu.
Dakujem:slight_smile:
21. aug 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim vas,da sa zohnat len zvlast cierny spodny kosik a sportova cast?a kde?dakujem :slight_smile:
24. aug 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete prosim ci existuje sanca kupit niekde Cameleon alebo Buffalo len v sportovej verzii bez vanicky? Mame teraz dvojkociarik BGB Donkey ale ked vacsi z kocika odrastie chcela by som ho vymenit kvoli sirke sportaka ale vanicku sa mi uz platit nechce. Vdaka :slight_smile:
7. sep 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata.kde nakupujete potahy na Cameleon 2?
14. sep 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucicek22 to by zaujimalo aj mna,nedozvedela si sa to este?
15. sep 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok uz som aj kupila, ale predavaju len cele sety :(
15. sep 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@praverita ahoj, prosim poslala by si mi tiez kontakt na tie poahy,? Velmi pekne dakujem :slight_smile:
15. sep 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucicek22 dakujem
15. sep 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, som rada, ze aj tu sa spominaju dizajnove potahy na bgb! som tu sice kratko, ale potahy od nich mam uz dlhsie a miiilujeme ich! kazdy sa za nami len tak obzera. mozem len odporcit pre vsetkch, co sa chcu trosku odlisit od klasiky :slight_smile:
16. sep 2014 o 10:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
aj my máme bugaboo a hlavne športová časť je na nezaplatenie :slight_smile: hlavne je veľmi skladný, dobre sa dáva do auta a páči sa mi, že sa dobre manipuluje s kočíkom najmä po meste a do terénu sa dá prehodiť rúčka. Trochu mi vadí, že v našej verzii ( my máme taký starší, z druhej roky od príbuznej ) sa nedá úplne položiť športová časť do ľahu takže nožky malému stále trčia hore ked spinká :( inak spokojnosť, odporúčam :slight_smile:
16. sep 2014 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojasalkakavy jeeej, ten je fakt super, verim, ze puta pozornost! :slight_smile: tiez sme velmi spokojni. teraz mali vikendovu akciu -25% na vsetko, doladila som nejake saliky a oblecko. ale uz sa tesim na nove vzory:slight_smile:
16. sep 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa upevňuje fusak na Buffalo??? Tak aby sa nezošmykoval, nepadal na hlavu a neprekážal strieške ani páčke ľah/sed??? :confused:
16. sep 2014 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarawerder Klarko,nevíte,prosím,kde bych sehnala fusak ED cheetah? Máte ho ještě nebo nevíte,kdo by ho prodal?
Děkuji Petra
27. sep 2014 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pidala Ahoj :slight_smile: No, já ho sice mám, ale má ho k užívání sestra pro neteř, jelikož jsem se ho zatím nechtěla zbavovat a syslím si to pro druhé mimčo :slight_smile: Sehnat se dá leda někde z druhé ruky, jelikož je to stará kolekce. Případně jsem ještě teda viděla Ödenwalder Mucki fusak s leo vzorem...taky moc pěkný, kvalitativně s ED nastejno...
27. sep 2014 o 02:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tilda neviem ci si uz zohnala no na vandastore.cz najdes nahradne diely a aj zvlast kosiky, sportove casti, vanicky. Popozeraj
27. sep 2014 o 04:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok